Skocz do zawartości

Odcinek 10: Rój stulecia


Tarreth

Recommended Posts

Dwa krótkie epickie teksty Pinkie Pie szukającej instrumentów (jak ktoś znajdzie więcej niech wstawi, szczególnie jak zabiera z domu Rarity harmonijke :P) EDIT: znalazłem :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=TwJ3gghVtVs EDIT 2: "and a banjo is the only answer" To mnie rozwaliło :D
EDIT 3:
- NAJWAŻNIEJSZE, GENIALNA POLKA W WYKONANIU PINKIE PIE
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Jeden z fajniejszych odcinków sezonu, nie tyle z powodu Pinkie Pie, ale też z powodu śmiesznych scenek z Raibow Dash. - Dash w XVII stroju francuskiej szlachcianki, z peruką:wut: - jedyny odcinek w całej serii w którym Rainbow kogoś całuje (parasprite'a ale się liczy):x - niczym Tarzan wali się w klatę:lol: - jedyna okazja zobaczyć Dash w bikini z paraspriteów:x - i jak szybko ucieka prze rojem much:wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisiaj leciał ten odcinek na mini mini. Uroooocze! Pinkie mówi tak jak ja! Mnie też często ludzie ignorują i śmieją się z moich pomysłów a potem się okazuje, że to ja miałam rację! W tym odcinku jak patrzę na Pinkie to jakbym siebie widziała i słyszała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pierwszy odcinek o chaosie. Plusy: -zachowanie Pinkie (może i tym odcinku wydała się trochę mniej śmieszna ale i tak jest fajna) i Twilight (przez cały odcinek jest podenerwowana, a pod koniec jej odbija) -Parasprite (mają fajne zachowanie) -Biegająca Pinkie gdy zaganiali ta szarańcze. -Z domu Fluttersy wylatuje pełno tych owadów FS: "Cóż, może nie powinnam zostawiać sobie jednego" i Rarity AJ i TS z wnerwionymi minami :-D -Big MC z packą Minusy: -odcinek nie jest nudny, ale też nie jest zbyt ciekawy -mało żartów i poczucia humoru -wizja Twilight, jak te robaczki porywają Celestie (to było dziwne) Ocena:7/10 Fajny odcinek, pierwszy taki chaotyczny gdzie wszystko się wali itd, mimo że nie przypadł mi on za bardzo do gustu . Jest to także pierwszy odcinek jednego z najlepszych kolesi od odcinków: M. A. Larson, który zrobił także wiele innych fajnych odcinków jak: The Cutie Mark Chronicles, The Return of Harmony Part1 i 2, Luna Eclipsed, The Super Speedy Cider Squeezy 6000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobał ten odcinek, przy momentach takich jak: ucieczka Rainbow przez tymi muchami, mina Twilight jak zobaczyła kuca orkiestrę oraz gdy Parasprity opanowują dom Rarity ona sama krzyczy siedząc na krzesełku pojawia się Pinkie tylko po to aby zabrać jeden z instrumentów, chwila ciszy i wracamy do punktu, w którym Rarcia krzyczy w niebo głosy nie mogłem utrzymać równowagi na krześle. Moja skromna ocena to 9.5/10, 0.5 punku zabrałem za dziwną wizję Twilight, w której muchy porywają Celestię :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...

Pinkie Pie makes me smile :pinkie4: 

Kiedyś nie przepadałem za tą postacią, bo byłem ponurakiem. To się diametralnie zmieniło i teraz doceniam jej pozytywną energię. Bardzo lubię scenę z Pinkie grającą na zebranych instrumentach i miną Celestii, gdy to zobaczyła. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...