Skocz do zawartości

[Zabawa] Stwór wewnątrz nas.


Spoiler Cat

Recommended Posts

QfbXntr.png

Dusza... nikt nie wie czym tak tak naprawdę jest. Jedni twierdzą, że to tylko nasza jaźń, świadomość, osobowość i wspomnienia. Inni myślą "To coś więcej, to coś czego nigdy nie poznamy". Są jeszcze tacy, którzy nie wierzą w jej istnienie. Nie ma sensu spierać się to ma rację a kto nie, nie znamy tego co się dzieje w świecie metafizycznym.

Jedno jest natomiast pewne. Nightmare Moon była i nadal jest częścią Luny. Gdzieś tam jest, głęboko w jej duszy, w tej mrocznej części. Gdy ostatnio się ujawniła zmieniła ją fizycznie.

Każdy może mieć swoją mroczną część, która tylko czeka aby się uwolnić i zmienić porządnego usera w mroczne straszydło, walczące o wieczną noc.

Naszym zadaniem jest wejrzeć wgłąb duszy użytkowników tego forum, zastanowić się jak będzie wyglądać przemieniony użytkownik, ja się będzie zachowywał, co będzie jego głównym celem.

Zapada noc, kolejny użytkownik niespodziewający się napadu ze strony swego złego ja kładzie się spać. Nie widzę twarzy, nie znam imienia. Znam jedynie jego ksywę. Ma się za imperatora i jest fanatykiem Celestii, Tarreth. Jakież to plugastwo może czaić się w jego duszy, czekając na odpowiedni moment...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tarreth, powiadasz...

Śniący [Gothic], 'nuff said. ^^

2dyjs

2dylp

Taki sobie potworek, jeden z demonów Beliara [tutejszego boga zUa]. Ma rzeszę wyznawców, w tym wielu fanatyków. Na jego nieszczęście, pokonał go jeden, ale to jeden człowiek. Poprzez przebicie serc sześciu szamanów, którzy oddali je w ofierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Tarreth + Hulk...

grtiuOW.png

Kuoth mi mówił, że to już było i wyszło dziwnie... nawet pokazał mi to

Cóż... Nie ma wątpliwość, że to stworzenie okropne i agresywne... Brakuje mu jednak nieco szpetności. Twarz śniącego będzie idealnie się komponować z resztą... Bez wątpienia jest to szkaradny stwór czekający na odpowiedni moment do ataku... Jednak nadal nie wiemy co za okropieństwa by planował.

KagtFyX.jpg

Nawet nie chcę się nad tym zastanawiać... Dlatego rezygnujemy z opisu celów... i tak nikt nie pisał...

Kolejny użytkownik kładzie się spać, nie zdając sobie sprawy z mroków swojej elfickiej duszy. Na naszym forum ukrywa się pod nickiem "Skysplit". Jakież to okropieństwa mogą wyjść z jego głębi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

moon+clouds.jpg

Pełnia... Magiczna pora, podczas której ujawnia się prawdziwa natura potworów, najlepszy czas na tajemnicze rytuały i knucie nikczemnych planów... To także czas, gdy niepozorni użytkownicy tego forum ukazują nam swoją prawdziwą naturę, swoje mroczne cele.

W związku z tym chciałbym, byście w tym wątku nie tylko porównywali wybrane ofiary osoby do znanych złych postaci, ale też powiedzieli w miarę możliwości coś o ich wyglądzie, zachowaniu i celach ich przesiąkniętego nikczemnością alter ego!

Puśćcie wodze fantazji! Napiszcie, jak się zachowuje i co robi w czasie pełni dobrze wszystkim znany członek Inkwizycji, moderator Warmen!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zandi - trochę finezji :D Ot dano nam możliwości.

A czemu zaraz porównywać do znanych postaci kiedy tylko używając pewnych ikon można w iście Frankenstein'owym stylu...khm...

Dobrze się zaś składa - Warmen ostatnimi czasy za bardzo lubi w moje posty wskakiwać jakby nie chciało mu się pisać własnych...

I dlatego dzisiaj, specjalnie dla was moi drodzy, postaram się stworzyć potwora...

The secret side of me I never let you see

I keep it caged, but I can't control it

So stay away from me, the beast is ugly

I feel the rage and I just can't hold it

It's scratching on the walls, in the closet, in the halls

It comes awake, and I can't control it

Hiding under the bed, in my body, in my head...

To skrzypienie starych desek gdy coś idzie korytarzem, ten zgrzyt pazurów w ciemnym pokoju. Zimny stalowo-szary blask oczu, powiew iście grobowego chłodu. I te miarowe kroki. To jeszcze wyobraźnia czy naprawdę słyszysz jak się zbliżają?

Przez chwilę wydaje się że to tylko złudzenie, a przynajmniej zaczynamy się o to modlić. Lecz skrzypienie nie ustaje, a miarowy oddech nie jest naszym własnym.

Przypomina się stare powiedzenie - nie patrz za siebie. Lecz to silniejsze od nas...

Kiedyś żołnierze pamiętali stare opowieści:

They will come forth along with the blue will o' wisps.

Even if their eyes were scorched, even if their arms are writhing,

They will never stop marching ahead.

Guided by the will o' wisp, they will force their way and get you at a point-blank distance.

The footsteps that thrown away life.

The footsteps that brings death.

They're the fairy-tale on the battlefield.

The Inquisition Dogs,

Monsters that disregard their own lives.

Gespenst Jager.

Kiedy ujrzysz takiego, niosącego mała stalową latarnię, nie myśl o nim jak o przyjacielu.

Lecz błagaj żeby nie był twoim wrogiem.

Bowiem to w latarni spalane są Dusze Umarłych.

