Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sporo sie ostatnio przewinęło książek przez moje ręce (i fanfików). Obecnie jednak kończę pierwszy tom Stawki większej niż życie (tak, Kloss jest też na kartach powiesci) i biorę się za drugi, by przed świętami skończyć. Potem najnowsze Metro. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się parę dni temu za kolejny fan fic i już mogę powiedzieć że strasznie wart przeczytania: http://www.fimfiction.net/story/92962/sunset-of-time

 

Niedawno skończyłem czytać "Unfinished" jeden z lepszych ficów jaki czytałem z bardzo ciekawą i intrygującą fabułą odnośnie Twilight. http://www.fimfiction.net/story/64581/unfinished

 

No i przedtem czytałem "Background Pony" czyli najlepsze dzieło fandomowe obecnie i na zawsze. Nie potrafię opisać tego jak wspaniała jest ta książka i ile we mnie emocji wywołała. Nigdy nie wczułem się tak emocjonalnie w książkę a ona powoduje u mnie napływ łez za każdym razem jak przez głowę chociaż przeleci mi Lyra.

http://www.fimfiction.net/story/19198/background-pony

Mały spam oraz polecenie super fan ficów. Polecam jeśli ktoś lubi walczyć ze smutnymi i tragicznymi historyjkami i dobrze angielski ogarnia.

Ding ding.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem (znaczy przedwczoraj) 2 tomy Stawki większej niż życie (może ktoś kojarzy serial). Ogólnie książka dobra i przyjemnie się czyta. Nie ma też jakichś różnic między książką a serialem (w przypadku pancernych w filmie cały czas jest ten sam czołg, podczas gdy w książce mamy dwa różne modele). Główną, którą zauważyłem jest różnica w nazwisku głównego bohatera (tym prawdziwym). Poza tym czyta się bardzo przyjemnie i świetnie wchodzi. 

Obecnie czytam po raz kolejny, dziedzictwo przodków, czekając aż Celestia w czerwonej czapeczce przyniesie mi Metro 2035

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

NetherGrimm, Otchłanny...

Nie czytać, nie brać, nie dotykać!

Straszny gniot, kolejna z dziesięciu tysięcy oklepanych historyjek z tymi samymi motywami, postaciami (tylko imiona inne), wydarzeniami (!!!) po 15 stronach już wiesz co będzie w całej książce i jak się ,,niespodziewanie i szokująco" skończy.

Serio? Czy doszliśmy już do tego stopnia w literaturze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyżacy Sienkiewicza, lektura, więc z własnej inicjatywy nie czytam. Choć nie wiem, czemu ludzie z mojej klasy tak narzekają. Jestem w połowie pierwszego tomu, tego ponoć nudniejszego, a jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić, jest Danusia, postać strasznie działa mi na nerwy, zupełnie nie wiem czemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Simplistic napisał:

offtop*

Pocieszę cię, ona umrze.

To dobrze jej tak.

godzinę temu WildyRock napisał:

 

Bułeczka, miałam 8 lat :lunaderp:

A tobie tematy się nie pomyliły? Bo to bardziej pasuje do "Pierwsza książka, która trafiła do twojego serca", niż "Co aktualnie czytamy". Chyba, że czytasz jedną książkę od skończenia ośmiu lat._.

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Gray Picture napisał:

To dobrze jej tak.

A tobie tematy się nie pomyliły? Bo to bardziej pasuje do "Pierwsza książka, która trafiła do twojego serca", niż "Co aktualnie czytamy". Chyba, że czytasz jedną książkę od skończenia ośmiu lat._.

A tak. Owszem. Głupia jestem :grumpytwi:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie natrafiłam na Milana Kunderę i czytam dwie jego książki. Jedna to zbiór esejów zatytułowany "Sztuka Powieści", a druga to "Niewiedza". Będąc w połowie tej pierwszej i na około 1/3 tej drugiej, muszę przyznać, że obydwie jak na razie są bardzo dobre i prezentują sobą wysoki poziom :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serię ze świata dysku. Tak, w sobotę zacząłem "Straż! Straż!" i nie spocznę dopóki nie przeczytam wszystkich. Swoją drogą fajną edycję wydają książek ze świata dysku. Wreszcie będę miał wszystkie na własność :)

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...