Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

A ja się pochwalę że aktualnie czytam "Zombie survival" Maxa Brooksa. Jest ona napisana jako poradnik co sprawia że lekko się ją czyta, no i jest moim zdaniem jest ona całkiem ciekawa, wiele fragmentów jest pisanych jak by były oparte na faktycznych wydarzeniach co pozwala czasem zapomnieć że jest to tylko fikcja i nic z opisanych wydarzeń nie miało miejsca w rzeczywistości. Ale czy na pewno? Jeśli ktoś nie czytał to gorąco polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że wchłonęła mnie seria Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (1 część przeczytana jeszcze 4 zostały). Książki te mi się przyjemnie czyta gdyż w podstawówce interesowała mnie mitologia ( ba ze sprawdzianów same szóstki leciały:D[tyle, że w podstawówce]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (Jeżeli to też się liczy) czytam Fanfic "Past Sins" :3 (I co tu dalej mówić chyba wszyscy znają ten Fanfic :D )

Chyba się liczy bo został on wydrukowany jako książka, skoda że tylko po angielsku.

A oto dowód dla niedowiarków:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na obecną chwilę mam dość rozległy zakres czytanych książek, a zaliczać się do nich będą:

-Rodzina Borgiów Maria Puzo

-Korona Śniegu i Krwi Elżbiety Cherezińskiej

-Wład Drakula Michaela Augustyna

-Etyka: Podręcznik filozofii dla niefilozofów Petera Vardy'ego i Paula Grosha

-Ecce Homo: Jak się staje, czym się jest Fryderyka Nietzschego

-Książę Niccolo Machavellego

Ogółem jednak na obecną chwilę skupiam się na Rodzinie Borgiów, Koronie Śniegu i Krwi oraz podręczniku do Etyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miecz przeznaczenia" A. Sapkowski :cheese: Bardziej słucham niż czytam, ale i tak łatwo się wtapiam w świat przedstawiony. Wszystko jest tam tak zabawnie opisane, że czasem nie sposób powstrzymać łzy radości. Relacje Geralta z innymi bohaterami również bardzo wciągają, człowiek nie może się doczekać co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...