Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Witam :fluttershy4:

 

Dodam od siebie lokalizacje z blindbagami (Warszawa):

 

Wave 5 - do zakupienia w Realu w Forcie Wola ul. Połczyńska 4 i w Realu King Cross ul. Jubilerska 1/3

Wave 6 - do zakupienia w Smyku w Wola Parku ul.Górczewska 124

Wave 7 - do zakupienia w Smyku ul. Krucza 50

 

Pozdrawiam

 

P.s. Byłabym wdzięczna za inne lokalizacje blinbagów w sklepach w Warszawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie tak jak mówił Kitsun można z 7 fali w Realu w Galaxy.

 

A ja jeszcze dodam, że widziałem jeszcze w Smyku w Outlet Parku na prawobrzeżu bagi z (prawdopodobnie) 6 i 7 fali.

 

Ale sądzę że w Realach (CH Ster na Gumieńcach, niedaleko Outletu na Prawobrzeżu) i Smykach (CH Kaskada, CH Ster, CH Galaxy) też mogą się znaleźć.

 

I jeszcze widziałem w Carrefourze na Turzynie bagi z 6 albo 7 fali, można też poszukać jeszcze w Carrefourze w CH Molo (vis a vis Tesco - jak 53 jedzie na Pomorzany) i CH Gryf (przy tej samej ulicy (przy ulicy Andrzeja Struga na prawobrzeżu) co Outlet Park).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna lokalizacja w Warszawie to:

 

- Wave 6 - do zakupienia w Smyku w Złotych Tarasach ul. Złota 59

 

Przy okazji podrzucam przydatnego linka, tematycznie powiązanego z tematem:

 

http://www.strawberryreef.com/Index/G4/IndexBB.html

 

I pytanie do Was. Trafiły Wam się kiedyś Wave 3, 4 i 8?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już o niej wiedzą :ming:

 

 

Może i wiedzą, ale uważam, że taki link powinien się tu znajdować. Poza tym dla niektórych mimo wszystko jest nieznany, a jeśli trafią na ten temat, będą mieli ułatwione zadanie :)

 

8 to nie jest przypadkiem jak na razie tylko w Ameryce? :lunathink:

 

Trzeba będzie chyba poszperać bardziej w necie. Dobrze by było, gdyby w Polsce też już była dostępna, bo powiem szczerze, że parę ciekawych okazów tam jest :)

 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanie do posiadaczy figurek RD: czy figurki ze wszystkich setów wyglądają tak jak figurka z tego przezroczystego plastikowego opakowania? Wpadło mi w ręce takie pudełko i nie jestem zadowolona z jakości wykonania. Najbardziej przeszkadzały mi kolory - w moim odczuciu zdecydowanie zbyt ciemne, do tego na grzywce nad oczami zielone pasemko (którego postać z serialu nie ma i bardzo mi ono przeszkadza). Czy RD z BB (chociażby 6 fala) też jest tak tragicznie pomalowana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy figurek RD: czy figurki ze wszystkich setów wyglądają tak jak figurka z tego przezroczystego plastikowego opakowania? Wpadło mi w ręce takie pudełko i nie jestem zadowolona z jakości wykonania. Najbardziej przeszkadzały mi kolory - w moim odczuciu zdecydowanie zbyt ciemne, do tego na grzywce nad oczami zielone pasemko (którego postać z serialu nie ma i bardzo mi ono przeszkadza). Czy RD z BB (chociażby 6 fala) też jest tak tragicznie pomalowana?

 

To znaczy ja nie rozumiem o co Ci chodzi... jakość wykonania figurki RD na przestrzeni wave'ów? Czy może o chamskie wykończenie detali?

Pierwsze ma się [w mojej opinii] dobrze, a drugie to defekt produkcyjny i nic z tym nie zrobisz. Wszystkie figurki jakie ja posiadam mają lekkie niedoskonałości: niedociągnięta farba do końca, czasami za bardzo pociągnięta, odstające elementy powstałe po wyciągnięciu z formy i tak dalej, i tak dalej...

Wszystkie figurki są robione maszynowo i choćbyś chciała nie pozbędziesz się tych wad, no chyba, że weźmie Cię coś na repainting.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aglet chodziło mi o to, czy figurki są tak samo pomalowane jak ta z przezroczystego pudełka (ciemne kolory, zielony pasek na grzywce). Poluję na RD z blindów, ale tam nie widać jakie są użyte kolory i nie wiem, czy w ogóle warto szukać, jeśli tamta figurka mnie nie zadowala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aglet chodziło mi o to, czy figurki są tak samo pomalowane jak ta z przezroczystego pudełka (ciemne kolory, zielony pasek na grzywce). Poluję na RD z blindów, ale tam nie widać jakie są użyte kolory i nie wiem, czy w ogóle warto szukać, jeśli tamta figurka mnie nie zadowala.

 

Chodzi o 

G4PVRainbowDashMOC.jpg blindbag5yel_M.jpglub inny bag

tak?

Jeżeli o to chodzi, to tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio byłam w Łodzi to podobnie było... morał: Real ma kiepska ochronę :x

Nie sposób się z Tobą niezgodzić, aczkolwiek powiem Ci, że wymienione przeze mnie w jednym z wcześniejszych postów, Tesco na Połczyńskiej, też nie za dobrze się ma w tym temacie. Co prawda tam skala tego zjawiska była dużo mniejsza, jednak niestety występowała. Z kolei Real na Gocławku, blindbagi ma porozwieszane, wzorem Smyków, i (przynajmniej kiedy byłam tam ostatnio) ani jeden nie był otwarty.

Edytowano przez Cleo3007 vel Sweetie Tram
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śląskie Reale mają już 7dmą falę z wonderboltsami , w jednym smyku widzialem jak ktos rozcinal torebki taki zeby mozna bylo zobaczyc co jest w srodku ale nie wyjac ich z trebki.

 

ale wariactwo.

Amatorka. To się maca a potem rozrywa :bonbon2:

Chociaż jeżeli to był akt desperacji spowodowany brakiem numerków w indeksie ukochanego Blind Bag Findera to gratuluję intelektu, bo numerki można sobie spisać ze Strawberry Reef  :rdwild:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...