Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

A ja zaczynam czytać "Cierpienia Młodego Wertera" autorstwa Wolfgang'a Goethe. Jest to moja pierwsza lektura w II klasie technikum. A oprócz tego, ostatnio przeczytałem "Krucjata Bourne'a" Roberta Ludluma. I stwierdziłem, że książka jest o wiele lepsza od ekranizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Avro, ja mam za sobą już oba tomy Malowanego Człowieka i oba tomy Pustynnej Włóczni, nie można odmówić Brett'owi talentu. Rzadko kiedy tak wciągam się w jakąkolwiek książkę. Pochłonąłem wszystkie cztery książki w dwa, albo trzy, nie jestem pewien, dni. Było warto. :3

Ja ostatnio wziąłem się za odświeżenie sagi o wiedźminie, Geralcie z Rivii. Po tych kilku latach całość czyta się jeszcze przyjemniej. Choć brak wolnego czasu boli, od paru dni nie przebrnąłem nawet przez pierwszy zbiór opowiadań. *^*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wziąłem się za odświeżenie sagi o wiedźminie, Geralcie z Rivii. Po tych kilku latach całość czyta się jeszcze przyjemniej. Choć brak wolnego czasu boli, od paru dni nie przebrnąłem nawet przez pierwszy zbiór opowiadań. *^*

Super książki, pochłonąłem całość. A ja "czytam" sobie tak ostatnio "Trzy wiedźmy" Prachetha. Czytam je już od 3 miesięcy! :ming:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam " Wróg " - horror dla nastolatków , ( wszyscy ludzie po 14 roku życia zamieniają się w zombi i tylko dzieci pozostają ludźmi i muszą żyć w Anglii bez rodziców , którzy stali się teraz ich wrogami ) naprawdę polecam , bardzo fajna historia !! " Metro 2033 , 2034 , Uniwersum Metro 2033 " - cykl książek opowiadających o końcu świata , na powierzchni ziemi , jest mordercze promieniowanie , wyjście bez skafandra zabija po kilku sekundach . na powierzchni żyją już nie ludzie , lecz nowy ekosystem wrogi człowiekowi , książki opowiadają o ludziach , którzy przeżyli zagładę świata , tylko dlatego , bo w tym czasie jechali metrem i teraz muszą jakoś żyć pod ziemią i dbać , aby technologia ludzka nie zaginęła . najbardziej polecam 1 książkę " Metro 2033 " , na podstawie której powstała gra o tym samym tytule .:molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam "Wroga" ,bardzo fajna książka,ale nigdzie nie mogę dopaść drugiej części :fluttershy3: a jest 2 część , ja też jej szukałem wiele razy i w żadnej księgarni jej nie ma , a nawet nikt o niej nie słyszał , więc może jej nie być , a przynajmniej w naszym kraju .:molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykłady Feynmana z fizyki(czytam bo muszę) ale trzeba przyznac że P.Feynman potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć wiele rzeczy. Btw czytałem też jego biografię "Pan raczy żartować panie Feynman" i "A co cie obchodzi co myślą inni" te dwie książki rządzą (ta druga trochę mniej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aktualnie czytam Kamienie na szaniec Kamińskiego, i jako że od tych 2 poprzednich lat chodzenia do gimnazjum bardzo sceptycznie patrzyłem na te wszystkie lektury, to teraz muszę przyznać, że książka poczytna jest :) Zaraz potem mam zaplanowane przeczytanie w końcu Fallout: Equestrii(planuje to od czasu świętej pamięci Nokii 6300...), ale przeszkodzi mi w tym druga lektura... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam właśnie Zakon Krańca Świata Kossakowskiej w dwóch tomach, postaopkaliptyczne. Przyjemne. Zachłysnęłam się Opowieściami z Meekhańskiego Pogranicza Północ-Południe - niesamowity zbiór opowiadań Wegnera - o honorze, męstwie, miłości, właściwych wyborach, etc. Miażdżą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najnowszy tytuł popełniony przez Andrzeja Ziemiańskiego - "Pomnik Cesarzowej Achai", poprzednie skończyłem Azazela pióra Borisa Akunina, od którego dosłownie oderwać się nie mogłem. ...Właśnie sobie przypomniałem, że mam 2 dni na przeczytanie 3 tomów potopu. :twilight9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...