Skocz do zawartości

Wielki konkurs cukierniczo-fotograficzny.


Spoiler Cat

Recommended Posts

Biedna zukori. Jej maskotka, a nie dadzą się ją nacieszyć (jednak trolling udany jak widzę =3)

Co do mojego uczestnictwa. To Muffinka wraz z przepisem powędrowała na skrzynkę pocztowa administracji.

Powiem tylko jedno. Rainbow Dash nie umie używać lassa :rainderp:

Wszystkim uczestnikom życzę szczęścia i mam nadzieje, że smakowały wam muffinki (albo będą smakować =3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto lista osób, od których otrzymaliśmy przepisy.

Jako administrator, jestem zbyt leniwy, by ją pisać, dlatego zrobiłem zrzut ekranu :D

2dbdM

Jeżeli ktoś nie odnajduje się na tej liście, a na pewno wysłał mi swoje zgłoszenie, proszę o kontakt na gg, pw lub email(przez email administracji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori
Czemu wszystkie twoje kucyki śpią?
bo gdybym zrobiła otwarte oczy to by były brzydkie ^^ innymi słowy-zbieram na hafciarkę i niedługo moje kucyki się obudzą xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelonki są fajne, po to taki nick, żeby się kojarzyło. Ale to nie pierwszy raz, kiedy mój nick jest modyfikowany, więc zdążyłam się przyzwyczaić, tylko żeby potem problemów nie było ;)

Nic się więc nie stało, tak tylko zauważyłam gwoli ścisłości :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEHOLD, BEHOLD! Przyszła pora na to, na co czekaliście od samego początku tego eventu, moi drodzy muffinożercy!

Mamy wyniki! *wyciąga nieco sfatygowaną kopertę spod skrzydła Derpy*

A oto i one...

Miejsce III - zajmuje Gabrielle, dziewczyna ze Stanów Zjednoczonych! Nie pytajcie mnie skąd dowiedziała się o tym konkursie, aczkolwiek nie sposób nie docenić jej tęczowych muffinek!

Miejsce II - Kaptoor, nasza znajoma z forum, która popisała się iście mistrzowską sztuką cukierniczą i zachwyciła jury jakością swoich muffinów!

No i... Miejsce I! Dziewczyna, która podbiła serca nas wszystkich... stworzyła tak oryginalny wypiek, że nie mogliśmy się nadziwić... Muffinowy Crackle! To dopiero wyczyn!

Brawa dla... YUZUKI!

Administracja skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia adresu, na który zostanie wysłana do Ciebie prześliczna pluszowa Derpy Hooves, która wprost prosi się o tulenie!

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Doceniamy Wasze starania włożone w prace konkursowe!

Zapraszamy za rok!

A oto zwycięskie ciacho!

zfnHwgO.jpgvC7xK28.jpg4QEG3ov.jpg

Już wkrótce będzie dostępna galeria ze wszystkimi wypiekami! :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łiiii II miejsce :D Co prawda czeka mnie za to "tylko" chwała, ale i tak się cieszę.

Takie uściślenie - jestem znajomĄ z forum.

Brawo dla zwyciężczyni - cudny Crackle (ten prawdziwy jest na pewno z Ciebie dumny ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! I won! :djTyy: :lunaderp:

Jednak moje cierpienie z powodu bolących pleców nie poszło całkiem na marne xD (bo ciacha w większości rodzina zjadła).

Dziękuję wszystkim! :hug3:

Co do przepisu podałam go w mailu wraz z ze zdjęciami, więc potem może będzie opublikowany, jak nie, to podam go w swoim temacie "Prace Yuzuki". :twilight2:

EDIT:

W którym temacie mamy oczekiwać galerii konkursowej? Bo ciekawią mnie prace innych osób :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...