Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tiziano Terzani "W Azji", czyli taki przekrój jego reportaży, z Wietnamu, Tajlandii, Kambodży, Japonii, Chin i jeszcze paru krajów z tamtej okolicy, z prawie/ponad 30 lat ;) i wcale nie odświeżam tego tematu po ponad tygodniu z tego powodu by pokazać, że nie tylko pijemy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czytam lekturę szkolną, "Robinson Cruzoe". Soczek się ze mnie śmieje, że nikt tego nie czyta, ale mnie zaciekawiła ta książka ;P Mam zamiar też przeczytać sagę "Eragon", ale nie wiem czy w końcu to zrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czytam lekturę szkolną, "Robinson Cruzoe". Soczek się ze mnie śmieje, że nikt tego nie czyta, ale mnie zaciekawiła ta książka ;P Mam zamiar też przeczytać sagę "Eragon", ale nie wiem czy w końcu to zrobię.

Pony, please - ja czytam Potop ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eragon może nie był zły (pierwszy tom) ale za to pozostałe mi się nie podobały więc według mnie nie warto tego czytać, no chyba, że się nie ma nic innego pod ręką.

A ja w ogóle czytam teraz Nakręcaną Dziewczynę. Pompę Nr 6" (kilka opowiadań i jedna powieść w skład tego wchodzi), a autorem jest Paolo Bacigalupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszą książkę Eragona trzeba jakoś przebrnąć bo niemal cały czas jadą (co nie znaczy, że nic się nie dzieje) kolejne tomy już bardziej opiewają w akcję i zawiłości. Aktualnie czytam "kryptonim burza" czyli historia alternatywna II wś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czytam lekturę szkolną, "Robinson Cruzoe". Soczek się ze mnie śmieje, że nikt tego nie czyta, ale mnie zaciekawiła ta książka ;P Mam zamiar też przeczytać sagę "Eragon", ale nie wiem czy w końcu to zrobię.

Swojego czasu też czytałem Robinsona, a nawet udało mi się dobrnąć do końca. Chociaż nie wspominam tej książki przyjemnie :dodgy:

Potopu nawet nie tknąłem. Powiem szczerze: ja i lektury szkolne nie byliśmy ze sobą na Ty; miałem innych 'kolegów' :P

Obecnie czytam 'Solaris' Stanisława Lema, absolutna klasyka dla fanów fantastyki. Książka jest napisana ciekawym naukowym językiem, a swego czsu wywołała wiele kontrowersji. Jednym słowem: Lem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson Cruzoe to klasyka, pamiętam jak miałem na lekturę :) Eragona przeczytałem 1szy tom, na drugi już hajsu nie miałem a chętnie bym poczytał, kiedyś kupie :) Obecnie czytam "Buszujący w zbożu" bardzo ciekawa książka o wyizolowaniu ze społeczeństwa i upadku kultury, fabularna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...