Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wybaczcie mały OT, bo to nie BB tylko potrójne zestawy ale figurki te same. I to jakie!
Derpy! :derp2: Thunderlane i tęczowa Fluttershy

eqBBf6V.jpg


Snips, Snails i tęczowa Pinkie

lTYQ4s4.jpg


Na pudełku info, że jest też zestaw z Twilicornem, tęczową Rainbow i Daring Do, ale przegrzebałem całą półkę i nie było niestety. Aha, znalezione w Tesco w katowickiej Silesii po 45 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójpaki ostatnio zakupiłem 2

Daring Pony Story Set & Class of Cutie Mark

 

Co do pierwszego to polecam każdemu bo figurka Daring Do i Princess Twilight za cenę 30 zł to okazja, a są naprawdę świetne.  :x

Co do klasy to jest dosyć stary zestaw, ale mam upragnioną Apple Bloom no i też Diamond Tiara nie jest zła, bo fajnie wygląda.

Edytowano przez Shun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam taką aplikację na telefon - Blind Bag Helper i tam ukazało się Wave 11, w którym są naprawdę zarąbiste figurki - np. Cheese Sandwitch [nowy model], Neon na modelu Vinyl, Spitfire, jakaś kucka szlachcianka na modelu Lyrici oraz breezies.

I to nie jakieś neony czy dziwne brokaty. Wygląda zarąbiście! Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś w Tesco wyczaiłem promocję: potrójne zestawy po 22,49! :enjoy:

w48BouQ.jpg?1


Kupiłem set z Thunderlane, Derpy i ztęczowioną Fluttershy oraz tęczową Pinkie, Snipsem i Snailsem. Były też z te z Octawią i się zastanawiam ;)
Btw, widziałem też sporo kucy do czesania i lalek EqG ale nie zwróciłem uwagi po ile, bo w tych nie gustuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...