Skocz do zawartości

Co by tu jeszcze...


Tarreth

Recommended Posts

Pomysł z obecnością na chatach Celestii mógłby się sprawdzić. Myślę, że należałoby jednak zaostrzyć kary za głupie komentarze o molestii. Inaczej to się prędko nie skończy. Można byłoby utworzyć temat ,,za co lubicie Celestię" albo ,,czym Celestia wyróżnia się na tle innych poników". Coś, gdzie inni mogliby sobie przypomnieć zalety księżniczki. Po obejrzeniu MMMystery on the Friendship Express wpadłem na pomysł, by zorganizować zabawę, w której każdy mógłby wymyślać własne danie, opisać i może nawet narysować. Jedyną granicą byłaby oczywiście wyobraźnia. Coś na wzór konkursu organizowanego przez Celestię z wspomnianego odcinka. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem właśnie na heretycki pomysł do "Zapytaj" Chrysal ze swoją armią serowych robali wpadli na zamek, nie tak mocni jak ostatnio, jednak zdołali uwięzić Celestię na tydzień (czemu aż tyle? może Celestia zrobiła to celowo, bo chciała się wyspać w alternatywnej pozycji? nvm) i siłą zagarnęli Zapytaj. Streszczając Celestia uwięziona, chrysal odpowiada... Herezje jakich mało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War wiem że na pewno by znalazł ale skoro się pyta co chcemy zobaczyć w wątku Celesti, to ja uważam że 2 osoba kierująca działem by się przydała a to że aktualnie nie jest potrzebna to nie znaczy że nie będzie drugiego avatara Celesti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Można by coś powiedzieć o wcześniejszych władcach Equestrii. Jak Celestia objęła władzę? Jeżeli ma już ponad tysiąc lat to czy musiała "usunąć" poprzedniego władcę ( własnych rodziców )? Może była przywódczynią jakiejś rewolucji? A może jest tyranką? Powinna się tu znaleźć historia królewskiego rodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pustki, pustki. No, pustawo. Lecz to dlatego, że boje się cokolwiek zrobić, by nie skończyło się na tym, że znowu z Celestii zrobią jakiegoś trolla, tyrana, czy pedofila.

regent - Nie wiem, co on miałby robić, bo i pytania i "Ja, Alicorny i Ja" mają tylko i wyłącznie moją wizję, której nie pozwolę ruszyć.

Mógłbym oddać w jego ręce pamiętnik i konkurs ostatecznie... Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytać naprawdę szczegółowo z tego co mamy. Czyli np. wklejasz screen wycięty gdy Celestia wypowiada jakieś (nieco słynniejsze zdanie) i zadajesz pytanie co to było... Jeśli nie, to chętnie się tym zajmę. Co byś powiedział na mały event z "Zapytaj Philomene"? Wyjaśnia chyba są zbędne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarreth, jeśli ja z Luną potrafię, to Ty z Celestią spokojnie wyrobisz... Celestia często pojawia się na chwilę, więc pytań setki, choćby dać fragment listu do niej i spytać z jakiego to odcinka.

Polecam :3

http://mlppolska.pl/Watek-Co-wiesz-o-Ksiezniczce-Lunie--2937

Co byś powiedział na mały event z "Zapytaj Philomene"? Wyjaśnia chyba są zbędne...

I każda odpowiedź to fragment jej śpiewu/krzyku/pisku itd. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jest pomysł, spisać go zanim ucieknie.

Księżniczka Celestia jak się dowiedzieliśmy odwiedza w funkcji reprezentacyjnej wiele krajów. Jest to dobrym podłożem pod nowy temat w dziale. Księżniczka pytałaby się userów o zdanie na tematy reprezentacyjne. Trudne sytuacje polityczne, odpowiednie podarunki i przemowy.

Wszystko dla dobra Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję konkurs polegający na upieczeniu ciasta. A zaczęłoby się od tego że Księżniczka Luna ma niedługo urodziny i Księżniczka Celestia stwierdziła, że wypadałoby żeby na przyjęciu urodzinowym dla Luny nie zabrakło też tortu więc Księżniczka sprowadziła do Canterlot samych mistwórz cukiernictwa, aby zrobili specjalny urodzinowy tort dla naszej kochanej Luny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak wpadłem na pomysł pisząc w temacie "Czyj to sen", że można by zrobić coś podobnego dla naszej słonecznej władczyni tylko coś w stylu "Czyj to list". Mamy treść (nie musi być długa) czyjegoś listu i kto mógł go napisać. Nie wiem czy pomysł się przyjmie, ale może dojdzie jako coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...