Jump to content

Odpowiedzi Cadance

DerpDash

Recommended Posts

Jak długo przebywałaś w jaskiniach pod Canterlotem? :F

Btw, nie łatwiej dać pytania i Odpowiedzi do tego samego tematu?

Trudno powiedzieć, zgaduję że kilka godzin, ale nie liczyłam czasu.

Teoretycznie tak, ale chodzi o estetykę i podział

Czy masz jakieś konkretniejsze zadania czy może głównie siedzisz w zamku i obserwujesz bądź spędzasz czas z Shining Armorem?

Władam imperium, czyli spędzam czas z poddanymi i ich słucham, czasem rozstrzygam poważniejsze spory i tym podobne.

Jak żyje ci się w Kryształowym Imperium?

Och, wspaniale! Codziennie dzieje się coś nowego, uwielbiam gwar imperium! Ostatnio był organizowany turniej rycerski, O dziwo nie wygrał champion Golden Sword a nowicjusz Shiny Blade.

Ile Rarity robiła si fryzure?

Ile już mieszkasz w Crystal Empire?

1. Och, nie mam pojęcia. Rarity nie tylko zadbała o moją grzywę, ale i o klimat. Byłam tak spokojna i ukojona, że nie liczyłam czasu.

2. Od kiedy zostało ono ocalone, czyli od około pięciu miesięcy.

Pozdrowienia od Królowej. BUAHAHAHAH!

Witaj Chrys, ja również pozdrawiam!

• 2 weeks later...
Aloha Princess Cadance i Aloha awatarze Cadance :)

Jeżeli pozwolisz zadam ci jedno ale ciut trudne pytanko bo musisz zdecydować.

1:)Jesteś księżniczką a właściwie królową kryształowego imperium i możesz mieć co chcesz ale powiedzmy że jest taka rzecz której nie możesz mieć i tutaj wyobraź sobie że idziesz koło jakiegoś stawu strumyka itp. I przed tobą wyskakuje złota rybka która spełni twoje jedno życzenie jeżeli wpuścisz ja do wody. I jakie ono by było? :)

Dziękuję za wysłuchanie :)

Witaj

Cześć :rainderp:

Wieczne bezpieczeństwo dla Imperium.

Ja mam kilka pytań.

1. Czy moje ostatnie pytania były zbyt trudne, zawiłe, czy może zwyczajnie głupie? Proszę o szczerą odpowiedź, pozwoli mi to uniknąć błędów w przyszłości.

2. Czy forma punktów jest dla ciebie klarowniejsza, czy wolisz listy?

3. Jak myślisz, Sombra ma jakieś szanse powrotu?

4. Czy Chrysia naprzykrzała ci się ostatnio?

1. Były w porządku.

2. To już zależy od ciebie. Obydwie formy są odpowiednie.

3. Wątpię. Ponoć został po nim róg, więc wysłałam odpowiednią drużynę na poszukiwania.

4. Nie,pewnie żyje gdzieś daleko stąd spokojnie.

Co lubisz jeść najbardziej?

Masz jakiś nowych przyjaciół?

Przyjeżdżasz czasami do Canterlot i czy tęsknisz za tamtejszymi kucykami?

1. Wszystkie tradycyjne potrawy imperium.

2. Tak. Zaprzyjaźniłam się z większością kucyków pracujących w pałacu.

3. Tak, ostatnio odwiedziłam tam moje ciotki, Twi i jej przyjaciółki. I nie znałam wiele kucyków z Canterlotu, więc raczej nie.

Co sądzisz o Twilight jako alicorn, księżniczka.?

Bardzo się cieszę że Twi została księżniczką. Pamiętam ją gdy była małą klaczką która nie chciała zdobyć przyjaciół. Jestem z niej dumna.

Cadance, czy jak na prawdziwą kobietę przystało chodzisz ze swoim mężem na kilku godzinne zakupy wbrew jego woli?

Raczej nie, nie mam za wiele wolnego czasu, a nawet gdy go mam to to inaczej odpoczywam.

Co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? (do trzech rzeczy!)

