Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Nie ma co generalizować. To, że gadżety pojawiły się w jednym czy kilku Rossmannach nie znaczy, że są we wszystkich. U mnie nie ma nic kucykowego, w kilku innych które odwiedziłam przy okazji wyjazdów także nie znalazłam. Więc sugeruję powstrzymać się od wydawania nieprawdziwych przekonań. Niestety zauważyłam w tym temacie sporo uwag typu "Są u mnie, więc są wszędzie". Niestety tak nie jest, a często wprowadza to w błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziewiątą falę widzieliśmy dziś z Khornelem w CH Reduta w sklepie toys box. Niestety wszelkiego rodzaju blindy umiejscowione są na ścianie za kasą, więc podejść do nich się nie da. Co za tym idzie i wybieranie po kodach może być niemożliwe.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Rossmanie (Mońki, okolice Białegostoku) można kupić z  8, 7 i resztki 6. Oczywiście kolejność jest następująca: 6, 7, 8. Niech najpierw wykupią to co zalega w magazynie. Znajdują się nie tyle przy kasie co w dziale z zabawkami. Co mnie zdziwiło zmienili ich położenie - z niższych półek na wyższe. Pewnie z myślą o mnie, żebym nie nadwyrężał kręgosłupa :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszędzie dominuje 8 fala, wyjątkiem są resztki siódemki w, przykładowo, Realu i ToysRus. Na Allegro pojawiła się już 9 fala, ale, oczywiście, z wysyłanymi losowo saszetkami plus pojedyncze sztuki głównie Fluttershy. Oczywiście po takich cenach, że wolę cierpliwie zaczekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pierwszy post i już na temat. Wybaczcie, ale nie lubię zakładać tematów typu "przedstaw się" :)

 

Fala ósma w Empiku w Magnolii we Wrocławiu. Resztki co prawda, przebrane, pogniecione torebki, wymieszane z bbagami z jakiegoś Littlest Pet Shop, czy czegoś w ten deseń, ale znalazłem tam Rarity, widziałem też Raibow Dash.

 

Przydrogo trochę - 14,99 - ale są.

 

Jako, że kucyki są rozrzucone po całym Empiku to podaję lokacje:

 - Blindbagi na dole, przy schodach

 - Małe figurki z akcesoriami na górze, na lewo od schodów

 - Kawałek dalej w dziale z literaturą dziecięcą bodaj widziałem też figurkę Rainbow Dash do kolorowania, gdyby ktoś chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wczoraj w Tesco w katowickiej Silesii znalazłem 1 karton 9 fali. Wcześniejszych nie było, może jest reglamentacja i wykładają po jednym ;)
Fluttershy już niestety nie znaleziono /error 404/ :rainbowcry: ale za to była tęczowogrzywa z akcentami tęczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Carrefour we Wrocławiu na Hallera pojawiła się 9 fala- 11 zł sztuka. Właśnie kupiłam sobie Cadance, Rainbow i Fluttershy.

Z kucykowego syfu są też kuce do czesania [w tym te w maskach], pojedynczo pakowane nie blind bagi z jednej z pierwszych fal, giga Celestie, kuce do dekorowania oraz lalki Equestria Girls- coś tam nawet mi na RR wyglądało, ale nie patrzyłam, bo mnie to nie interesuje.

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Realu w Waszawie przy Puławskiej na Ursynowie widziałem Blid Bagi MLP po 8 PLN i Filly po 6 i 7 PLN blisko wejścia, gdzie leżą ołówki i inne tanie rzeczy. To pewnie jakaś promocja. Nie wiem która to fala, ale takie z Flimem i Flamem. 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest brzydkie... Taki Tom mógłby robić za dyskotekową kulę, a to coś co ma być księżniczką Twilight to po prostu przemalowana Cadance... a tak, obsypali ją też bajeranckim brokatem. Albo na siłę... LUNA!

 

Tak, to musi być znak! Twilight zastąpi Lunę :ajawesome:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...