Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Amatorka. To się maca a potem rozrywa :bonbon2:

Chociaż jeżeli to był akt desperacji spowodowany brakiem numerków w indeksie ukochanego Blind Bag Findera to gratuluję intelektu, bo numerki można sobie spisać ze Strawberry Reef  :rdwild:

 

 Ja zawsze noszę ze sobą karteczki z rozpisanymi seriami i zawsze wykreślam dany numerek jak już odpowiadającego mu kuca nabędę :v6Jdq: (To już mania :crazytwi: )

 

 Swoją drogą zastanawiam się, że Ci ludzie się nie boją. Ok, w supermarketach może i łatwiej uskutecznić taki proceder, ale już w Smyku, jak to napisał Eeyore, to już nie rozumiem. Chyba za uczciwie żyję, żeby to pojąć... :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie sporo BB z piątej fali jest dostępnych w ToysRus w Millenium Hall. :fluttershy4:  Miałam sprawdzić w Smyku, ale wyleciało mi z głowy... Co do hipermarketów, to się nie orientuję.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie sporo BB z piątej fali jest dostępnych w ToysRus w Millenium Hall. :) Miałam sprawdzić w Smyku, ale wyleciało mi z głowy... Co do hipermarketów, to się nie orientuję.

 

Dzięki za info. Tak wgl Nowa na forum? I to nareszcie z moich stron :fluttershy4:  Witaj. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzięki za info.

Do usług.   :aj5: Postanowiłam się tam przejść po przejrzeniu tego tematu.


Tak wgl Nowa na forum? I to nareszcie z moich stron


Tak, zarejestrowałam się dosłownie kilkanaście minut temu. Miło poznać!   :pinkie:

EDIT: Mały update. W Smyku w Galerii Rzeszów nie ma BB. Dzisiaj byłam po kolejną porcję w ToysRus i bez problemu udało mi się dorwać Twilight (ze 3-4 sztuki na bank widziałam, w tym kilka na wieszaku przy innych zabawkach z MLP), Fluttershy (2 sztuki - tak samo) i Rainbow Dash (za nią już, niestety, musiałam grzebać w dużym koszu, ale udało się!  :yay: ).
Co do księżniczek - rzuciła mi się w oczy tylko jedna Cadence. Moje poszukiwania Celestii i Luny zakończyły się porażką, ale na cały kosz nie miałam czasu, więc być może jakieś się tam kryją na dnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lokalizacja (Warszawa):

 

- Wave 6 - do zakupienia w Sklepie z Zabawkami Lorien ul. Marszałkowska 111 A (róg Grzybowskiej i Marszałkowskiej)

 

I taka informacja dodatkowa. Sklep z zabawkami (głównie z Nici), na al. Waszyngtona 22, prawdopodobnie niedługo powinien zostać zaopatrzony w blindbagi. Jak tylko będę więcej wiedzieć na ten temat, dam Wam znać :) ponadto Dziewczyna ze sklepu jest bardzo miła, i jeśli ktoś obawia się dziwnych reakcji przy zakupie Poniaczy, tam może się swych obaw pozbyć :giggle:

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

P.s. Witam serdecznie nową koleżankę Kyoko :cadancehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Witam serdecznie nową koleżankę Kyoko

 

A dziękuję bardzo.   :brohoof:

Okej, nowe info co do BB w Rzeszowie:

- ToysRus - Millenium Hall, 5 fala, wieszak przy zabawkach + "koszyczek" sklepowy. Wspomniane już wyżej - bez problemu można dostać trójkę z Mane6, z księżniczkami już gorzej. Cena: 10,99 zł.

- Smyk - Galeria Graffica (w Galerii Rzeszów nie ma nic), 6 i 7 fala, wieszaki przy kasie. Udało mi się tutaj dorwać Applejack z 6 fali, wisiała akurat druga na pierwszym z brzegu wieszaku.   :pinkie2:  Reszty nie przeglądałam, bo nie miałam już kasy, a 7 fala mnie nie interesuje. Cena: 12,99 zł.

- Empik - brak. Były tylko jakieś BB z Lego.

- Rossman - brak jakichkolwiek zabawek z MLP.

- Media Markt - brak. Ktoś o nim wspomniał w innym temacie, ale oczywiście nic nie znalazłam...

- E. Leclerc - 5 fala, 3 pełne pudła przy zabawkach z kucami. Pocieszny był tatuś, który grzebał w figurkach do czesania...   :x Cena: 11,99 zł.

- Tesco - 5 fala, 1 pełne pudło, jak wyżej. Cena: 11,99 zł.

- Real - 6 fala, 2 pudła, jak wyżej... I tu, niestety, następuje bolączka chyba wszystkich Realów w kraju... Paczuszek zostało bardzo niewiele, do tego wszystkie były rozerwane... Zostały jakieś 2-3 randomowe kuce oraz Pinkie, do której na szczęście udało mi się znaleźć nienaruszoną kartę. Cena: 11,99 zł.

- Auchan - 6 fala, 6 pudeł, na zabawkach. Jedno, z którego wygrzebałam Rarity, jest już bliskie opróżnienia. Bez problemu udało mi się przy okazji trafić na Flutterkę i AJ. Cena: 10,76 zł - czyli najtaniej.