Jak zwykle spędzasz wolny czas?

Masz jakieś hobby?

1. Apteczkę, nóż i zapalniczkę.

2. Zazwyczaj spędzam czas w spa, czytam książki lub uczę się magii.

3. Kibicowanie w turniejach na kopie, czytanie książek, nauka magii.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Czy kochasz mnie, swoją największą fankę i czy masz rodzeństwo?

Tak, kocham wszystkich moich poddanych, a zwłaszcza tych najlojalniejszych! I nie, nie posiadam rodzeństwa.

Witaj Droga Cadance mam do Ciebie kilka pytań:

1.Masz jakieś plany dotyczące Kryształowego Imperium?

2.Masz zwierzaka lub chciałabyś mieć,jeśli tak to jakiego?

3.Co najbardziej denerwuje Cie w kucykach?

Pozdrawiam :giggle:

Witaj

1. Po pierwsze i najważniejsze sprawić by kucyki zupełnie zapomniały o klątwie i Sombrze, oraz by odbudować je po tym tysiącu lat. Po drugie: sprawić by Igrzyska odbyły się pomyślnie.

2. Nie mam zwierzaka (chyba że królewskie stado owiec kryształowych się liczy), ale chciałabym mieć jakiegoś gryzonia np. szczurka, burunduka, albo latającą wiewiórkę.

3. Nie lubię gburów którzy cały dzień siedzą z nosem na kwintę i nie wychodzą do innych.

Pozdrawiam

Księżniczka Cadance.

Co się stało z działem Kryształowym Imperium??? :pinkie4thwall:

(Idę ziółek dla spokojności się napić):rapidash2:

To trochę skomplikowane :nooooo:

Polecam rumianek :D od czasu kiedy Derp usłyszała polski dubbing nie rozstaje się z kubkiem ;)

• 2 weeks later...

Cadance czy książe Blueblood to twój brat i skoro jesteś siotrzenicą Celesti

to oznacza że oprócz Luny miała jeszcze drugą siostrę?

Nie, Blueblood to mój kuzyn (niestety)

Nie miała. Jestem kimś w rodzaju siostrzenicy. Jesteśmy spokrewnione, ale to dość skomplikowane i nie umiem dokładnie wytłumaczyć.

• 3 months later...

Prosimy o ocenę odpowiedzi tutaj.

Sporo pytań, sporo odpowiedzi, gotowa Cadance?
Jasne Daffy

inka2001 pyta:
1. Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia?
2. Lubisz chodzić w sukienkach?
3. Masz zwierzątko?

1.
Ulubiony dzień tygodnia? Trudna decyzja, jednak wbrew pozorom to chyba poniedziałek.
Poniedziałek? Naprawdę? Nie wnikam...
2.
Sukienki są dobre na specjalne okazje, jednak nie mam nawyku noszenia ich codziennie, wolę aby Shining Armor kochał mnie za to, jaka jestem, a nie jak wyglądam, na tym właśnie polega miłość.
Prawie się wzruszyłem, mądre słowa Kochana.
3.
Padło już takie pytanie, lecz powtarzam, nie, nie mam. 

GreenWave pyta:
1. Czy jest coś, co zmieniłabyś w dzisiejszym świecie?

1. Daffy twierdzi że to "oklepana gadka", jednak chciałabym zaprowadzić miłość i pokój na świecie.
Jak wybory miss...

Rarity115 pyta:
1. Czy jesteś dumna z Twojego uroczego znaczka?
2. Kiedy poznałaś Shining Armora?
3. Czy lubisz panować w Kryształowym Imperium?

1.
Jasne że tak! Prezentuje miłość, czyli jedną z najważniejszych wartości w życiu, czułabym się nieswojo, gdybym nie mogła szerzyć miłości dookoła.
Na szczęście na mnie to nie działa... 
2.
Niedługo po tym jak dołączył do straży.
3.
Czy lubię? To całkiem ciekawe pytanie, z jednej strony to wielka odpowiedzialność, z drugiej to ogromna radość, widzieć radosnych poddanych.

