Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
DerpDash

Wasze sugestie

Recommended Posts

Patrząc po dziale, wiele porządków nie trzeba, a właśnie nowych tematów, jak zabawy! I jakiegoś RPGa przydałoby się stworzyć... I wznowić działanie istniejących działów. Tylko że można tak gdybać, dopóki nie ma regenta, wszystko stoi w miejscu i chyba, niestety, na razie tak zostanie.

A moje podanie nawet nie zostało przeczytane, więc zabieram się za liczenie tych cholernych liści.

1... 2... 3... (cholera, w ciemności ciężko je dobrze zliczyć) 4... 5...

Fajnie byłoby usunąć "Ks." z nazwy działu. To rzeczywiście kojarzy się z księdzem. :ming:

Można też zrobić wyróżnienia dla osób aktywnych w dziale oraz jakiś konkurs polegający na narysowaniu Cadence z nazwą [Konkurs] Kryształowy obraz.

Co wy na to? ^^

Fajnie byłoby usunąć "Ks." z nazwy działu. To rzeczywiście kojarzy się z księdzem. :ming:

Można też zrobić wyróżnienia dla osób aktywnych w dziale oraz jakiś konkurs polegający na narysowaniu Cadence z nazwą [Konkurs] Kryształowy obraz.

Co wy na to? ^^

Świetny pomysł, coś w rodzaju "Twoja Luna".

Ktokolwiek przejmie dowodzenie nad działem, musi to wziąć pod uwagę.

Ktokolwiek przejmie dowodzenie nad działem, musi to wziąć pod uwagę.

Nie musi. To ten, który zostanie avatarem wybierze ciekawsze pomysły.

A wyniki już niedługo. :yay:

Edited by Unbridle

Drobna sugestia - wyniki zapewne na dniach (poniedziałek?). Może do czasu wyboru regenta/avatara (jakkolwiek nazwie go/ją administracja) powstrzymajmy się od umieszczania się nowych artów w galerii. Dlaczego? Przyszły opiekun powinien zrobić porządek z galeriami bo teraz wyglądają one jakby przebiegło tędy stado dzikich Discordów. 

No, wypadałoby. W galeriach wszystko się powtarza, nie ma już artów, które można było by dać. Jakieś nowe zabawy, sesja i byłoby ok.

Owszem wszystko trzeba tu uporządkowac, jest bardzo dużo pracy w tym dziale. Jeszcze nie podoba mi się ta nazwa działu z tego skrótu Ks. wynika że księdza Cadance xD. No ale cóż ja bym zmienił ją na (Regnum Amoris)- Inaczej Królestwo Miłości lub (Regnum Cristal)- Królestwo Kryształu. 

Zmiana na łacińskie Regnum to powrót do całego Królestwa. A chodzi tu jedynie o Cadance. Ale jeśli już miało by do takiej zmiany dojść to moja propozycja - Regnum Crystalis - to z łaciny (m.in). Ale poczekajmy na wyniki. Ewentualnie Sala Tronowa Cadance bo z tym Ks... to trochę dziwnie się kojarzy ;)

Nazwa także przydałaby się do zmiany. Macie racje. Brzmi jak ksiądz. Zmieniłabym to, jak i obrazek, gdybym była awatarem.

Nie lękajcie się Bracia i Siostry.
Postaram się w parę dni zrealizować większość waszych pomysłów.
Jeżeli macie jeszcze jakieś, chętnie przyjmę propozycję na PW.
Pozdrawiam.

Proponuję połączenie galerii wspólnej z galerią główną księżniczki :bonbon2:

Niezbyt poręcznym jest przeskakiwanie pomiędzy dwoma tematami, a Cadance chyba jako jedyna postać ma rozdzieloną galerię.

Proponuję połączenie galerii wspólnej z galerią główną księżniczki :bonbon2:

Niezbyt poręcznym jest przeskakiwanie pomiędzy dwoma tematami, a Cadance chyba jako jedyna postać ma rozdzieloną galerię.

Zrobione.

Ubiegałem się o stanowisko więc po prostu skopiuję pomysły z podania:

Mam kilka pomysłów:

ODROBINA SPRZĄTANIA I ZMIAN:

-(Usunięcie)Likwidacja działu "Znajdź partnera" - moim zdaniem takie coś nadaje się jako event z okazji walentynek, ale nie na stałe. Łączenie tej samej płci... nie żebym był nietolerancyjny, ale to trochę... Może przesadzam, ale na tym forum są 11 latki.

