Skocz do zawartości

My little plushie


Silma

Recommended Posts

W sumie za dużego wyboru nie miałam. Nawet nie posiadam zwykłej maszyny do szycia, nie mówiąc już o hafciarce... Żeby wyszyć ręcznie potrzeba mnóstwo wprawy (o ile to w ogóle możliwe), a wycięte części z różnych materiałów nie dają takiego efektu (i trzeba byłoby mieć wiele kolorów;). Więc druk to najlepsza opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Tak sobię myślę, że mogłabyś to sprzedawać... One są naprawdę ładne. I szczerze mówiąc, gdybym miał jak, to bym taką kupił :3

 

A Luna jest Osom! No poprostu nie mam słów :)

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aww! Jakie piękne i słodziutkie pluszaczki :pinkie2: Gratuluję talentu! Ta fluttershy jest rozkoszna, ile by mnie kosztowała taka sama + wysyłka? Jeszcze pytanie czy dałabyś radę wykonać Cadence i ile by to kosztowało? Jeszcze jedno, ile pluszaki mają wysokości? :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flutterblush:  Arktez pluszaki mają ok 21 cm (nieco więcej niż postawiony zeszyt), więc niestety nie są zbyt duże... Ale przytulać można :fluttershy4: Myślę, że 40 zł + przesyłka (nie orientuję się za bardzo jak jest cenowo z przesyłką, ale się dowiem). Jeśli chodzi o FS to jestem w trakcie robienia jej w stroju i fryzurze z Gali :evilshy: Także jakbyś chciał to możesz poczekać i zobaczyć efekt, może ta galowa bardziej by Ci się spodobała;) Nie mam wykroju do Cadence, musiałabym go sama zrobić. Chyba że mogłaby to być wersja taka jak zwykły kucyk, w ten sposób zrobiłam Lunę. Jeśli nie, to musiałbyś nieco poczekać, pracuję teraz nad innym wykrojem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku to ja się na to piszę! Poczekam na tą Fluttershy z gali ^_^ Na razie ona jest dla mnie priorytetem bo nie wiem czy mi starczy na Cadence. Ale Luna wyszła piękna także myślę że tak samo możesz zrobić Cadence :) A przesyłka to będzie jakieś 12zł jeżeli liczyć paczkę pocztową priorytetową. Chyba że nie masz pudełek na stanie to w liście też może być, powinno wyjść taniej ale musi on być polecony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziś sprawdziłam jak to by było z przesyłką. Karton zawsze się znajdzie;) Tak w sumie to strój mam prawie skończony, muszę jeszcze zrobić buty, więc mam nadzieję, że niedługo będę mogła go zaprezentować:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Gala, wielka Gala... Tak jak obiecywałam. Ężoj :evilshy:

qzr9.jpg

5wdn.jpg

g65b.jpg

Kolory niestety nie zostały na zdjęciu dobrze odwzorowane. Np. te listki na szarfie nie są niebieskie tylko lekko szare, całość jest bardziej "soczysta". Ale lepszego sprzętu i światła nie mam :fluttershy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YaY!  :yay:  Przepiękna! Na prawdę kawał świetnej roboty! :giggle:  Chcem tylko zapytać czy FS ma naszyte coś w stylu uśmiechu czy czegoś bo nie widzę  :rd11: W każdym razie kupuję!

Czy 40zł jest nadal aktualne? :fluttershy4:  

 

Edit. Jak ją przytulę to nic jej nie odpadnie?  :twiblush:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Ci się podoba :yay:  Najwyżej sukienka jej spadnie;) Tylko ona jest zdejmowana, reszta dodatków jest przyklejona bądź przyszyta na stałe. Więc bez obaw;) Nie ma uśmiechu, ale jeśli sobie życzysz to mogę naszyć/nakleić. Na pluszakach dla siebie nie doszywam, więc i tu tak zostawiłam. Cena aktualna :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Bosko  :yay: Przyszyj jak możesz. chyba gorzej nie będzie wyglądała  :fluttershy4: Wstaw fotkę to zobaczymy. A z wysyłką to ile? Myślę że 52zł jeżeli w pudełku pojedzie  :aj3: A i moja reakcja może wydawać się taka sobie ale naprawdę zatkało mnie, Ta Flutterka jest prześliczna. Jak chciałbym już ją mieć w swoich ramionach!

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...