Po prostu Tomek pyta:
1. Czy próbowano Cię obalić?
2. Czy w dziejach Kryształowego Imperium odbywały się jakieś rewolucje?
3. Jak traktuje się u was jednostki niepokorne?
4. Lubisz może śpiew chóru?

1.
Jeżeli ktoś miłościwie rządzi Królestwem, nie ma powodu do takich buntów.
Czyli chyba nie Oo
2.
Możesz po to sięgnąć do naszej księgi historycznej, bibliotekarka powinna być już bardziej chętna do pomocy :)
3.
To Kryształowe Imperium, nie tolerujemy tutaj kar cielesnych, jednak jeżeli ktoś przesadza tak jak Sombra, kończy w lodowej krainie.
Zaczynam się Ciebie bać...
4.
Pewnie, a kto nie lubi?
Ja nie lubię...
Oj tam gadasz, na pewno lubisz Kochany...

Littlebart pyta:
1. Planujecie małe kuce z mężem?
2. Jak Ci się podoba w Kryształowym Królestwie?
3. Często odwiedzasz Twilight?

1.
Czas pokaże, to moja słodka tajemnica...
2.
Spędziłam tu już tyle czasu, że trudno by mi było się z nim rozstać.
Czyli że się podoba.
3.
Obiecałam Twilight, że wybierzemy się na pogaduchy, kiedy już Equestrii nic nie będzie groziło i wywiązałam się z obietnicy.

lenka24603 pyta:
1. Czy jako mała klaczka też byłaś alicornem?
2. Jak poznałaś Shining Armora?
3. Jakie jest twoje ulubione jedzenie?
4. Odpowiedź na czwarte pytanie masz powyżej, patrz "Littlerbart pyta: punkt 1.

1.
Nie, zanim zostałam Księżniczką, byłam pegazem.
A nie jednorożcem? Lol.
2.
Po prostu nas sobie przedstawiono, nie wiedziałam wtedy że wyniknie z tego coś tak magicznego coś co...
Dobrze, zrozumieliśmy...
3.
Kocham wszystkie tradycyjne potrawy Imperium.

Riri007, odpowiedź masz powyżej kochana :)

Insomnia pyta:

1. Jakie obowiązki jako Książę Shining Armor?
2. Ile jest "tradycyjnych fryzur"? Czy jest jedna na wszystkie uroczystości czy jest przypisana inna do każdego święta?
3. Czy kiedy przebywasz w Kryształowym Królestwie twoja sierść itd. jest kryształowa?
4. Jakie jest Twoje największe marzenie?
5. Jesteś dumna z Twi?
6. Którą ciocię bardziej lubisz? Celestię czy Lunę?

1.
Jego obowiązki nie zwiększyły się bardzo przez nasz ślub, jednak ma obowiązek razem ze mną bronić Imperium.
2.
Taka tradycyjna jest najlepsza, bo jest moja, wygodna i lekka. Ta na specjalne okazje, ładnie się prezentuje, jednak za nią nie przepadam.
3.
Nie zauważyłam takich zmian.
Ja również nie.
4. 
Wieczne bezpieczeństwo dla Imperium, jak już mówiłam, jednak wtedy byłam pod opieką innej osoby.
5.
Byłam z niej dumna już jak byłyśmy młodsze, teraz po prostu pękam z dumy, stała się Księżniczką, te wszystkie rzeczy których dokonała, po prostu trudno to opisać.
6.
Celestia więcej znaczyła dla mnie przez całe życie, jednak nie umniejszając zasług jej siostry, trudna decyzja, Obie są wspaniałe.
Ja tam wolę Lunę! Ale to Cadance odpowiada...

Generalek pyta:
1. Jakiej muzyki lubisz słuchać?
2. Przeszkadza Ci że aktualnie używam Twojej podobizny jako avatara?
3. Masz jakieś hobby?
4. Czy bycie władczynią Kryształowego Imperium przeszkadza Ci w Twoim życiu małżeńskim? 

