Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

No to w sumie dwie książki. -Doctor Who: The Art of Destruction (wyd. BBC Books) - czyli powtórka tego czym może grozić głód złota. -The Adventures of Sherlock Holmes (wyd. BBC Books) - znów powtórka. Chociaż t jest nowiutki nabytek co ciekawe... napisany w oryginalnym wiktoriańskim angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

A ja aktualnie czytam "Metro 2034" A za sobą mam już "Metro 2033" Ogólnie bardzo podoba mi się taka tematyka postapokaliptyczna i coś w tym guście. Znacie może jeszcze jakieś fajne książki podobne do tych, które wymieniłem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje klimaty to literatura angielska raczej -- uwielbiam wszystkie książki wydane spod skrzydeł Black Library opowiadające historie poszczególnych zakonów Space Marines (w szczególności sagę o Kapitanie Urielu Ventrisie). Z polskich autorów na pewno w pamięci wyryły mi się dzieła pana Piekary (seria o inkwizytorze Mortimerze Madderdinie), seria Pana Lodowego Ogrodu (polecam, naprawdę porządnie i z pomysłem przedstawiony świat, na którym bogowie powodują, iż technologia przestaje działać, a silna wola staje się pokręconą rzeczywistością) oraz kilka perełek autorstwa Magdaleny Kozak (np. Fiolet albo niesamowity cykl o Vesperze, opowiadający o polskich wampirach pracujących jako tajne służby do walki z dzikimi wampirami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na obecną chwilę czytam coś co już kędyś przeczytałem,lecz jakoś znowu nabrałem chęci do ponownego przeczytania,mianowicie mowa o książce "Boska matryca" autor Gregg Braden. W książce jest mowa o filozofii ,fizyce kwiatowej masa ciekawych eksperymentów to tak w skrócie oczywiście,bardzo fajna polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz z wiedźmina przerzuciłem się na Stephen'a King'a i czytam "Smętarz Źwieżąt". Doczytałem połowę i muszę przyznać... początek nie poruszył mnie wcale ale już środek był tak dziwny że jak czytałem to robiłem WTF?! Czytając tekst parę razy. Czekam nadal na kolejną książkę sagi wiedźmin czy ktoś z was wie kiedy zostanie wydana? Czy nadal to jest w trakcie pisania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jestem trakcie czytania pierwszego tomu cyklu Inkwizytorskiego (oczywiście w formie Ebooka) pierwsze 2 opowiadania przeczytane i jak na razie najfajniejszą postacią ze wszystkich jest dla mnie Kostuch (Mordrimer jest dla mnie za sztywny ciągle tylko mówi o Bogu i cytuje Biblię. Ja rozumiem jest Inkwizytorem ,ale jest też przecież człowiekiem więc powinien umieć się zabawić, a jak na razie uczynił to tylko raz i to dosyć sztywno. Ne rozumiem czemu niektórzy go lubią ,ale być może gdy przeczytam cały cykl moje zdanie o Mordrimerze się zmieni, ale jak na razie Kostuch Rulez)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem wczoraj po prezent na Dzień Ojca. No i kupiłem. Tylko że przy okazji zauważyłem "www.ru2012.pl" Marcina Ciszewskiego. No i kupiłem, jestem w połowie. Bardzo fajnie facet pisze, jeszcze się wybiorę na dniach z kartą upominkową po inną jego książkę (tytuł mi wyleciał) i Metro 2033. I nie daj Boże żebym jeszcze coś znalazł, bo zostanę bankrutem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...