Skocz do zawartości

Wielki konkurs cukierniczo-fotograficzny.


Spoiler Cat

Recommended Posts

pAodOw6.png

Każdy z nas jest łasuchem, nawet jeżeli się do tego nie przyznaje. Jak wiecie mamy teraz Dni Derpy, z tej okazji mamy dla każdego łasucha wielki konkurs z bardzo fajną nagrodą, o której później.

Aby wziąć udział w konkursie należy... w sumie nie ma większych wymogów. Jedyne co musisz zrobić to wysłać nam ARTYSTYCZNE zdjęcie WŁASNORĘCZNIE WYKONANEGO, najciekawszego ciastka, ciasteczka, mufinki lub babeczki, z opisem, niczym w show Gordona Ramsaya, oraz przepisem, gdyby ktoś chciał spróbować zrobić taką w domu. Liczy się zarówno wygląd wypieku jak i jego ujęcie na zdjęciu, a także sceneria, czy co sobie wymyślicie do zaprezentowania z babeczka lub innym wypiekiem.

Nagrodą główną w konkursie jest rzecz materialna, którą nadeślemy pocztą.

Gwoli ścisłości jest to pluszowa Derpy hooves, którą wykonała dla nas zukori, czyli Lisia Norka na której stronę serdecznie zapraszam ;)

Zdjęcia pluszaczka poniżej.

Dla wszystkich uczestników konkursu z zagranicy informujemy, że możliwa jest wysyłka za granicę ;)

Jak wielu z Was pewnie wie, cały event trwać będzie do 08.03.2013, niestety chcielibyśmy ogłosić zwycięzcę tego konkursu równo z końcem wydarzenia. Dlatego termin nadsyłania zdjęć mija 06.03.2013.

Pamiętajcie podać swój nick i inne sposoby na kontakt z Wami, abyśmy później mogli poznać adres, na jaki mamy wysłać nagrodę (a nagroda niewątpliwie jest warta upieczenia babeczki, uwierzcie mi na słowo :x)

Proszę o nadsyłanie prac drogą e-mailową(na adres [email protected]) lub poprzez prywatne wiadomości do mnie(tj. do Kuotha :P). W dniu zakończenia przyjmowania zgłoszeń zostaną one zebrane i w gronie jury zostanie wybrany najlepszy wypiek.

Na koniec pozostaje mi was zachęcić do zabawy. Nie bójcie się, wysyłajcie śmiało swoje ciasteczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że części użytkowników już udało się zapoznać z tematem.

Dla wszystkich, którzy są bardzo ciekawi nagrody, a bardzo niechętni do pieczenia czy robienia zdjęć, przesyłam dwie fotografie, które z pewnością Was zmotywują.

DSCF6108.JPG

DSCF6130.JPG

Jeżeli jeszcze nie wiecie o co chodzi to napiszę to linijkę niżej.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie pluszak Derpy Hooves.

Wiem także, że mogą bronies czy pegasisters z zagranicy, odwiedzające to forum i pragnące wziąć udział w konkursie.

Niestety, wysyłka za granicę jest dla nas nieco zbyt dużym kosztem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Jeszcze jedna aktualizacja.

W związku z trochę innymi cenami wysyłek listowych i paczkowych, oraz ze względu na rozmiary pluszaka(nie, aż tak mały nie jest xD) koszty przesyłki są znacząco niższe i jesteśmy w stanie wysłać go za granicę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori
Nie bądź za pewna są ludzie który pieką lepiej

taka ironia, po co mi mój własny pluszak ^^? mam ich na szafie koło 15...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ironia, po co mi mój własny pluszak ^^? mam ich na szafie koło 15...

Właśnie, daj wygrać też innym.... ty możesz sobie sama takiego zrobić. Innie nie umieją robić takich słodziaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pixelis

Właśnie, daj wygrać też innym.... ty możesz sobie sama takiego zrobić. Innie nie umieją robić takich słodziaków.

Boże, przecież ona żartuje.. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...