I wtedy, tak, właśnie wtedy, zdajemy sobie sprawę z tego, że zamiast się oglądać, powinniśmy uciekać. Bo kiedy już patrzymy z czym przyjdzie nam się zmierzyć, nogi same się uginają. Przytłoczone ogromem tego co stanie przed nami...

MakausingSoulPerception.jpg

I fear no man, but that thing... it scares me!

A kiedy z nami skończy... usiądzie na krześle, oprze się wygodnie i powie:

Soul-Eater-Dr-Stein.jpg

[align=center] Nastepny...

[/align]

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czytając wypowiedź Zegarmistrza mam w głowie Warmena jak żywego. Świetna robota, ciekawe czy samemu zainteresowanemu też się podoba jego wyimaginowana wersja?

 

dark_music_by_sprinklesisdelicios-d3cufx

 

Czas na enigmatycznego piewce muzyki śmierci, autora pustoszących serce i umysł nokturnów zagłady budzących lęk i przerażenie w oczach wszystkich, którym nie dano było usnąć po przesłuchaniu jego nowej płyty :rainderp:

 

Znanego także jako... Niklas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpisać. Zegarmistrz swego czasu chwalił mi się tym na SB, gdzie wyraziłem swoje zadowolenie i aprobatę, co zamierzam zrobić także i tutaj i co robię w tej właśnie chwili, bez słów, bez emocji.
Tysiąc twarzy zobowiązuje, nawet latarenkę gdzieś w domu mam.
3omyU.png

 

 


ciekawe czy samemu zainteresowanemu też się podoba jego wyimaginowana wersja?

Arjen, to nie jest wyimaginowane.


Co do Gimlasa... Za dnia tworzy zbyt lekkie i niedostatecznie metalowe utwory, lecz każdej pełni księżyca budzi się w nim szatan... i nic się nie zmienia. Te psychodeliczne dźwięki, hipnotyczne efekty i złowieszczy wyraz twarzy okraszony niepowiedzianym fortepainem własnej produkcji, generującym anomalne i bluźniercze dźwięki o niespotykanym natężeniu, powodujące złowieszczo chaotyczny ból! Gimlas jak się patrzy.
N6WPWjm.jpg

Jeśli się ktoś nie zgodzi - stos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Hmmm... Nik, Nik, Nik...co to było?

A! NIk.

No tak, jakże by inaczej...tak. To stare uczucie. Widok zniszczonego fortepianu. I postać siedzącą na stołku obok. A na blacie fortepianu jakaś makieta, biegające ludziki.

A on siedzi i patrzy. W tym pasiastym garniturze. Z postrzępionymi rękawami, z wytartymi nogawkami. I z szerokim uśmiechem. Jedna dłoń tańczy po połamanych klawiszach, drugą podrzuca kości do gry. Miarowo, raz za razem.

I Ciągle się uśmiecha.

Podrzut i chwyt.

Podrzut i chwyt.

Podrzut.

Kości toczące się po blacie odmierzają żywota. Dźwięk rozstrojonego instrumentu niczym zaciskająca się garota, jazgotem kończąc kolejny żywot.

Tak, Nik.

Nie można go zapomnieć.

Wszak, czy nie wezwano go 3 razy?


1340200183_1340200180_Beetlejuice-beetle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przeczytawszy opis Warmena miałem przed oczętami mymi obraz Niklasa jak żywego (tak tworzę posta w tym temacie bo może, ktoś po ponad roku się nim zainteresuje :rainderp:) Tak więc ciekaw czy zainteresowanemu spodoba się taki opis.

649710_431672775_ccc046bf42_34.jpg

Był już tarreth, był Warmen i Niklas, a ja jestem ciekaw jakiż to wielki i zły stwór czai się wewnątrz naszego Wielkiego Awatara Luny znanego także jako Arjen? Piszcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nikt więcej nie chce opisać Arjena? A ponoć taki popularny. No trudno jak nikt więcej nie będzie chciał opisać Arjena to się zmieni postać do opisania gdzieś w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Okej, czyli nikt więcej nie chce opisać Arjena. W takim razie co powiecie na opisanie jednego z naszych Moderatorów Globalnych? Na przykład na osobę, wokół której ostatnio zrobiło się głośno (i to bardzo), czyli jestem ciekaw jakież to monstrum czai się wewnątrz

Zegarmistrza.

6427784_zegarek-kieszonkowy.jpg

Wysilcie się i nie bójcie... nie czeka was nagroda w postaci bana :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Czyżby to było tylko tyle z waszej strony, Księżniczka Luna nie jest zadowolona z tak małej ilości odpowiedzi, ale skoro tak to zapewne ktoś z was powinien wiedzieć coś więcej na temat mroczniejszej strony naszego Administratora Wspierającego jakim jest Dolar84. Jestem bardzo ciekaw tego, jakie jest jego ciemniejsze oblicze.
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Księżniczka Luna jest zawiedzona, że tylko jedna osoba wie coś na temat mroczniejszej strony naszego Admina Dolara84.  Ale pomińmy ten fakt, i przejdźmy do kolejnej osoby.  A zatem co byście mogli powiedzieć na temat Avatara Luny, Sosnę? Bardzo jestem ciekaw cóż on może skrywać takiego w sobie. Jestem pewien, że gro z was wie coś na temat jego mrocznej strony.

Edytowano przez Ares
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po tym Off-topie, który się tu pojawił wcześniej doszedłem do wniosku że wystarczająco dużo osób wypowiedziało się na temat Avatara Luny Sosnę. Tak więc nadszedł czas na kolejną osobę może tym razem niech to będzie ktoś inny, nie z forumowej ekipy? A zatem kolejną osobą do opisania będzie Pierdoła Jaskier! Powiedzcie jaki czarny charakter kryje się za tym nickiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...