Skocz do zawartości

Team Fortress 2- Bronies Server


misieken

Recommended Posts

:rd6: Witam serdecznie Bronies i Pegasis :twilight2:

Mój dobry kolega otworzył serwer (dedykowany) do gry Team Fortress 2 o tematyce My Little Pony. Znajduję się tam kilka fajnych mapek z uniwersum MLP. Miły administrator, fajna atmosfera, ciekawe "kucykowe" mapki. Coś w sam raz dla fanów MLP i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy

Ip: 178.19.105.108:27087

Btw. mój nick RazQ :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh troszkę lipa. Kolega stwierdził, że praktycznie nikogo nie ma na serwie i zdecydował zamienić serwer z tematyki MLP na achievement. :OTE2F:

Wielka szkoda. Jeśli kolega zdecydowałby się jednak do powrotu MLP na ten serwer to dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ten moment nie jest to chyba możliwe. Wcześniej mieliśmy serwer 20 GB ale że forum zajmowało 6 GB, a na serwerze nikogo nie było to Siper przehandlował 10 GB na dodatkowy procesor. Obecnie mamy 10 GB, a TF zajmuje 12 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł!

Można się umawiać z ludźmi na sesje tzn. że zalozymy sieć hamachi i gdy sieć będzie pełna lub prawie pełna będzie ktoś z tej sieci stawiać serwer na lokalu.

Mapki mogę przesłać bo byłem na tym serwerze.

I na tym polega mój pomysł:rd9:

Kto jest za?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Siperem, powiedział że pogada z hostingiem ws. zwiększenia miejsca na naszym VPSie. W razie czego zrobimy ściepę na dodatkowe miejsce. A co do Hamachi to jest dobre na takie gry jak Heroes, a nie TF, który jednak wymaga dobrego serwera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

No to narzucaj a my będziemy grać, tylko podaj ip i powiedz od kiedy. Najlepiej też będzie umówić się na daną godzinę.

adres serwera podałem: server.stico.pl

Jest mapa z MLP. Ustawiłem boty na początek :twilight2:. Jak coś zmieniać to piszcie na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...