Skocz do zawartości

Brohoof nr 10 (luty)


bobule

Recommended Posts

Nie, nie czuję się urażony i nie żądam (filly, please) przeprosin.

Tak, uważam, że ten artykuł nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego.

Krytyka? Wyrażanie własnej, negatywnej opinii? Skłanianie do przemyśleń nad własnym, zdemoralizowanym żywotem? NOPE. To, co opublikowaliście, to zwykłe plucie jadem poniżej jakiegokolwiek poziomu. I jeśli chcecie podsycać zainteresowanie Brohoofem takimi wypocinami, to... dziękuję, postoję.

Shame on you.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie MEGA plusa za kucyki z horoskopu. Nie mam pojęcia czyście je rysowali specjalnie, czy są skądś wygrzebane, prawdę mówiąc mówiąc, mało mnie to obchodzi. :P Chcę tylko powiedzieć że dla mnie te rysunki wygrały z całą gazetką, i równie dobrze mogłoby nie być artykułów. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie czuję się urażony i nie żądam (filly, please) przeprosin.

Tak, uważam, że ten artykuł nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego.

Krytyka? Wyrażanie własnej, negatywnej opinii? Skłanianie do przemyśleń nad własnym, zdemoralizowanym żywotem? NOPE. To, co opublikowaliście, to zwykłe plucie jadem poniżej jakiegokolwiek poziomu. I jeśli chcecie podsycać zainteresowanie Brohoofem takimi wypocinami, to... dziękuję, postoję.

Shame on you.

Popieram artykuł pisany przez hejtera, to nie artykuł! I takie byle co nie powinno być w ŻADNEJ gazecie! Ja rozumiem wyrażanie opinii, ale nie obrażanie innych przez takiego kogoś, kto myśli, że umie pisać. Dziwię się, że takie "coś" znalazło się tutaj w gazecie... Jeszcze co do opinii, autora się nie przyczepiam, ale do obrażania innych i hejcenia już tak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nic mnie nie zaciekawiło w tym numerze (choć pomysł z horoskopem przedni), oprócz White Boxa które kiedyś tam czytałem. Świetny fanfic. No ale wybuchła drama, więc przeczytałem i ten artykuł. I nie dziwię się dramie.

W jednym artykule takie sformułowania? "Dewiacja", "poryte rysunki", "niespełnieni życiowo popaprańce" "przegrańce, najczęściej wyalienowani ze społeczeństwa"* itp. To jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Serio. Można krytykować. Można się nie zgadzać. Ale nie można obrażać. W końcu autor wydaje się osobą która jest bardzo "fandomowa". Clopy go głeboko ranią, prawda? Więc gdzie jest Love&Tolerance? No gdzie?

BTW.

Clopy zwykle mają lepszą jakość od zwyczajnych artów. Cenie i szanuje twórców.

* - jakieś badania były prowadzone, w końcu pełne zdanie brzmi tak: "Zastanawiające, że ludzie tym zainteresowani w życiu są przegrańcami, najczęściej wyalienowanym ze społeczeństwa, nie posiadają partnera, bądź dobierają się w pary z osobą równie niestabilną."?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu, opinia opinią, wszystko cacy, ale żenujące jest to, że taki artkuł przeszedł. Nie, nie czuję się nim dotkniety, nawet go nie czytałem.

35656780.jpg

sorry za opóźnienie, wczoraj generator memów nie działał :)

Macie MEGA plusa za kucyki z horoskopu. Nie mam pojęcia czyście je rysowali specjalnie' date=' czy są skądś wygrzebane, prawdę mówiąc mówiąc, mało mnie to obchodzi. :P Chcę tylko powiedzieć że dla mnie te rysunki wygrały z całą gazetką, i równie dobrze mogłoby nie być artykułów. :D[/quote']

Kucyki z horoskopu to wektory narysowanych tych specjalnie przez Hasbro, żeby było zabawniej, o tym, że takie istnieją dowiedzieliśmy się po tym, jak stwierdziliśmy, że robimy horoskop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałem całego numeru więc (póki co) nie będę oceniał, ale:

Artykuł o "walę tynkach - bardzo dobry, cieszę się że autor wspomniał o epileptykach :brohoof:

Artykuł o clopach - ech. Sam ich nie lubię (i nigdy nie polubię), ale słowa których użył autor... Po prostu przesadził rzucając tymi wszystkimi "dewiantami". Poza tym artykuł sprawiał wrażenie napisanego "w locie", pod wpływem emocji. A szkoda, bo temat był bardzo ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie psują opinię fandomu innymi rzeczami, które są akceptowane, więc czemu ja mam sie przejmować czymś takim? Zwłaszcza, że tak naprawdę wielkie tabu seksu sprawia, że wychodzimy na dziwaków. Na naganę zaśługuje wiele rzeczdziejacych się w fandomie, ale mam propozycję, może przestaniesz wtrącać się w to co lubia inni? Zresztą nie dotyczy to tylko Ciebie, to jest coś co ludzie powinni zrozumieć. Nie mam zamiaru chować się z czymś co nie jest złe, ale nie bedę nachalny z lubieniem tego. Nie musisz tego lubić sam, ale uszanuj to, że lubi to ktos inny.