1.
Lubię słuchać śpiewu chóru, ale najlepszą muzyką dla moich uszu jest głos szczęśliwych poddanych.
2.
Już nie używasz, jednak uważam że to urocze, kompletnie mi to nie przeszkadza, a wręcz mi się podoba.
3.
Trudno znaleźć czas na hobby podczas władania Królestwem, ale praca opiekunki to było dla mnie kiedyś prawie jak hobby, to naprawdę wspaniała rzecz.
4. 
Każda chwila z moim mężem jest dla mnie magiczna i nie ważne jest dla mnie czy jesteśmy razem sami, mamy wieczór dla siebie, czy na jakiejś ważnej obradzie, ważne że razem.
Wzruszające...

kingacrazy123 pyta:
1. Czy chciałabyś być bardziej wolna od królewskich obowiązków?
2. Czy masz swojego największego wroga?
3. Jak to jest być siostrzenicą królowej?

1.
Chyba każdy chciałby się na chwilę oderwać od swoich obowiązków i spróbować czegoś innego, jednak nie narzekam na swoje, choć czasami bywa naprawdę trudno mogę liczyć na pomoc swojego męża i wszystkich moich przyjaciół i przyjaciółek.
2.
Nie pawam miłością do Sombry...
Byłby w porządku gdyby nie te próby podbicia Imperium.
3.
Całkiem w porządku, Królewska Rodzina to naprawdę troskliwa familia.

Triste Cordis pyta:
1. Czy w Kryształowym Królestwie wszystko jest kryształowe? Deszcz? Jedzenie? Chmury?
2. Czy nie bałabyś się wpuścić głodnego Spike'a do jednej z komnat? Jeszcze zje ścianę nośną.

1.
Nie sądzę aby nasze jedzenie było kryształowe, Spike'owi na pewno by to podpasowało, jednak nie wszyscy preferują takie posiłki. Chmury i deszcz również nie, chyba że o czymś nie wiem...
2.
Po tym co razem z Twilight zrobił dla naszego Królestwa pewnie bym mu zaufała, jednak głodny smok to niebezpieczny smok, nawet diamento-żerny.

Myntia22 pyta:
1. Będziesz kiedyś wyższa?

1. 
I tak jestem już całkiem wysoka, prawda Daffy?
Tak, jesteś wielka...
Dziękuję :)

Troszkę tych pytań było, odpowiedzieliśmy najlepiej jak umiemy, reszta w waszych rękach, śmiało oceniajcie nasze odpowiedzi w odpowiednim wątku.
Pozdrawiamy!
Trzymajcie się Kochani! 

• 9 months later...

Nie zapomnijcie ocenić odpowiedzi tutaj http://mlppolska.pl/watek/4267-dyskusja-nt-odpowiedzi-cadance/ !

Pojawiły się następne pytania do Ciebie Księżniczko! Jesteś gotowa na nie odpowiedzieć?

Oczywiście Czarny

a więc!

Pierwsze pytania zadał Arashel Jajir:

1. Czy życie w Kryształowym Królestwie układa się całkowicie po Twojej Królewskiej Myśli? A może napotykasz jakieś problemy i potrzebujesz wsparcia najbliższych?

2. Czy w życiu prywatnym z Shining Armorem jesteś całkowicie spełniona, czy jednak macie jakieś problemy?

3. Czy z Księciem masz jakieś problemy, gdy ten wychodzi ze znajomymi oglądać wyścigi Wonderbolts, popijając w międzyczasie cydr?

4. Czy Ciotki Jej Królewskiej Mości odwiedzają Ciebie Księżniczko dosyć często?

1. Szczerze powiedziawszy nie zawsze wszystko wychodzi po mojej myśli. Często borykam się z brakiem czasu dla poddanych, przez co Was ogromnie przepraszam. Staram się pogodzić z faktem, że nie zawsze mam czas, jednak ostatnio odczuwałam ogromny smutek i za wszelką cenę walczyłam o chwilkę dla Was. Jak widać się udało i ciężar z mojego serca został zdjęty. Czy potrzebuję pomocy najbliższych? Nawet bardzo! Bez nich Kryształowe Królestwo by upadło. Wspierają mnie cały czas, a w szczególności Księżniczka Twilight.