-(Zmiana)Galeria - nigdy nie podobały mi się podziały na kilka galerii. Wprowadza to zamęt. Galeria to galeria. Wprowadził bym wewnętrzny regulamin umieszczania obrazków w spoilerach (nie ma to jak zestaw gigantycznych grafik z DA i czekanie aż załaduje się... pół strony). Źródła mile widziane (Brohoof czasami z nich korzysta)

-(Usunięcie)Princess Cadance - to taki miks galerii oraz "Cadance dyskusja ogólna." Nie wiem czy jest sens trzymać temat na dobrą sprawę dublujący dwa inne.

-(Zmiana)Kryształowe kucyki - może by tak przenieść temat do subforum. Dzięki temu można by stworzyć zapytajki (odpowiedzi wiecznie smutnych kucyków), temat o ich kulturze, odmienności od tych z Ponyville, innych "świętach"...

POMYSŁY

-Mieszkańcy Kryształowego Imperium - czy każdy temat o fanach musi nazywać się "Fani Imię Kucyka?"

-Tapety - temat poświęcony tapetom na komputery, telefony, konsole... Prosta nazwa "tapety". Wektoroy są w galerii, po co je dublować? Do tego pomoc w ustawianiu na urządzenia inne niż PC.

-Filmoteka - Filmy, parodie, PMV

-Muzyczna kolekcja Księżniczki - wszelkiego rodzaju utwory, mixy, remixy,

-Ocena pracy Regenta

-Inna twórczość fanów - gry, memy, komiksy, gify, maskotki, koszulki, komiksy

ZABAWY

Raporty z Kryształowego Imperium - coś w rodzaju listów Twilight do Celestii. - "Przyjaciele z zamku Canterlot. W ubiegłym tygodniu..."

Odbudowa zbiorów biblioteki - Po ataku Podmieńców wiele zbiorów zostało uszkodzonych / wykradzionych. Użytkownicy polecają tytuły. Regent zatwierdza te najbardziej sensowne. W pierwszym poście alfabetyczna lista nowych tytułów.

Listy do Księżniczki Cadance - dlaczego Celestia i Mane6 ma mieć monopol na listy? Temat na zasadzie zapytajek (temat pierwszy - do wysyłania listów, drugi - udzielania odpowiedzi)

Wycieczka do Kryształowego Imperium - Regent opisuje miejsce na zasadzie "a teraz jesteśmy w X" - każdy może opisać swoje wrażenia

Tradycje Kryształowego Imperium (inspiracja postem RedSky) - regent bierze do rąk... kopyt(?) starą, uszkodzoną księgę, podaje zbliżający się dzień np Dzień Kryształowych Serc (odpowiednik Dnia serc i kopyt) i prosi o uzupełnienie zwyczaju. Najlepszy pomysł zostanie wpisany do nowej księgi.

Księżniczka Cadance pyta - zapytajki, ale w drugą stronę. Obawiam się spamu, ale czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Może być ciekawie.

Eventy okazjonalne - święta, początek/koniec wakacji/pór roku... np "Udekoruj Choinkę w sali tronowej". Najlepsze pomysły zostaną wybrane.

To by było na tyle  :fluttershy4:

-Tapety - temat poświęcony tapetom na komputery, telefony, konsole... Prosta nazwa "tapety". Wektoroy są w galerii, po co je dublować? Do tego pomoc w ustawianiu na urządzenia inne niż PC.

-Filmoteka - Filmy, parodie, PMV

-Muzyczna kolekcja Księżniczki - wszelkiego rodzaju utwory, mixy, remixy,

-Ocena pracy Regenta

Yep. Good idea

-(Usunięcie)Likwidacja działu "Znajdź partnera" - moim zdaniem takie coś nadaje się jako event z okazji walentynek, ale nie na stałe. Łączenie tej samej płci... nie żebym był nietolerancyjny, ale to trochę... Może przesadzam, ale na tym forum są 11 latki.

Tutaj bym się chwilę zastanowił. Przejrzę ten temat i zobaczę czy coś z niego będzie. Jeżeli nie, zamykam lub od razu usuwam.

Resztę pomysłów(zabawy) zorganizuję jak pobawię się trochę tymi galeriami i odkurzaniem tematów.