Proponuje koniec offtopu.

Pierwsze: "może przestaniesz wtrącać się w to co lubia inni?"

no więc dobra... czy ja się wtrąciłem chociaż raz? Jest dyskujsa, to dyskutuję...

nie mam nic do tego, co kto lubi, ale obnoszenie się z tym w nachalny sposób jest złe...

"wielkie tabu seksu sprawia, że wychodzimy na dziwaków. " Nie mówię tu o grupie, a o kulturze gatunku ludzkiego... To są sprawy między dwojgiem, dlatego też cała ta afera jest sama w sobie niesmaczna...

Co do offtopu... Jestem za, nie chcę tego dłużej ciągnąć, dlatego lekko zedytuje to co ty powiedziałeś:

Rób co chcesz, ale uszanuj to, że ktoś może nie chcieć mieć z tym styczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bv3gSck.png?1

Proszę opowiedz mi więcej na temat tego jak bardzo samotny, niestabilny i wyalienowany jestem. Naprawdę chce tego posłuchać, do tego poproszę argumenty.

A i oczywiście:

1. 4chan to nie forum, to chan. Jest różnica.

2. Zasada o braku clopów nie istniała, a jak się upierasz to dowody. Kucyki nie były na 4chanie lubiane, więc nie było problemu z r34.

3. L&T służyło tylko do trollowania /b/tardów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zaciera kopytka* :yay:

Tyle kontrowersji, czas przeczytać to, co tyle czarnych chmur sprowadza do tego tematu...

EDIT:

Yay! Artykuł o Zgorzelcu!

Co do clopów - Oj dużo, dużo niespójności w tekście (logika, semantyka). Bezpośredni atak i obraza czytelników... Jakbym czytał teksty propagandowe. ;D Możemy się z czymś nie zgadzać, czegoś nie lubić, ale bez przesady. Felieton - felietonem, subiektywność - subiektywnością, ale pewna granica została przekroczona. (skojarzenia ogólne - nietzscheanizm, untermensch)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak się wtrącę do dyskusji na temat clopperów...

bv3gSck.png?1

Polecał by spojrzeć na kanał tego jegomościa.

http://www.fimfiction.net/user/Your+Antagonist

Jak widać piszę w szczególności clopy,ale nie jest to osoba,która wyglądała by na(jak to określił w artykule) ogólnego przegrańca życiowego, ogólnie nie polecał bym oceniać na podstawie stereotypów,zwłaszcza bronym,którzy chyba wiedzą jak stereotypy mogą wpływać na postrzeganie innych.

aeb84ac9284bf050c0f40a014b0c1d78ea65421e_full.jpg

looking_before_leaping_by_vegaks03-d4lyrcl.jpg

Ot,taka mała dygresja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho'bouta respect to eachother?

Bobul, nie neguję, że nie powinieneś tak mówić. Nie ważne, że prywatna - ha, nawet ważniejsze. W jakim Cię to stawia świetle? Zresztą to nie jest ważne. zostawcie clopperów, hejterów clopów i to wszystko w świętym spokoju, zajmijcie się sobą.

I bobul, artykuł powinien być pisany przez kogoś, kto potrafi patrzeć na to obiektywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarr, każde zdanie wyrwane z kontekstu może postawić człowieka w złym świetle :P

Poza tym, zajmujemy się sobą i będziemy pisać na takie tematy jakie nam się podoba :P

Siper, jasne, wszyscy Cię obrażamy. Może najlepiej odejdziemy z tego fandomu, żeby Ci zrobiło się lepiej? Bo widzę, że inaczej Ciebie zadowolić się nie da. Zainwestuj w pastę Martineza, bo to już się robi śmieszne.

I pewnie guzik Cię obchodzi, że Sowa zamieściłby dzisiaj sprostowanie gdyby nie to, że po prostu nie ma na to czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczenie o szacunek to nie ból dupy. Śmieszne jest to, że tylko osoby przeciwne clopom nazywają to butthurtem.

I pewnie guzik Cię obchodzi' date=' że Sowa zamieściłby dzisiaj sprostowanie gdyby nie to, że po prostu nie ma na to czasu.[/quote']

Wręcz przeciwnie, czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi w puntach podasz dlaczego nie zasługuję na szacunek to przyznam Ci rację (Proponuję na PW, bo i tak za dużo offtopu).

Lepiej zapytam czy Ty zasługujesz na szacunek obrażając i przepuszczając obrażający artykuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...