Skocz do zawartości

Podaruj Muffina!


Kirara

Recommended Posts

Witajcie Kochani! :derp2:

Mamy dziś najwspanialszy dzień w roku, zaraz po Wigilii Serdeczności! Dzień Derpy!

Z racji tego, możecie w tym temacie podarować muffinkę wybranemu przez siebie użytkownikowi!

Podajcie nick osoby oraz za co chcielibyście ją uhonorować muffinem w tym dniu!

A teraz... bierzmy się za pałaszowanie muffinek! :derp2::muffin:

Pragnę tylko dodać, że zasady są takie: 1 muffinek na 1 post.

I proszę, niech powody oddania muffinka będą konkretne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaruję muffinkę Oromisowi, (jeszcze) avatarowi Scootaloo i świetnemu przyjacielowi. Za to, że jest. Smacznego, mój drogi :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...

mlp_resource__muffin_by_zutheskunk-d4co3wb.png

Muffina tego chciałbym podarować całej administracji technicznej, za pracę włożoną w to forum, oraz ze szczególnym wyróżnieniem Sipera, który uwielbia postać którą avataruję, ale i pomógł mi w wielu sprawach technicznych związanych z działem, za co bardzo jestem mu wdzięczny:cadancehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu mógłbym podarować muffinkę? I... Cóż by to miała być za muffinka, by dostatecznie oddać to, co czuję? Wszystko to, co chciałbym powiedzieć, a co trzeba zawrzeć w jednym wypieku?

Byłaby to muffinka... Niewątpliwie ogromna, by oddać ogrom, by pomieścić to, co chcę przekazać. Byłaby nadziana czekoladą - bowiem jak czekolada słodkie i wspaniałe są każde chwile spędzone razem. Osypana białą czekoladą, niezmiernie słodką i niewinną. Taką delikatną i urzekającą w swej niezwykłości.

Muffinka, w której upieczenie włożyłbym serce i duszę. By była najpiękniejszą i najpyszniejszą muffinką, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne.

Jest to muffinka dla was - dla wszystkich, którzy to czytają. Bo to dzięki wam forum żyje. I dzięki wam wszyscy chcą tu wracać, mimo kłótni i problemów. Bo dajecie mi pewną nadzieję, pewną siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni mogły być dla paru osób dość ciężkie, dlatego może Derpy Day poprawi im humor. A teraz muffinka ode mnie:

s9E4wHt.png

Szczegół.

:muffin:

Tarreth przydzielił już wszystkim tym co to czytają - obowiązek z głowy : )

:muffin:

To muffinka dla wszystkich, którzy nie mogą tego przeczytać o czasie. Mają pracę, szkołę, kursy, studia, lub po prostu spędzają czas w samotności. Niech pamiętają, że trzeba przeżyć zimę, by móc poczuć wiosnę.

:muffin:

I dla wszystkich którzy są głodni i chętnie by zjedli taki smakołyk.

:muffin:

...Chciałem napisać coś mądrego jak Tarr, wyszło jak wyszło, na kuc drążyć temat? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superflat_Muffin_by_IceVolvagia101.png

W pierwszej kolejności chcę podarować muffinkę wszystkim moim przyjaciołom z forum Nightwood, głównie Tsukiemu, Stefce, Molly, shejowi, Princes, Lizie, Misorce, Laurze i wszystkim osobom z klanu. ^^

Tak ogromny muffin starczy dla was wszystkich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muffin__by_doctor_g-d55j5j1.png

Dla Nightmare

Za bycie moją najlepszą przyjaciółką na forum, za ambitne prowadzenie zapytajki Chrysalis:chrysalis:, za pracę nad "Władcami Equestrii" i za to, że jest dla mnie taka miła!:flihug:

Chociaż chciałabym jej podarować sto muffinek!:derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce mać muffinke:

-Losse za dłuuuuuuuuugie bezcelowe rozmowy i bycie mym białasem :rainderp:

-Estherenn za czwartkowe wieczorki i prezenty <3

-Lucy za też czwartkowe wieczorki :3

-Bellaminie za bycie wspaniałym Regentem i za pomoc w dziale Pinkimeny <3

-Sympony za te wszystkie avki i sygmy (że jej sie chce...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podarować jednego mufina wszystkim użytkownikom, za to, że mnie zachęciliście. Nie znam was wcale, lecz atmosfera jaka tu panuje skłoniła mnie do zapoznania się z tym zjawiskiem, jakim jest społeczność bronies.

Osobny mufin należy się z mojej strony Aresowi, za arty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the-muffin-man.jpg

A to muffin dla całej ekipy, avatarów, regentów i moderatorów. Głównie dla Tric'a, Emronn'a, Bellaminy, Cygnusa, Celestora, Stachula i Arjen. ;3 Dla was za to, że jesteście wyjątkowi i opiekujecie się naszym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bday_medpack_small.png

Ta muffinka wypełniona miłością i dziwnymi chemikaliami jest dla towarzysza Wizia. Za pokazanie mi tej wylęgarni tęczy i kuców jakim jest MLPPolska, za granie ze mną w Symulator czapek z elementami strzelaninki (aka Team Fortress 2), za naszą grę w której zmusza mnie do shippingu z Pinkie i za pomoc w poszukiwaniu nowej sofy dla mojego OC.

Gdybym miał kontener muffinów rozdałbym je każdej osobie, którą tutaj poznałem. Po prostu, ludzie (ewentualnie kuce) jesteście niesamowici^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muffinów ci u nas dostatek. Po jednym dostaje każdy członek ekipy - admini, avatarzy, regenci, moderatorzy, inkwizytorzy i inni orzy za to, że dbają o to, by to forum było jak najlepsze. Muffiny lecą również do zwykłych, szeregowych użytkowników, bo to oni (dyskutując, wstawiając arty etcetera) czynią to forum takim, jakie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muffinka. Chciałbym podarować je całej administracji za opiekę nad tym forum. Jest to pierwsze forum które mnie tak długo mnie zatrzymało i podtrzymało w byciu bronym. :fluttershy5:

I jeszcze chciałbym podarować jedną dla KochamChemie za rozmowy i rozkminy(warhammerowe też :rainderp:) na SB. :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak myślę i myślę i stwierdzam iż...

Muffiny należy rozdać każdemu kto choć troszkę przyczynił się do powstawania/rozwijania forum...

Gdyby nie te osoby nie moglibyśmy się hojnie obdarowywać Muffinkami... Gdyby nie oni nie poznał bym naprawdę wspaniałych ludzi którzy są... Awensome :3

Więc Administracjo przyjmijcie ode mnie jeszcze cieplutkie jak nasze serduszka Muffiny i smacznego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...