2. Mój Ukochany Książę jest także dla mnie ogromnie łaskawy, że ostatnio nie mogłam być przy nim. Jednak mogę się podzielić z Wami informacją, że zaraz po udzieleniu odpowiedzi zabieram go na romantyczną kolację przy świecach.

3. Nie mam z nim problemu, gdyż posiada on umiar w dawkowaniu alkoholu, jaki powinien mieć każdy żołnierz. Jeszcze nigdy nie widziałam go w stanie mocnej nietrzeźwości.

4. Moje ciotki?

Same mają zbyt wiele zajęć u siebie i dawno nie były w stanie przyjechać do mnie. Jednak regularnie pisujemy do siebie listy.

D'yer'ailt zapytał:

Czy czasem zauważasz u siebie skłonności do małego piromana...?

Dziwne pytanie. Chce Księżniczka na nie odpowiedzieć?

Odpowiem na nie - nie mam takich skłonności. W dzieciństwie lubiłam, co prawda bawić się lupą i raz udało mi się spalić ciasto... Ale to się chyba nie liczy.

Mitnick z Bogdańca pyta:

Jak zdobyłaś swój Cutie Mark? Przecież Twoim jest kryształowe serce, więc nie mogłaś go zdobyć wcześniej, niż byś się pojawiła w Kryształowym Imperium?

To jest dla mnie dosyć wstydliwa kwestia, ale prawda jest taka, że nie posiadałam swojego znaczka do koronacji. Szukałam wiele sposobów, żeby to ukryć. Czy to pod sukniami, czy pod sukienkami. Niestety, nie każdy jest w stanie zdobyć swój znaczek w młodym wieku.

ChrysalisLove zapytała:

Czy masz zamiar wybaczyć Królowej Podmieńców za to, co Ci zrobiła?

Szczerze, to wybaczyłam jej. Zrozumiałam, że mam szerzyć miłość i zgodę, więc mimo tego, że mnie więziła, to jednak w głębi serca wiem, że tak musiała zrobić, żeby jej lud przetrwał. 

To już wszystko na dzisiaj! Postaraliśmy się odpowiadać wyczerpująco. Czekamy na oceny i następne pytania! Ślemy pozdrowienia z Kryształowego Imperium! Trzymajcie się!

Do zobaczenia Moi Kochani!

• Upvote 3
  • 4 months later...

Wybacz księżniczko, że musiałaś tyle czekać na dostarczenie pytań, środki komunikacji equestriańsko-polskiej ostatnimi czasu zawodzą.

W niczym mi to nie szkodzi, miałam czas dla siebie i Shininga.

Nie będziemy przedłużać, poddani długo czekali na twoje odpowiedzi. Wspomnę jeszcze tylko, że jakiekolwiek pytania o źrebięta będą ignorowane, jest to prywatna sprawa księżniczki i nie ma ona zamiaru dzielić się swoimi planami w tym temacie.

Pierwszy był list Macieja-Kamila:

Piszę ten list ze względu na wątpliwości natury prawnej dotyczące wniosku o przyznanie tytułu Augura Imperium. Jakie dane muszą się w nim znajdować?

Ciężko mi nie skorzystać z okazji do zadania innego pytania. Co zamierzała Księżniczka zrobić z kolczastą chmurą, która powstała podczas igrzysk w Cesarstwie? Dlaczego magia jednorożców podczas wchodzenia do budynku, w którym odbywały się zawody była blokowana? Czy księżniczki również zostały poddane blokadzie?

Maciej-Kamil dziękuje za odpowiedzi!

Wystarczy twój pseudonim, nie musisz podawać nawet imienia. Kryształowe Cesarstwo zawsze chętnie ugości nowych obywateli.

