Skocz do zawartości

[Zabawa] Stwór wewnątrz nas.


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jestem zaskoczony taką różnorodnością wersji ciemnego charakteru, jakim mogła by być osoba o nicku Pierdoła Jaskier. Przyszła też pora na kolejną osobę. Jak byście przedstawili naszego forumowego grafika jakim jest Uszatka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr...

Podkręcił ktoś klimę? Zimno się zrobiło. I te wrzaski z daleka. Ciemność wokół. Co ja tu robię? Jak tu trafiłem? Pamiętam tylko jakąś niewyraźną postać.

Tak, jakbym patrzył na ciągle zmieniający się obraz, nie mogąc uchwycić konturów. Czuję że coś siedzi w ciemności. Coś przygląda się każdemu z moich kroków.

Idę w kierunku drobnej i odległej plamki światła. Niczym za błędnym ognikiem. Krok za krokiem.

Słyszę jak coś mnie mija. Szybko, szeleszcząc odnóżami.

Czekam w ciszy na atak, lecz ten nie nadchodzi.

W końcu wznawiam kroki. Słyszę bicie mojego serca.

I wiem że to coś też je słyszy.

W końcu potykam się i upadam na kolana. A kiedy chcę się podnieść, zastygam.

Ktoś trzyma rękę na moim ramieniu.

Rękę tak lodowatą, że skostniałem, ze strachu, z zimna, z krwią zamrożoną na kość.

Ledwo jestem w stanie odwrócić oczy, by ujrzeć ten wiecznie zmieniający się kształt.

I zęby, mnóstwo zębów...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wow jestem naprawdę pod wrażeniem, nie sądziłem że za tym nickiem czyha takie zło. Dobrze więc czas na kolejną osobę, która kryje się pod nickiem Cahan. Cóż możecie mi powiedziec na jej temat, czy skrywa jakiś sekret?

Edytowano przez Ares
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wydaję mi się że więcej odpowiedzi na temat Cahan się nie pojawi a to oznacza, że czas kolejną osobę. Tym razem jest to osoba, która kryje się pod nickiem Ihnes i jest opiekunem Zebry Zecory. Jak myślicie cóż on tam może skrywać mrocznego a zarazem ciekawego.

Edytowano przez Ares
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Bardzo ciekawe koncepcje moi drodzy dośc długo to trwało wybaczcie moją nieobecnośc. Przyszedł więc czas na kolejną osobę która może skrywac coś bardzo złego pod swoim skromnym nickiem. Jak myślicie co ukrywa nasz kolega Dayan. Mam nadzieję że nas zaskoczycie.

Edytowano przez Ares
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...