Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Sprawdzaj po kodach na opakowaniu. Nie jestem 100% pewien ale to powinno być to:

20415 - Pinkie Pie

20425 - Applejack

20435 - Rainbow Dash

20445 - Rarity

20455 - Twilight Sparkle

20465 - Fluttershy

20475 - Sugar Grape

20485 - Lily Blossom

20495 - Minty

21405 - Bumblesweet

21415 - Fizzypop

21425 - Flower Wishes

21435 - Roseluck

21445 - Sweetie Blue

21455 - Pepperdance

21465 - Lemon Hearts

21475 - Cherry Spices

21485 - Sweetie Swirl

21495 - Lucky Swirl

22405 - Sweetcream Scoops

22415 - Firecracker Burst

22425 - Pinkie Pie                     \

22435 - Twilight Sparkle             | = brokatowe

22445 - Rainbow Dash              /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam dla was pytanie znalazłem blindbagi w biedronce u siebie i mam pytanie.Jest jakić temat lub jakiaś strona abym mógł się dowiedzieć które blind bagi są jakimi kucykami?

Proszę bardzo. Wszystkie fale, wszystkie kucyki. Spisujesz na kartkę (chciane i niechciane) i idziesz do sklepu. Bierzesz kilka, sprawdzasz oznaczenie, odkładasz albo do kosza albo na hak. Na pytanie "co pan / pani robi" zamiast panikować powiedz prawdę jak na spowiedzi. Następnym razem nie będą reagować. Skoro zadziałało u 27 letniego gościa to i u Ciebie zadziała.  

 

Blind Bag Index - spis wszystkich BB

 

Generalna zasada:

 

- Do fali 8 z tyłu na "spawie" z tyłu opakowania są wybite numery (pierwsze zdjęcie na tej stronie). ZAWSZE liczy się druga i czwarta cyfra. Dla przykładu: 123456 = kucyk 24

 

- Od fali 8 liczą się litery z przodu na dole torebki, torebka wygląda nieco inaczej. Z tyłu nie ma już "spawu", duża papierowa naklejka. Przykład AA = Applejack

 

Sprawdzaj po kodach na opakowaniu. Nie jestem 100% pewien ale to powinno być to:

20415 - Pinkie Pie

Jeśli masz rację to jest to fala 1

Kolekcjonerzy - szturmować biedronkę :rainderp:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Orientuje się ktoś, ile miesięcy po premierze nowej fali w USA pojawiała się ona u nas? Bo zastanawiam się, kiedy się czaić na 9 falę, ale nie jestem w stanie tego obliczyć...  :twilight3:

 Wydaje mi się, że np. fala z Braćmi Flim pojawiła się jakoś 9 miesięcy od czasu amerykańskiej premiery, ale głowy sobie uciąć nie dam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! To chyba czas zacząć szturmować Smyki i Reale :D

Swoją drogą jakiś czas temu będąc właśnie w Smyku zauważyłam, że blindy mają różne ceny. Część była jeszcze w cenie 12.99zł, ale pozostałe... były już po 14.99zł(myśleli, że nikt nie zauważy i weźmie droższe?  :grumpytwi: )! Jak tak dalej pójdzie dojdziemy do 20 złotych za sztukę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część sklepów czyści magazyny. W Rossmanie widziałem Blind Bagi Angry Bird Star Wars za 6zł. A wracając do tematu, cieszę się że mamy już 9 falę :) Swoją drogą ja chcę Spike'a (może w 10?) Ale z drugiej strony to za duże koszta dla Hasbro... mają przecież "matryce" części ciała, odlewają je i składają niczym klocki lego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona z falami oraz numerami kucyków i nie tylko. Blind Bag Index

Littlepip - uprzedziłeś mnie  :derp5:  (dobra, żart)

 

Aha. Sprawdzając litery uważaj na kombinacje takie jak AE, AL, AF, AJ - symbol jest po lewej i po prawej. Sprawdzaj oba, pod światło. Czasami litera jest ucięta i można się przejechać (tak jak ja)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  We wtorek byłem z mamą na zakupach i wtargnęliśmy m.in. to jakiegoś sklepu ala Rossmann. Koło kasy stała tam półka pełna kucykowych gadżetów. Duże figurki do czesania, mniejsze figurki, blind bagi oraz jakiś inne pierdółki. Oczywiście szybko wepchnąłem swoją brudną, tłustą, po pączkach dłoń do pudełka z blind bagami i wyciągnąłem losową torebeczkę. Oto jej wnętrze:

https://lh5.googleusercontent.com/-02cT2ETXNnk/UtluO0VhzFI/AAAAAAAAAGw/wEjw9IV5bdc/w1283-h859-no/DSC_6118.JPG

Ładnie się ona komponuje z inną figurką, którą nabył mój brat już dawno temu. Oto ona, razem z tą moją:

https://lh3.googleusercontent.com/-23Do550-A1s/UtluxyzhWzI/AAAAAAAAAHY/WWUh-GDIAFk/w1283-h859-no/DSC_6120.JPG

 

  Nie pamiętam, jak się nazywał ten sklep, chyba zacznę do niego chodzić, skoro mają taką bogatą różnorodność kucykowych zabawek. W sumie, to i tak tylko B.B kupuje, ale to chyba jedyny sklep w tym mieście, gdzie mogę to kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...