EDIT: Adnotacja do Oszołoma poprawiona.   :fluttershy4: A tak nawiasem, zapomniałam wspomnieć, że chłopak, który mnie obsługiwał na kasie, widocznie powstrzymywał śmiech... Na widok jego uśmieszku miałam ochotę przewrócić oczami.

EDIT 2: Z Rzeszowskiego Tesco usunęli już BB z 5 fali. Może szykują się do wprowadzenia 6-tej...

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko..w tej sytuacji najlepiej szukać na allegro  

 To nie dobrze : ale dzięki za odpowiedź. Powiedz mi tylko. Czy skoro piszesz, że bardzo ciężko, to znaczy, że nie wykluczone jest całkowicie znalezienie tych serii w sprzedaży, oprócz Allegro? W końcu nie napisałaś, że definitywnie nie :)

 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy skoro piszesz, że bardzo ciężko, to znaczy, że nie wykluczone jest całkowicie znalezienie tych serii w sprzedaży, oprócz Allegro?

 

No jakieś tam ostatnie pudła czy pojedyncze niedobitki czwartego mogą być w zabawkarskich lub w hurtowniach, ale szansa mała. Bo na pierwszy, drugi i trzeci raczej bym nie liczyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakieś tam ostatnie pudła czy pojedyncze niedobitki czwartego mogą być w zabawkarskich lub w hurtowniach, ale szansa mała. Bo na pierwszy, drugi i trzeci raczej bym nie liczyła.

 

Szkoda, ale dzięki za odpowiedź i za wskazówkę co do tych zabawkarskich i hurtowni :) Zawsze to jakiś nowy trop, żeby próbować szukać chociaż czwartej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierasz komplety każdego wave? Szacun koleżanko :ohmy:  

No nieskromnie przyznam, że tak :flutterblush:  a przynajmniej taki mam zamiar, bo z czterech pierwszych serii, nie mam ani jednej figurki :( inna sprawa z Wave 6, bo tą mam już całą :D

 

A żeby nie robić off topu - byłam wczoraj w sklepie na al. Waszyngtona 22, i w sprawie blindbagów mam się dowiadywać w ten czwartek. Bedę nabieżąco informować :)

 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj miałem dzień... po kilku godzinach pracy na działce, wybrałem się z matulą żeby kupić jakieś ustrojstwo do wyciskania pestek z wiśni. Po drodze zahaczyliśmy o otwartą w tym miesiącu "galeryjkę" Rossman. Tak sobie chodzę pomiędzy półkami przekonany, że to sklep z kosmetykami (głównie dla kobiet), a tu takie zdziwienie: batoniki, "ekologiczne" jedzenie, dział z zabawkami.

 

A skoro dział z zabawkami to może... Chwila, książeczka MLP? A skoro ona? Tylko jak tu obejrzeć ze szczegółami dział zabawek mając 27 lat na karku, matulę chodzącą po sklepie i nie wyjść przy tym na głupka. Na szczęście mamuśka powiedziała tylko, że będzie w dalszej części sklepu. Nie zwróciła na to uwagi. WTF? :rarity5:  

 

Kilka metrów dalej znalazłem... świetne figurki koni. Mimo, że plastikowe to bardzo, ale to bardzo starannie wykonane. Chyba się kiedyś na jednego skuszę, bo kurcze. Wyglądają super. Jeśli i rozmiar mojego zagraconego królestwa o wymiarach 2x2.5 na to pozwoli...

 

Spojrzałem niżej, a tu - Buck Yeah! :soawesome: Mam blind bagi w swoim mieście. Pełna kultura - lekko odginałem i obejrzałem zgrzew każdego z nich (raptem 6 sztuk) Zdejmowałem po czym odwieszałem tak jak było. Musiałem się upewnić czy nie trafię na numer większy niż 14, nie chciałem trafić na to czekoladowe, obrzydliwe coś. Chciałem je zamienić innym kucykiem, udało się!  

 

Do mojego prywatnego Mane6 dołączyła Rarity. 

 

Widziałem też większe figurki za ok 45zł "do czesania". Applejack oprócz grzebienia miała jakąś mniejszą wersję, która wyglądała jak żelek Haribo. Nie wiem z jakiej to serii, ale nie powiem, ładnie to wygląda (Applejack, nie żelek). O wiele lepiej niż gumowa reszta, którą widziałem w smykach. Ale nie za tą cenę... nie za tą cenę. Poza tym, 27 letni gość układający fryzurę "zabawce"? Już widzę reakcję -  :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nowa lokalizacja (Marki):

 

- Wave 7 - w Realu na ul. Piłsudskiego 1

 

P.s. Żegnam się ze wszystkimi, bo wyjeżdżam od jutra na miesiąc :hug4: 

Pozdrawiam  :brohoof: 


Z tego co się orientuję, jak ostatnio byłem w Tesco (Bytom, Szombierki) oraz Plejada Carrefour (Bytom) (tu nie jestem pewien czy aktualne z tym Carrefourem) to Wave 4 były.

Dziękuję bardzo za informację :) co prawda nie mam po drodze do Bytomia :( , ale przynajmniej wiem, że jest szansa znalezienia ich jeszcze w sprzedaży :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...