Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

Skończyłem "Pomnik Cesarzowej Achai" - bardzo gorąco polecam, ta książka to sprzężenie dwóch różnych światów i czasów zaskakująca oryginalnością. Z niecierpliwością czekam na drugi tom.

Uwaga, książka zawiera wulgarny język i scenę erotyczną - just sayin'.

Wziąłem się za Zorro - Narodziny Legendy autorstwa Isabel Allende. Również zacna pozycja, ale nie dorasta do w.w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czytam "Ani słowa prawdy" Jacka Piekary. Ciekawe, aczkolwiek jest to dla mnie średnia jakość. Demoniczny cykl Petera V Bretta je takie książki na śniadanie. Może fakt że kocham ów cykl każe mi wszystko do niego porównywać i przez to mam zaniżoną(?) ocenę o tej książce. Ale czyta się przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Demon of Cliffside, książka autorstwa osoby odpowiedzialnej za napisanie fanficów Off The Edge Of The Map i Apotheosis.

Porządna książka, główny bohater ma bardzo obcy punkt widzenia, fabuła jest na tyle zawiła że książka wciąga, ale nie na tyle poplątana że potrzebne są wykresy i notatki.

Pięć zadowolonych moli książkowych na pięć możliwych.

:giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Aktualnie jestem po lekturze ostatniej jak narazie książki z serii Felix Net i Nika: Świat zero 2: Alternauci :)(pokrętna nazwa, no...). Teraz, zaraz po nowym roku zabiorę się za pewien hmm... challenge. Przeczytam cały "Lód" Jacka Dukaja... To będą długie wieczory :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...