Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
DerpDash

Wasze sugestie

Recommended Posts

Cóż, jeżeli o mnie chodzi, to rozruszałbym ,,Historię Imperium''. To naprawdę szerokie pole do popisu, które mogą zapełnić dyskusje na temat przeszłości tego państwa :twilight2:

Hmm, chciałem pochwalić naszego Łabędzia za odpowiedzi Crystal Empire, ale za bardzo nie widzę, gdzie mógłbym to zrobić :c

Na razie dział prezentuje się trochę licho.

Pomysły:

- "Znajdź swoją fryzurę" - Opis chyba niepotrzebny, wiemy na czym to mam polegać. Ma to związek z Imperium. Założę się, że mają wiele fryzur ceremonialnych. Wymyślnych. Bardzo. Można je dopasować do osób. Też wymyślnych. Też bardzo.

- "Wymyśl zwyczaj" - Kryształowe Imperium straciło wiele swoich dawnych tradycji. Teraz ślad po nich został tylko w starych księgach. Można wymyślić nowe. Opiekun zabawy podaje okazję, a użytkownicy tworzą zwyczaj. Najlepszy zostaje wpisany do Księgi Tradycji.

- "Stwórz kryształowy posąg" - Wiele było sytuacji, za które można wznieść toast. Lub wznieść posąg. Kryształowy najlepiej. Opiekun podaje sytuację \ osobę, a user ma powiedzieć jak wyglądałby pomnik ku pamięci tego wydarzenia \ osoby.

- "Kryształowe Imperium - Część Equestrii" - Dyskusja na temat zaaklimatyzowania się obywateli Imperium w dzisiejszą Equestrię. Nie było ich 1000 lat. Mogą mieć podobne problemy co Luna z osobami "z zewnątrz". Poza tym wpływ na przyszłe losy Equestrii itp.

Na razie tyle, ale jeszcze pomyślę.

• Upvote 1

Księżniczka specjalizuje się w miłości, a skoro w "Znajdź komuś drugą połówkę" dopiera się userów to czemu kucyki nie mogą mieć swojej drugiej połówki?

A gdyby tak zrobić zabawę o nazwie "Opisz legendę". Avatar/Regent podają nazwę legendy, a użytkownicy mają za zadanie ją opisać. Najlepsza oczywiście zwycięża.

Edit : Legendy oczywiście miałyby dotyczyć TYLKO Kryształowego Imperium.

Będzie to polegało na tym aby wymyślić nazwę zaklęcia miłosnego.

Zaklęcie miłosne to zaklęcie miłosne. Nie ma innych zaklęć miłosnych. :ming:

Ale trochę więcej zabaw by się przydało. Jest tyle ciekawych pomysłów.

W galeriach panuje lekki chaos. Arty zbyt często się powtarzają z powodu zbyt wielu galerii oraz użytkownicy je mylą. Dlatego proponuję, aby w dziale była jedna galeria zamiast trzech.

Wypadałoby zrobić jakąś sesję z Cadence. Jak widać w dziale jest pusto, a gdyby taka sesja się pojawiła sytuacja znacznie się poprawiła. 

I piszę to kolejny raz: w dziale powinno być więcej zabaw. Zabawy w działach są jak magnez. Przyciągają użytkowników.

Proponuję zabawę "Znajdź Kryształowe Serce". Obrazek z Kryształowym Sercem będzie chowane w jakimś wątku przez avatara, a użytkownicy będą musieli je znaleźć. Są już podobne zabawy, ale każda zabawa się liczy. 

Swoje pomysły przesłałem w podaniu, ale kilka z nich podam tutaj

1. Posprzątać! Jak galeria to galeria. Po co wprowadzać chaos.

2. (Pomysł) Tapety - tapety na PC, konsole, tablety inne ustrojstwa + pomoc w zmniejszaniu obrazków, znajdowaniu ich etc

I inne. Jeśli nie zostanę wybrany, a pewnie tak będzie bo nie mam szczęścia / umiejętności / predyspozycji / cokolwiek do pisania podań to wrzucę całość. Może przyszły Regent/Avatar z nich skorzysta.

Edited by Triste Cordis

Jeśli nie zostanę wybrany, a pewnie tak będzie bo nie mam szczęścia / umiejętności / predyspozycji / cokolwiek do pisania podań to wrzucę całość. Może przyszły Regent/Avatar z nich skorzysta.

Ja też. Witaj w klubie. :ming:

Jak wybiorą już Avatara to dobrze byłoby zrobić regulamin działu. Oczywiście jak zwykle to i tak nie zmienia faktu, że trzeba się podporządkować pod regulamin forum. Jednak w dziale panuje chaos (szczególnie w galeriach) więc dobrze byłoby, aby taki się pojawił.

Ja też się zgłosiłem, choć jestem na forum od wczoraj...
Ale avatarowi przyszłemu proponuję wziąć pod uwagę te wszystkie pomysły tutaj, bo dział się prezentuje ubogo.

Ale avatarowi przyszłemu proponuję wziąć pod uwagę te wszystkie pomysły tutaj, bo dział się prezentuje ubogo.

Dużo osób proponowało poprzedniemu avatarowi zrealizowanie propozycji, bo zabawy przyciągają użytkowników wiec dział byłby aktywniejszy i miałby więcej postów. 

Jeszcze  propozycje, które nasuwają mi sie na myśl to sesja z Cadence w Kryształowym Imperium o nazwie Misja Kryształowe Imperium oraz zabawa o nazwie Walki rycerzy. Oczywiście wszystkie pomysły zamieściłam w podaniu. 

Dużo osób proponowało poprzedniemu avatarowi zrealizowanie propozycji, bo zabawy przyciągają użytkowników wiec dział byłby aktywniejszy i miałby więcej postów. 

Jeszcze  propozycje, które nasuwają mi sie na myśl to sesja z Cadence w Kryształowym Imperium o nazwie Misja Kryształowe Imperium oraz zabawa o nazwie Walki rycerzy. Oczywiście wszystkie pomysły zamieściłam w podaniu.

Coś w rodzaju sesji RPG? Mistrz gry, ogólnie ustalone zasady, mini regulamin... całość "zainspirowana" walkami wieczoru? Mimo to ciekawe. Idę dokręcić śruby w tronie przyszłej regentki :) Edited by Triste Cordis

Szczerze to nie jest inspirowane Walkami Wieczoru tylko pierwszym odcinkiem 3 sezonu. :ming:  

Idę dokręcić śruby w tronie przyszłej regentki :)

I tak nie będę Avatarem Cadence. :ming: 

No dobra, udajmy że nie zależy nam na tym kto zostanie regentem  :aj3:  Jak dla mnie na początku najważniejsze będzie nie tyle tworzenie multum zabaw, a zrobienie porządków. Ale poczekajmy, policzmy liście na drzewach, czas szybciej zleci...

• Create New...