Skocz do zawartości

Co by tu jeszcze...


Tarreth

Recommended Posts

Ty Cahuś to za darmo dostaniesz :P Ale pomysł niezgorszy, miło powywalać was na księżyc. Jest nawet mniej lub bardziej odpowiednia piosenka. Bury Us All ^^ TARRUŚ UDOSTĘPNIAJ DZIAUO, LUD DOMAGA SIĘ WYCIECZEK NA KSIĘŻYC! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po dłuższym namyśle stwierdzam, ze "Wyślij na księżyc" i "O co poprosiłbyś Celestię" nie ma sensu. W pierwszym przypadku nie wiem nawet, co mam odpisywać, a w drugim stwierdziłem, że odpowiedzi mogę udzielać w zasadzie tych samych, a to żadna zabawa, nie?

Zamykam te zabawy...

Jednocześnie myślę nad czymś nowym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może Wielki Sąd Celestii? Zabawa polegałaby na tym, że dajesz jakiś problematyczny spór i trzeba jakoś go rozwiązać. ( Coś jak w tej przypowieści czy co to tam było o jakimś tam królu, co dwie matki kłóciły się o dziecko ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Lemuur to był król Salomon :P Od jego imienia nawet wzięło się przysłowie "salomonowy wyrok" A co do działu ... hmm... nie wiem , czy to przejdzie...Zabawa polegałaby na tym , że ktoś pisałby o jakimś kryzysie/kataklizmie/czy czymkolwiek innym jaki spadł na Equestrię , a użytkownicy pisaliby jak można temu zaradzić i tak w kółko (lub co by zrobiła Cesestia , żeby temu zaradzić...) Pomysł wydaje mi się słaby , ale może się komuś spodoba , więc napisałem ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tyle myslałem, co robić... Tyle zastanawiałem się, co zrobić, by dział Celestii był równie piękny, jak inne.

I sprowadziło się to do waszych trollestii i molestii.

Dlatego nic tu nie robię. Bo wiem, że WSZYSCY prędzej czy później zrobią sobie z tego jaja (o ile w ogóle zauważą.)

W dziale są dwie zabawy - martwe, bo zbyt długo nie odwiedzane. Tak długo czekałem na wypowiedzi, że w końcu przestałem wierzyć.

Nie wiem, co mam robić. Prawdopodobnie nic się zrobić nie da.

Jutro spróbuję inną grę - pomysł Lemuura. Gra polega na pomocy księżniczce Celestii w rozwiązywaniu sporów - czysty sąd. Ciekawi mnie, ile bedzie "on the moon"...

W najgorszym przypadku, dział będzie stał na zapytajach... I na tym się skończy.

Ciężko jest pomóc komuś, kogo się podziwia, podczas, gdy wszyscy inni tego kogoś nienawidzą/nie szanują/wyśmiewają.

I ja już wiary na poprawę sytuacji nie mam.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po długim namyśle nad tą zabawą (nie, nie olałem i nie zapomniałem o tym), stwierdziłem, że to by nie zdało egzaminu. Ciężko wymyślić sensowne i dość skomplikowane sprawy, które jednocześnie nie byłyby... ani banalne, ani wręcz niemożliwe.

Poza tym nie chcę prowadzić polityki zabaw. Chce działać na innym planie, tylko nie wiem, co by się nadawało. Może macie jakieś tematyczne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka zaprasza do siebie/idzie w odwiedziny do Ponyville/Cloudsdale/do innych państw, miast, albo coś. I ew. pomaga, załatwia swoje i Equestrii (albo zależnie od sytuacji) sprawy. Albo dziki pomysł wzięty się z poturbowanego Warmena:

Księżniczka Celestia dostała magicznym sposobem komputer. Spodobały jej się gry. I teraz chce grać z bronymi :rainderp: Polegałoby to na tym, że raz na jakiś czas, Tarr wybierałby kogoś, kto chciałby pograć w jakąś grę z Księżniczką, i jednocześnie 'był nią' podczas gry. (Celestia i Luna razem z nami w Diablo 3 :soawesome: ) Cóż wasze duszyczki sądzą o tym? Co o tym sądzi Tarr?

Albo pisanie listów do Księżniczki i palenie ich razem z całym domem, jak Spike. Tak czy inaczej możnaby to podpiąć pod zabawy D:

Albo Tarr jako Księżniczka (xD) zaszczycałby nas swą obecnością na chatach, czy coś i rozmawiał. Zwyczajowa, albo niezwykła wizyta wśród poddanych. Pomysłów pewnie jeszcze trochę znajdę, ale co za dużo to niezdrowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...