DerpDash

Wasze sugestie

Recommended Posts

Propozycja zabawy: "Sparuj innego użytkownika" - moderator podaje nick jakiegoś użytkownika, a inni dobierają  do niego innego użytkownika tak, aby najbardziej do siebie pasowali charakterem (ew. także uzupełniali się charakterami). Oczywiście, nie chodzi o swatanie. Kto wie, może dzięki temu powstanie jakaś przyjaźń?

Witajcie, misiaczki. Potrzebujemy nowych pomysłów, aby ożywić dział. Ostatnio napisałam do Arjena z prośbą o przywrócenie działu Kryształowego Imperium. Mam nadzieję, że się zgodzi... Ale wciąż potrzebujemy pomysłów na nowe zabawy i dyskusje w dziale Cadance. Postaram się zrealizował pomysły, z których wcześniej nie korzystałam, ale to chyba trochę za mało.

Na serio potrzeba nowych pomysłów. Nie wiem czy było, nie myślę przez te Allegro, ale:

[Mini-konkurs literacki] - napisz list miłosny (nie musi być na serio)

Kultowe utwory muzyczne i dlaczego (max 3, chowane w spoilerach)

Kultowe filmy romantyczne (patrz wyżej, ZERO spoilerów)

Ok, idę przybijać kołkami zombiaki do sufitu  :crazytwi:

Kultowe utwory muzyczne i dlaczego (max 3, chowane w spoilerach)

Nie sądzisz, że to bardziej do Octavii i Vinyl? Chyba, że to ma być coś zupełnie innego. W takim przypadku napisz coś więcej.

Przykład - Foreigner - I wan't to know what the love is - ORYGINAŁ (ani to pod Octavię ani Vinyl), motyw przewodni Króla Lwa (i masa innych, które zasługują na miano "evergreena".  Może wyniknie z tego jakaś dyskusja? 

Przykład - Foreigner - I wan't to know what the love is - ORYGINAŁ (ani to pod Octavię ani Vinyl), motyw przewodni Króla Lwa (i masa innych, które zasługują na miano "evergreena".  Może wyniknie z tego jakaś dyskusja? 

Myślę, że takie coś może przejść. Tylko nasz dział na tendencje do szybkiego wypalania się. Nawet z licznymi tematami i zabawami.  Jeśli byś chciał sam założyć temat, masz moje pozwolenie.

Tylko nasz dział na tendencje do szybkiego wypalania się. 

Tak jak każdy inny ;) Dyskusje są niczym proch. Na początku - OGIEŃ!!! Sekundę później... popiół i smród ;)

W takim wypadku należałoby rozpisać końkurs :v

Ja to bym z tym poczekał, aż wszystko inne się w dziale ustabilizuje. Ale potem, czemu nie, fajnie byłoby mieć swój nick na obrazku.

Radziłabym ruszyć dwa działy: Zapytaj Księżniczkę Cadance i Pamiętnik Cadance. W obu działach nie ma jeszcze żadnego tematu. Tak właściwie to zaproponowałabym także odnowienie zabaw, ponieważ rzadko ktokolwiek się w nich udziela. Na odnowienie działu można by było zrobić również konkurs np. z trzema kategoriami do wyboru o wybranym temacie albo np. kilka tematów i jeden do wyboru. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam XD

Radziłabym ruszyć dwa działy: Zapytaj Księżniczkę Cadance i Pamiętnik Cadance. 

Nie ma w nich żadnych tematów, ponieważ staramy się je lepiej zorganizować. Tak, żeby ruszyć z pełną parą. 

Tak właściwie to zaproponowałabym także odnowienie zabaw, ponieważ rzadko ktokolwiek się w nich udziela. 

Tak już jest... Najpierw jest duży ruch, a później zabawa się znudzi. Najwięcej osób siedzi na Off-topie, a samo MLP straciło na popularności, więc ciężko znaleźć ludzi, którzy by się udzielali.

A swoich planów nie zdradzam. :P

Witajcie, z racji zmiany Avatara, macie okazję na wprowadzenie swoich pomysłów dotyczących tego działu!

Możecie je słać tutaj, lub jak kto woli na PW, lub gg.

Edited by BRONIESiPEGASIS

Dzieńdobry, mam parę propozycji.

- niech avatar pisze pogrubioną czcionką. Wygląda ładniej :v .

- konkurs na nowy obrazek działowy. Przydałby się, ze względu na zmianę avatara.

- temat o walentynkach. Np. Walentynki - obca tradycja i komercja, czy miłe święto?

- nie wszystko musi być koniecznie związane z miłością. Może jakiś temat o Crystal Empire? Np. Crystal Empire - niezależne państwo, prowincja Equestrii, czy enklawa?

- tematy o miłości powinny być przeniesione do działu Cadenzy. W końcu dotyczą jej, a nie całego Królestwa.

To oczywiście tylko propozycje. Można je dowoli modyfikować :) .

• Upvote 2

Hmm, ok zaraz się tym zajmę...

A co myślicie o nowym poddziale dotyczącym Shining Armora, a z racji że służy w wojsku/straży pałacowej, to poddział poświęcony byłby właśnie tematyce wojskowej... Co sądzicie o takim połączeniu? 

Btw, co do obrazka działowego, to dałem już zgłoszenie do forumowego grafika (Uszatki).

Ale pomyślę nad tym...

Btw, Seluna, twoje pomysły podobają mi się, ale w moim dziale każdy może zakładać tematy, a każdy taki temat jest punktowany jako aktywność w dziale. Więc jako, że to twoje pomysły, to wolałbym ich ci nie podkradać i zaczynać jako moje, dlatego jeśli chcesz, to możesz sama je napisać, jeśli nie, to jutro do wieczora ja je napiszę. Pozdro.

Edited by BRONIESiPEGASIS

Hmm, ok zaraz się tym zajmę...

A co myślicie o nowym poddziale dotyczącym Shining Armora, a z racji że służy w wojsku/straży pałacowej, to poddział poświęcony byłby właśnie tematyce wojskowej... Co sądzicie o takim połączeniu?

Pomysł dobry, itp; itd, ale musiałbyś się dogadać z działem Twilight, bo właśnie tam znajduje się poddział Shininga.

Btw, co do obrazka działowego, to dałem już zgłoszenie do forumowego grafika (Uszatki).

Ale pomyślę nad tym...

To dobrze, Uszatka to dobrze zrobi :) .

Btw, Seluna, twoje pomysły podobają mi się, ale w moim dziale każdy może zakładać tematy, a każdy taki temat jest punktowany jako aktywność w dziale. Więc jako, że to twoje pomysły, to wolałbym ich ci nie podkradać i zaczynać jako moje, dlatego jeśli chcesz, to możesz sama je napisać, jeśli nie, to jutro do wieczora ja je napiszę. Pozdro.

No to w takik razie chętnie je sobie pozakładam :) . Pisałam te propozycje, bo są działy, gdzie nie każdy może zakładać dyskusję.

Pisałam te propozycje, bo są działy, gdzie nie każdy może zakładać dyskusję.

W moich działach (Cadance, CMC, Cheerilee), takiej zasady nie ma, więc każdy nawet szaraki mogą zakładać tematy.   :brohoof: