Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts


ona już jest w USA czy to są dopiero prezentacje?

Chyba dopiero prezentacje, subskrybuję kilka kanałów na YT, gdzie ludzie prezentują poniakowe zabawki, ale u niektórych dopiero niedawno pojawiła się 9-ta w sklepach. Także na dziesiątą przyjdzie jeszcze trochę poczekać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie ją miała przez X następnych. Naście klonów również. Dla mnie to żadne usprawiedliwienie dla Hasbro. Pomyślcie, czy nikt nie chciałby mieć RD śpiącej na chmurze, Twilight z książką, AJ w pozie zbijania jabłek... Pinkie z armatą, Vinyl "mikserem" i dwoma głośnikami (poza, patrz sygnatura)   Nowe modele. Niech podniosą cenę o 2zł, ale wprowadzą nową jakość w BB. Niestety łatwiej jest użyć starych matryc i zalać je innym materiałem wciskając, że przemalowana Rarity to jakaś dajmy na to Dancing Star 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Hasbro niestety niezbyt się postarało przy kucykowych blindach. Jeśli mam być szczera to już Filly są ładniejsze bo nie dość, że mają milusie "futerko w dotyku" to sporo z nich ma różną pozę, wygląd itp. Poza tym Littlest Pet Shop jakoś są różne. Muszą być różne bo nie użyją matrycy z psa do np. papugi. Co więc szkodzi zrobić różne wyglądy i pozy do My Little Pony? Cóż, pieniądze i chodzenie na łatwiznę robią swoje. Szkoda. 

 Chciałabym podkreślić ,że LPS też trochę jedzie kiczem i lenistwem .......bo używają do swoich blind bagów odlewy ze starszej generacji + ich figurki mają zazwyczaj jeden kolor 

 

P.S Chorzów AKS dwa pudełka, 9 fala ....cena chyba 11.99zł 

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Chciałabym podkreślić ,że LPS też trochę jedzie kiczem i lenistwem .......bo używają do swoich blind bagów odlewy ze starszej generacji + ich figurki mają zazwyczaj jeden kolor 

 

Przyjrzałam się trochę i rzeczywiście. Do tego zauważyłam na niektórych figurkach perfidne niedokolorowania. Ja rozumiem, że np. odrobinka farby z grzywy może "wjechać" na ciało, ale żeby niemal wszystkie łatki na ciele żyrafy były w kolorze ciała? Widać Hasbro baardzo oszczędza na takich szczegółach. Swoją drogą Cutie Mark z jednej strony to też dobry przykład. 

 

Pamiętam jak kilka lat temu sprzedawano w serii blind bag brązowe misie. Każdy miś robił co innego. Np. jeden się uśmiechał, inny czytał, trzeci trzymał kwiatka. To są ciekawe figurki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...