Skocz do zawartości

Chaos i człowiek [Z][Crossover][Random][Romans][Violence]


Rainbow Wave

Jaki jest mój fanfik?   

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest mój fanfik?

    • Fajny, miło się czyta.
      60
    • Niezły, ale mógłby być lepszy
      13
    • Średni, ale nie najgorszy
      6
    • Kiepski
      1
    • Totalne dno
      1


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Fik powraca? Nie sądzę. 

Nie mam pojęcia czy napiszę jeszcze cokolwiek, ponieważ mój mózg powoli usuwa część "brony" - po prostu przestały mnie interesować kucyki, a nawet zaczęły mnie irytować, mimo że planowałem napisać ostatniego fika, o którym myślę od ponad roku. Gdybym powiedział, co teraz sądzę o serialu czy fandomie, zostałbym nazwany nastoletnim, nietolerancyjnym hejterem wyładowywującym emocje w internecie. Myślę, że nawet nie będę miał ochoty obejrzeć choć odcinka więcej. 

Pozdrawiam, 

Wave

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ten fick pokazuje mroczną stronę celestii znaną z [anty-TCB] snow został perfidnie i z wyrachowaniem okaleczony psychicznie a ponadto planem celestii było trzymanie go uśpionego na wieki i wpędzanie dalej w koszmary (incepcja) snow był oszukiwany szpiegowany namierzany i torturowany tak że żygał ze strachu ten fick pokazuje potencjalne ZŁO znajdujące się w kucykach

Edytowano przez Zeaulos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUOOOO. Tak.
Głównie to celem było pokazanie, że to ci najlepsi czasem są najgorszymi.
Inna sprawa, że napisanie tego mnie strasznie radowało, gdyż uwielbiam gdy w filmie/książce/fiku/anime/czymkolwiek innym główny bohater zostaje zdradzony przez najbliższych/sam ich zdradza i zabija.
W ogóle to jestem zaskoczony, że ktokolwiek napisał w tym temacie O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...