Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Ten kto mnie spotkał na katowickim Ponymeecie już wie o co mi biega. Jeżeli nie wiecie jeszcze to powtórzę po raz setny: mini figurki kucyków są z reguły dostępne w sklepach Smyk , Hipermarketach Real oraz Tesco Extra. (Zwłaszcza 2ga fala , trzecia na dniach będzie) Ostatnio wpadłem na pomysł żeby kupić całe pudełko Blind Bagów oprócz mane6 i tak zrobiłem (w realu są po 10zł, wiec relatywnie tanio) aby rozdać innym fanom, jednakże potem fani zamówili głównie Fluttershy , i mi się trochę smutno zrobiło dziś kiedy przekopywałem 7 pudeł w poszukiwaniu 6stki. Co będzie z resztą figurek? rozkradną? dadzą w promocji?:-/ chciałbym spotkać hardcorowców którzy zbierają komplety, tym najbardziej chcę pomóc. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Możesz mi wytłumaczyć o co tak dokładnie chodzi? Ty sprzedajesz te figurki, palisz czy kroisz :wut: ? Pytam, bo w moim mieście nie ma blindbagów, a w Malborku od PKP trochę za daleko do Tesco :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

No... no... Robbin hood ^^ Myślałem, że sprzedaje na internecie i chciałem kupić :P Jeżeli chcesz to mogę dać ci kasę przelewem za figurki i koszt wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie , to ja narzekam na to że wszyscy kupują mane6 a reszta zostaje w pudle , ja chce OPRÓŻNIĆ pudła! a tak na poważnie: tu jest moja lista kucykowych figurek które aktualnie posiadam na sprzedaż , żałuje że nie dałem złotówkę drożej bo tracę na każdej 50gr.(prowizja) i 50gr (koperta) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3352648 mam pomysł żeby wziąć od was zamówienia na figurki , ale muszę się jeszcze nad tym zastanowić , bo jak wszyscy będą chcieli fluttershy to ja to olewam. ja chcę te pudła OPRÓŻNIĆ a nie grzebać w nieskończoność w poszukiwaniu tej jednej jedynej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej , rozumiem wasze zdanie. Więc jak się mi skończy jedno pudło pojadę po następne :D poza tym , taki mały bonus: na aukcji ich nie ma ,ale mam także brokatową Applejack oraz Dewdrop Dazzle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... miałem się tam wybrać dzisiaj po zajęciach. Dobrze, że nie pojechałem bo bym pewnie niczego nie znalazł. Powinienem niedługo pojechać do CH Pogorii w Dąbrowie Górniczej. Być może w Realu czy Smyku coś będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie są puste to ok, można kupić albo powkładać z powrotem do saszetek jak się ma rozpiskę. :D byłem w zabrzu..


no trudno , będzie dubel: Byłem dziś w Zabrzu w Realu w Platanie (to jest kawałek od dworca autobusowego na ul. Goethego) zdążyłem przeszperać resztki 3 kartonów, no i trochę brushabli tam też było. Coraz mam mniejszą ochotę na takie wyjazdy , ale mimo wszystko na ponymeet coś się znalazło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

kolejny dubel który mod wklei w posta powyżej: dobra wiadomość: real 3 stawy ma 6 kartonow BB drugiej fali , i kupę zabawek z serii travel ponies , pociągi wagony itp. zła wiadomość: BB są po 13zł (zdrożały/ wróciły do dawnej ceny) Smyk 3 stawy: ma ostatnie trzy sztuki BB trzeciej fali: nr. 2 , 9 i 23. śmieszna wiadomość: niedaleki sklep Fido ma w sprzedaży farbki witrażowe z serii pony , wiem że się pozabijacie o tą ostatnią sztukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA: tym razem w Zabrzu w M1 (patrz poniżej), wszystkie są po 13zł , tak myślę mógłbym wam "sprowadzić" 10 kucyków 3ciej fali z tego Zabrza jeżeli będziecie chcieli je odebrać na następnym ponymeecie. bo widzę że z nimi dość krucho. Real'e były lepiej zaopatrzone. (zedytowałbym poprzedni post ale kto by zauważył) KOLEJNA AKTUALIZACJA: Korzystając z okazji byłem w Dąbrowie Górniczej i ich centrum handlowym Pogorii , w Realu było trochę BBagów , tylko że nie było ich na półce tylko na tzw. czołówce , po 13zł. tamtejszy Smyk PODOBNO ma mieć wkrótce dostawę , ale kto ich tam wie , widać 3cia fala tak się szybko znikła jak się pojawiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...