Skocz do zawartości

Double Rainboom


Recommended Posts

Hawajku, z punktu widzenia amerykanów i anglików nic się nie zmieniło, tylko u nas jest inny czas więc "premiera dalej taka sama" :facehoof: Z resztą to oczywiste że w Polsce będzie później ._. Dodatkowo Mystheria zrobi napisy :3 Ale wracając. Także nie mogę się doczekać, mam przygotowany popcorn, figurkę Dashie i kilk innych rzeczy :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wszystkiego jeszcze bardziej się nabuzowałem i czuję się jakbym miał zaraz wystartować jak rakieta z mojego fotela. Zapowiada się naprawdę dobrze. Animacje z fragmentów wyglądają świetnie. Jedyne czego nie jestem pewien to fabuła, ale wątpię abym się na niej zawiódł.

@Edit.

Heh... Dlaczego zawsze zaczynam następną stronę? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem. premniera została przełożona ale na 3:30 31 marca, ale zawsze coś. Miałem racje :)

Właściwie to premiera nie została przełożona.

Od początku była zapowiedziana na 30 marca i wciąż jest.

Dokładnie na 30 marca o godzinie 9:30 p.m.

A pewien genialny matematyk... jak mu tam? Mwerec? Ten gość po 1 źle policzył czas do rozpoczęcia się premiery, a po 2 popatrzył na trailer, gdzie podany był 30 marzec, więc uznał, że na całym świecie odbędzie się to właśnie w ten dzień.

Swoją drogą kto by się spodziewał, że będzie to tak późno? :aj:

W końcu 9:30 p.m. (21:30) to nie to samo co 3:30 nad ranem.

Ale trudno się mówi. I tak będę na nogach, czy południe, czy północ, czy jeszcze gorzej. Jak trzeba przetłumaczyć, to trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ten trailer jest epicki. Naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie, i fajnie by było jakby stworzyli więcej odcinków. Nie mogę się doczekać już ^.^ A i szkoda trochę że wystartuje to później, no ale trudno się mówi.. Będziemy czekać tak czy siak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer jest epicki. Naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie, i fajnie by było jakby stworzyli więcej odcinków. Nie mogę się doczekać już ^.^ A i szkoda trochę że wystartuje to później, no ale trudno się mówi.. Będziemy czekać tak czy siak :D

Wyprodukowanie jednego odcinka zajmuje jak widać baaardzo dużo czasu. Tym bardziej, że nie jest to robione taśmowo jak w Hasbro. Chociaż jakiś kolejny odcinek byłby na pewno czymś miłym. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia od czego zacząć... :pinkie2: ogółem podobało mi się wszystko a zarazem nie ale tak... to... e-e-e... Co chwile się coś działo! I te rozwalenie Ponyville, i Atomówki, i testy na RD, i Scootaloo, i Derpy, i Pinkacz, i ten teleport... i wszystko inne... NIE MAM POJĘCIA CO NAPISAĆ :ming: Zwaliło mnie z nóg ale szkoda że tak krótko ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi się jeszcze podobało większe zwrócenie uwagi na postacie z tła. Lyra, BonBon, Derpy, Roseluck, Doctor W. Podobało mi się to bardzo i myślę, że też nie jednemu fanowi np. Lyry. Również chciałbym wskazać, iż był tam Steave z Minecrafta, lecz to tylko dla zainteresowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jest 5:45 ... nawet Luna już śpi.

Ciekawy pomysł na odcinek. Właśnie obejrzałem po angielsku i muszę powiedzieć, że zostałem mile zaskoczony. Animacja oczywiście jest gorsza od oryginału, ale o ile się nie mylę (a mogę, bo nie znam się na tym za bardzo) to normalne "firmowe" MLP jest generowane w dużej części przy pomocy technik komputerowych które niejako automatyzują animowanie. Tutaj mamy efekt ciężkiej pracy i niewątpliwie olbrzymiej ilości czasu spędzonego nad programem do animacji. Całość prezentuje się jednak znakomicie, a niektóre efekty animacyjne były nawet lepsze niż w oryginale. To tyle w sprawie formy.

Co do treści. Pomysł na fabułę był ciekawy. Mamy odcinek odbiegający od wszystkich innych, taką "mieszankę wybuchową" (dosłownie i w przenośni). Szczerze mówiąc przypominało to w większym stopniu "Zwariowane melodie" niż MLP. Nie żeby było w tym coś złego. Podobało mi się również zwrócenie uwagi na podobieństwo MLP do Atomówek oraz pojawienie się postaci z innych kreskówek. Jedynym minusem jaki wyraźnie rzucał się w oczy, a raczej w uszy, była zbyt mała liczba dialogów. Troszeczkę przesadzili z naciskiem na akcję.

Specyfika postaci została zachowana, był list do Celestii, była Derpy, był humor ... czego chcieć więcej?

Podsumowując, Double Rainboom wyszło po prostu fenomenalnie. Miło jest zobaczyć coś tak dobrego w czasie oczekiwanie na Sezon 4. Szkoda tylko, że produkcja fanowskich odcinków trwa tak długo. Jestem jednak dobrej myśli i sądzę, że to nie był ostatni Broniacki epizod. Na szczęście do czasu kolejnych odcinków, czy to oficjalnych czy fanowskich, są jeszcze oficjalne komiksy MLP, chwała Lunie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było zbyt epickie, jestem świeżo po oglądnięciu, wszystko mi się podobało, te podkreślenie postaci z tła, atomówki (xD) Fabuła była strasznie ciekawa, myślałem, że się zawiodę ale to wyszło po prostu epicko, nie mam nic więcej do powiedzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł fajny crossover kreskówek, ale tak jak zaznaczył Razjel, za mało dialogów. Praktycznie co chwilę była akcja i nic poza tym. Nie żebym miał coś przeciwko temu, ale liczyłem na lepszą proporcję między tym, a tym.

Ogólnie dostałem to czego oczekiwałem, nie liczyłem na fajerwerki, ale całość miła dla oka i ucha. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drobne smaczki w tle np. Companion Cube w piwnicy Twilight. (Czyżby zalążek Equestria laboratories?)

Nie oglądałem spoilerów, wiec atomówki były naprawdę zaskakującym zwrotem akcji.

W spoilerach nie było Atomówek, bo w ogóle to były tylko streszczenia pierwszych 15 minut akcji, tej z Equestrii, ale tak nieszczegółowej. :P

Co do samej animacji, to zacytuję Rainbow Dash: "That... Was... AWESOME!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...