Skocz do zawartości

Odcinek 21: Dragon Quest (Poszukiwacze Smoków)


Lukiner

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Podobnie jak poprzedni odcinek, ten też mnie trochę rozczarował. Plusy: -Zachowanie Rarity. W tym odcinku wyszła całkiem nieźle, zwłaszcza rozwalało mnie to "Spikey Wikey" :) -Feniksy. Bardzo fajnie te zwierzaki wyglądają, graficy musieli się przy nich bardzo napracować. I jeszcze dat efekt ognia -Spike ma zwierzaka! Mam nadzieje, że będzie on dalej w serialu, a nie jak np. Tank. ~Fluttershy wyskakujaca przez okno. HAHAAHAHAHAHHAHAAHA ~Spike idzie w świat. Rarity, Twilight i RD machają do niego i szczerzą zęby. Rarity: "Będziemy go śledziły, prawda?" Twilight: "Oczywiście." ~Spike skaczący na placek :D ~Rarity: "Walka nie jest moją domeną, bardziej wolę modę, ale rozerwę was na kawałki, jeżeli dotkniecie choć jednej łuski na jego słodkiej, małej główce!" XD ~Zdjęcia nawiązujące do poprzednich odcinków na końcu. Minusy: -Odcinek nudny. Jedynie pod koniec w akcji z feniksami jest większa akcja. -Tak w ogóle myślałem, że ten odcinek będzie napakowany w akcje, a tu prawie jej nie ma. -Takie jakieś nijakie zakończenie. Kuce i Spike uciekają, Twilight ich teleportuje, Spike mówi że oni są jego rodziną, jest group hug i koniec.... mamy list do Celesti. -Te smoki były jakieś takie...... jak dzisiejsi gimnazjaliści. Takie gimbusy jakieś. Jeszcze są brzydcy jak noc, tylko ten ich lider, ten czerwony jest ładny. Ocena:5/10 Myślałem, że ten odcinek będzie o wiele lepszy, ale cóż, zły nie jest. Jest po prostu średni. Rarity wyszła fajnie, a moment z Fluttershy był epicki. Mimo, że spodziewałem się olbrzymiej akcji, to wydawało mi się, że ten odcinek jest gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy

A ja pytam - czemu Crackle'a nie ma w plusach?! Everypony loves Crackle! :drurrp:

Co do odcinka, to strasznie zmarnowany potencjał, mogła być ciekawa historia o smokach, opowieść o tym, skąd wzięły się w Equestrii czy coś, a tak, to zamiast majestatycznych i tajemniczych stworzeń mamy tępawe i irytujące gbury :grr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...