Źródła mile widziane (Brohoof czasami z nich korzysta)

Rozmawiałam o tym z Arjenem. Bo ta zasada powinna dotyczyć jednak wszystkich galerii, ale ludzie - jak to ludzie - są leniwi i zawsze idą na skróty, przez co trudno ich zmobilizować to wstawiania źródła/podania autora :forgiveme:

Można wprowadzić tą zasadę, ale ilu będzie się do niej zawsze stosowało?

O ile w ogóle ktoś...

Rozmawiałam o tym z Arjenem. Bo ta zasada powinna dotyczyć jednak wszystkich galerii, ale ludzie - jak to ludzie - są leniwi i zawsze idą na skróty, przez co trudno ich zmobilizować to wstawiania źródła/podania autora :forgiveme:

Można wprowadzić tą zasadę, ale ilu będzie się do niej zawsze stosowało?

O ile w ogóle ktoś...

Mógłbym wprowadzić taką zasadę, lecz lepiej by było gdyby zrobili to wszyscy, bo więcej zasad, według mnie bardziej zniechęca do wrzucania artów.

Wezmę to pod uwagę i obgadam z kim potrzeba (prawdopodobnie), gdyż rzeczywiście przydałoby się więcej porządku podczas dodawania tych zdjęć.

Taki temat raczej nie powinien być usuwany, bo jest związany z talentem Cadence. 

Pomysły:

- Więcej dyskusji. Przydałaby się jakaś o miłości np. Czy uważasz, że miłość jest ludziom potrzebna?

- Zmagania/Walki rycerzy wersja dla kucyków (zwykła) i wersja dla użytkowników (PVP Time!) - wspominałam kiedyś o tym, ale trzeba ją jakoś rozwinąć. :D

- Szukanie CM'a Cadence po całym forum, czyli ,,Znajdź zaginiony CM Księżniczki".

I jedno pytanie do Kruczka:

Czy masz w planie zrobić jakąś sesje? :lunaderp:

Edited by Unbridle

I jedno pytanie do Kruczka:
Czy masz w planie zrobić jakąś sesje?

Właśnie! Jakaś sesja byłaby świetnym pomysłem! Coś z zaginionym czymś, albo cokolwiek fajnego co Ci wpadnie do głowy :)

Właśnie! Jakaś sesja byłaby świetnym pomysłem! Coś z zaginionym czymś, albo cokolwiek fajnego co Ci wpadnie do głowy :)

Może jakoś konkretniej? :) Mogę spróbować coś wykombinować, ale zależało by mi na waszej opinii.

P.S. Unbridle, byłbym wdzięczny gdybyś zorganizowała swój pomysł z dyskusją. Spodobał mi się temat, może się przyjmie, skłania do refleksji, a to uwielbiają forumowi filozofowie.

Ja już podawałam pomysł na sesje. Jednak to zależy od Kruczka. Szczegóły mogę podać na PW jeśli będzie chciał.

P.S. Unbridle, byłbym wdzięczny gdybyś zorganizowała swój pomysł z dyskusją. Spodobał mi się temat, może się przyjmie, skłania do refleksji, a to uwielbiają forumowi filozofowie.

Czasami wpadam na jakieś dobre pomysły. :rainderp: I raczej jestem lepsza w wymyślaniu, a nie pisaniu postów. :ming:

Szczegóły mogę podać na PW jeśli będzie chciał.

Poproszę :)

Okej... Kolejna propozycja zabawy - ,,Jaki to kryształ?". Kruczek daje zdjęcie kryształu, a użytkownicy muszą odgadnąć jego nazwę. A to wszystko na punkty. :lunaderp:

Takie pytanie. A co powiecie na (a w szczególności, co Avatar powie na):

[Zabawa]"Listy do Księżniczki Cadance"

[Zabawa]"Zapytaj Kryształowego Kucyka" (ewentualne podpięcie działu - jak to wcześniej wspominałem?)

Tak popatrzałam na powitalny obrazek i pomyślałam że skonstruuję jakiś inny.

Regnum-Cr_nnparnn.pngCo wy na to?

Edited by Insomnia

Tak popatrzałam na powitalny obrazek i pomyślałam że skonstruuję jakiś inny.

Regnum-Cr_nnparnn.pngCo wy na to?

Moderatorzy nie posiadają władzy zmieniania obrazków powitalnych, jednak gdy zastanę kogoś czerwonego, natychmiast zmienię, świetny obrazek :)

• Create New...