Skocz do zawartości

W poszukiwaniu harmonii - [zabawa] sesja RPG (Drużyna Wolnej Equestrii)


kapi

Recommended Posts

Może coś będę mógł zdziałać . Odpowiedział Atlantis.

Wyjmuje z trudnością kopytkiem jedną książkę ,przegląda,przegląda i mówi bardzo głośno:

To mogłoby zadziałać ale niestety tylko zaklęcie działa na tylko 3 dni i ma niewielki zasięg.

Animal chcesz żebym spróbował użyć zaklęcia.??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to określić bo jest niewyraźna,tak jakby to coś spało tak samo jak księżniczka luna na księżycu.

Chyba dociera spod ziemi , poza tym zdaje mi się ,że ta aura zakłóca aurę discorda i zdaję się , że wzmacnia nasze. Teraz mam inne pytanie??

Chcesz wiedzieć dlaczego za pierwszym razem tam przy chatce zecory rozmawiałem z tobą??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie! Ja też lecę do biblioteki. Znaczy idę bo nie chce nadwyrężać skrzydeł. I musimy się przekraść gdyż Canterlot jest pod kontrolą NM.

To powiedziawszy poszedł razem z innymi do biblioteki.

PS.Strzelam że przekradanie się wymaga testu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie! Ja też lecę do biblioteki. Znaczy idę bo nie chce nadwyrężać skrzydeł. I musimy się przekraść gdyż Canterlot jest pod kontrolą NM.

To powiedziawszy poszedł razem z innymi do biblioteki.

PS.Strzelam że przekradanie się wymaga testu

Właśnie! Jak dostać się do biblioteki, skoro tam pełno sługusów tej okropnej Chrysalis? Spojrzała się pytaniem na twarzy uważnie na inne kucyki. Po chwili dodała A może ktoś z was zna zaklęcie teleportacji??Zatrzymała się czekając na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akademii jeden z profesorów powiedział mi bym ufał przeczuciom,zatem kiedy zobaczyłem ciebie samą.Miałem dziwne przeczucie że jesteś dla mnie w jakiś sposób wyjątkowa, tylko nie wiem jeszcze do końca do czego to się odnosiło.Ale teraz ciszę że jesteś ze mną. Atlantis spojrzał na animal i uśmiechnął się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długim marszu Atlantis i Animal wreszcie dotarli do polany, gdzie zawsze rosło dużo jedzenia. Na środku znajdowało się jeziorko z krystalicznie czystą wodą. Wszystko wyglądało normalnie i miało w sobie urok. Światło księżyca oświetlało całą polankę. Było to urocze miejsce. Jednak jedno stworzenie psuło wszystko. Wielka czarna Mantykora pijąca wodę z jeziorka. Było to stworzenie groźniejsze i bardziej dzikie od zwykłej mantykory, a przy tym obdarzone większą siłą. Nie spostrzegła jeszcze obecności przybyszów, ale mogło zmienić się to w każdej chwili.

Magic, Green, Grass i Pokemona udali się w stronę Ponyville, szybko opuścili las i weszli do miasteczka. Jednak dostanie się do stacji kolejowej utrudniała obecność ok. 10 Changelingów ze straży, którzy pilnowali właśnie odbywającego się załadunku kucy, z których miano wyssać miłość w zakładach. To właśnie na ten pociąg grupa Fearless Storma miała zaatakować za ok. 15 minut.

Grupa, która wybiera się do biblioteki proszę o bardziej konkretne i mniej ogólne działania. Nie wiem czy udajecie się do tej biblioteki na piechotę czy pociągiem i przez jakie miejsca chcecie przejść. Nie wiem także do której biblioteki chcecie się udać, bo w Equestrii ich jest dużo. Jeśli wybieracie opcję z pociągiem i jedziecie gdziekolwiek, to napotykacie taką samą sytuację jak grupa idąca po zaopatrzenie, jeśli natomiast chcieliście iść np. pieszo i do Canterlot, wtedy poinformujcie mnie o swoich działaniach, bo ja nie wiem co dokładnie zamierzacie. Prosiłbym o dzielenie czynności na krótsze etapy, bo tak można powiedzieć, że wszyscy "idą teraz uwolnić księżniczki i mane6", to co ja mam wtedy odpisać, że dotarliście tam i uratowaliście je, to by było trochę głupie, a tak gdy podzielicie to na mniejsze etapy, tak jak grupa zaopatrzeniowa, będę mógł poinformować o ewentualnych przeciwnościach i sesja zrobi się ciekawsza. Dlatego proszę o wyrażenie jasno co robicie. Dziękuję wszystkim i powodzenia. Nie przypuszczałem, ze sesja tak szybko się rozwinie i za to jestem Wam wszystkim wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Um... nie wiem, który plan jest najlepszy. Zaklęcie snu może nie zadziałać. Zaklęcie dezorientacji możliwe, że zadziała. Wiesz... ja mogę odwrócić uwagę tej Mantykory. Powiedzmy, że... mam dosyć szczególne umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...