Skocz do zawartości

Recommended Posts

Służę uprzejmie.

Odcinek Apple Family Reunion. W którymśtam momencie, kiedy Granny Smith mówi, że nie wszyscy będą mogli przybyć za rok, na niebie widać dwie spadające gwiazdy. W internetach podniósł się krzyk, że to symbolizuje zmarłych rodziców AJ, BM(W) i AB, zaś twórcy na bodaj twitterze to potwierdzili.

Link do komentarza
Czyli że co.? Scootaloo jest sierotą. Zostaje więc pytanie gdzie mieszka. W sierocińcu dla źrebiąt.?

Krąży kilka teorii na ten temat jedni twierdzą że w domku na drzewie a inni że u rodziny zastępczej. Możliwe że dowiemy się czegoś w 4 sezonie.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

AppleBloom to siostra AppleJack a nie sierota gandzia !!! A Scootalo , ma tylko przybraną siostrę RD.

Yyy, nie. Sierota to określenie na dziecko, które nie ma rodziców. Co z tego, że Apple Bloom ma siostrę Applejack? To nie oznacza, że nie jest sierotą.

Rainbow Dash to przybrana siostra Scootaloo... One nie są rodziną. Rainbow Dash TRAKTUJE Scootaloo jako swoją młodszą siostrę, a dla Scootaloo Rainbow jest bohaterką.

Link do komentarza
AppleBloom to siostra AppleJack a nie sierota gandzia !!! A Scootalo ' date=' ma tylko przybraną siostrę RD.[/quote']

Jest dokładnie tak, jak napisali kamraci powyżej. Sierota jest wtedy, gdy dziecko nie ma rodziców. AB ma rodziców? Nie, bo wcześniej wyjaśniłem, że zmarli. Amen.

Link do komentarza

Skoro mamy w tym temacie rozważać domek Scoot, to może ona go nie ma? Może wychowała się na ulicy ?

Albo się wychowała albo przybyła do Ponyville sama np. uciekła z domu, podczas wycieczki wsiadła nie do tego pociągu co trzeba. W każdym bądź razie albo dowiemy się w 4 sezonie albo to pytanie będzie nurtować bronych i pegasis przez najbliższe 1000 lat. Osobiście stawiam na motyw z ucieczką z domu.

Link do komentarza

Mnie bardzo długo nurtowało to pytanie, więc przeczytałem fica "Too many secret orgins of Scootalo". Od tamtej pory już nie chcę wiedzieć :ming: A co do rodziców AJ, to ktoś gdzieś pisał, że 4 sezon wyjaśni. Ale to nie jest potwierdzone f'kors.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...