Skocz do zawartości

Co by tu jeszcze...


Tarreth

Recommended Posts

Co do BiP'a:

Ale nie uważasz, że jednak nie jesteś kompetentną osobą do tworzenia quizów? I to, że nie robiłam żadnego quizu, nie oznacza, że nie zrobiłabym go lepiej od Ciebie. Każdy quiz jest lepszy od Twojego. I to nie jest hejt. To jest PRAWDA.

 

Co do pomysłu LittleLight:

Niby brzmi ciekawie, ale wiadomo, że jest to w sumie oczywiste... Temat szybko się wyczerpie albo zostanie uznany za głupi.

 

EDIT: Doskonale pamiętam WSZYSTKIE arty, które były wstawiane do galerii Celestii. Jeden z artów wstawiłeś dokładnie 4 razy. 

http://mlppolska.pl/watek/2181-galeria-pinkameny/page-10#entry521362 GFG potwierdził, że było to kierowane głównie do Ciebie. 

Edytowano przez Estelle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do BiP'a:
Ale nie uważasz, że jednak nie jesteś kompetentną osobą do tworzenia quizów? I to, że nie robiłam żadnego quizu, nie oznacza, że nie zrobiłabym go lepiej od Ciebie. Każdy quiz jest lepszy od Twojego. I to nie jest hejt. To jest PRAWDA.

Trochę teraz się przechwalasz, ale dobra możesz tak myśleć jak tobie to pomaga... :dunno: ?

Ja kończę już tę "dyskusję", bo nie mam czasu na takie rozmówki...

(Ostatni raz odpisuję na te "argumenty" :rarity5: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę teraz się przechwalasz, ale dobra możesz tak myśleć jak tobie to pomaga... :dunno: ?

Ja kończę już tę "dyskusję", bo nie mam czasu na takie rozmówki...

(Ostatni raz odpisuję na te "argumenty" :rarity5: )

Ale teraz przeczytaj sobie edit... Odnośnie tego, że nie powtarzasz wstawianych artów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Również jestem za pomysłem zrobienia konkursu w dziale. Chociaż będzie to wyjątkowo trudne, żeby znaleźć uczestników, gdyż pewnie większość działów będzie chciała coś w związku z tym zorganizować. Do tego zawsze brakowało mi tutaj tematu, w którym moglibyśmy popisać o rodzinie królewskiej. Nie o Celestii, Lunie i Bluebloodzie razem, tylko abyśmy mogli porównać to, co robi Celestia - jej obowiązki, to z czym jej "praca" jest związana na co dzień z tym, co przeważnie robili normalni władcy.  Szczególnie, że wiele osób uważa, że Solarna Pani siedzi tylko na tronie i zwala wszystko na Twalota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może przydałby się tutaj jakiś konkurs( literacki i plastyczny)? Np. "Nowy rok z Celestią", czyli należy opisać( lub narysować) świętowanie nowego roku przez Celestię lub napisać( lub narysować) jak w Equestrii świętują nowy rok. Przydałby się konkurs, na sto procent.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...