Co miałam zamiar zrobić z zamrożoną chmurą? Wstyd mi to mówić, ale nie byłam przygotowana na taką sytuację. Na całe szczęście wielki i wspaniały Spike był na miejscu, aby ocalić Cesarstwo po raz drugi. W kwestii blokady jasno rozkazałam ochronie informować wchodzących o tym, że ich magia zostanie zablokowana, aby uniknąć oszustw. I nie, księżniczki mogły swobodnie korzystać ze swojej magii. Myślę, że pozostała trójka, podobnie jak ja, była sparaliżowana strachem.

Następne pytania zadała !Halucynowaa!:

1.Jak wygląda normalny dzień w Kryształowym Królestwie?

2.Kiedy stałaś się alicornem?

3.Ile lat znasz Twilight?

1. Tuż po obudzeniu się, najpierw sama zajmuję się moim wyglądem, tak aby wyglądać znośnie, gdyby jakikolwiek poddany mnie zauważył. Następnie przechodzę do śniadania, które spożywam tylko i wyłącznie z moim mężem. Następnie dochodzi do jednej z moich ulubionych części dnia, mianowicie wizyty u zamkowych specjalistów od wyglądu. Na co dzień spędzam u nich wprawdzie tylko około godziny, jednak podczas szczególnych okazji stroję się parę godzin. Następnie udzielam audiencji, jak się okazało, wiele mieszkańców Cesarstwa ma zdanie różne od tych mieszkających w Equestrii, przez co były potrzebne modyfikacje praw, teraz jednak wszystko jest w najlepszym porządku. Po skończeniu przyjmowania gości, jem obiad, zazwyczaj niewielki, dlatego że muszę szybko przechodzić do mojej najmniej lubianej części dnia, czyli papierkowej roboty. O ile sporo dokumentów przechodzi przez kopyta wykwalifikowanych urzędników, o tyle niektóre sprawy wymagają mojej osobistej interwencji. Niestety, jest tego dosyć dużo. Po załatwieniu spraw z pismami jestem zazwyczaj zbyt zmęczona, aby coś jeść i po prostu idę spać.

2. Po pokonaniu wiedźmy Prismii, Celestia osobiście mnie nim uczyniła. Byłam wtedy wprawdzie tylko małą klaczką i nie znałam wagi tego daru, jednak teraz sprawuje swoje obowiązki najlepiej jak tylko potrafię.

3. Wybaczcie mi, ale nie pamiętam dokładnie, lecz jestem pewna, że dłużej niż dwanaście lat.

Katie pyta się:

Mam kilka pytań:

1. Jaka jest Twoja ulubiona książka?

2. Jak zostałaś księżniczką?

3. Czy Kryształowe Kucyki pytały Cię o Króla Sombrę?

Pozdrawiam i życzę czasów pełnych spokoju i harmonii w Imperium.

1. Zdecydowanie ta, którą czytałam dla Twilight, kiedy była jeszcze malutką klaczką, czyli „Baśnie braci Primm".

2. Patrz drugie pytanie Halucynowej.

3. Nie pytały się i wątpię by miały zamiar. Niestety, jego rządy odbiły się na psychice kryształowych kucyków, za bardzo boją się, żeby nawet o nim pomyśleć.

Uszatka pyta:

1. Planujesz mieć dzieci?

2. Podoba ci się władanie królestwem?

3. Dlaczego nie stałaś się "kryształowa" skoro władasz Kryształowym Królestwem?

1. Jak już wspominałem, księżniczka nie chce się na ten temat wypowiadać.

Tak, niektóre rzeczy wolę jednak zachować dla siebie i Shininga. Ale spokojnie, kiedy doczekamy się źrebiąt na pewno się o tym dowiecie.

2. Podoba mi się, jest wprawdzie męczące i czasem chciałabym odpocząć, jednak zadowolenie na pyszczkach poddanych jest dostateczną nagrodą.

3. Nie pochodzę od kryształowych kucyków, dlatego też nigdy nie stanę się jednym z nich. Wiecie, tutaj chodzi o krew i tym podobne sprawy, zapewne jakiś naukowiec potrafiłby wam to lepiej wytłumaczyć, ja jednak się na tym nie znam,

Dziękujemy za pytania i oczekujemy następnych, póki co jednak się żegnamy.

Do następnego razu!

• Upvote 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...