Skocz do zawartości

Brohoof nr 10 (luty)


bobule

Recommended Posts

Sliver, to Ty nie jesteś strasznie złym clopperem? jestem rozczarowany :D

"obraża". miało być "piętnuje", ale autorowi tekstu nie najlepiej to wyszło :P

ja jestem przecież bardzo dobrym clopperem :>

Przecież o to cała ta dyskusja niepotrzebna się rozchodzi, artykuł jest pomyłką, bo nie robi nic oprócz obrazy i rzucania bezpodstawnymi tekstami wyssanymi z palca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie liczy. Mamy inne pojęcia fandomu. Dla mnie fandom to ludzie sięgajacy po twórczość tworzoną przez fanów. Samo oglądanie MLP:FiM nie czyni nikogo bronies, bo wtedy musielibyśmy pegasis nazywać 5-latki, które są/były bezpośrednim targetem tego serialu.

To,że ty masz inne pojecie na temat fandomu nie oznacza, że jest poprawne. Czyli według ciebie fandom to ludzie,którzy sięgają po twórczość fanów? A jak ktoś ogląda i bardzo lubi kreskówkę,jest bronym a nie lubi fandomu to co z nim? Po za tym nie znasz prawidłowej definicji słowa brony,to fan/fanka serialu, ale nie należąca go głównego targetu domniemanego.

I jeśli dajecie taki artykuł o clopach i ich ,,złych fanach'' to by być sprawiedliwym, napiszcie coś o gridmarkach. W końcu nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie miłość jest lepszą alternatywą niż siekanie i krojenie na kawałki ,,żywych'' istot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty jesteś, żeby to oceniać? I co bo lubią clopy to są gorsi? A fani mlp to co, też mają być chwaleni? Dorośli ludzie oglądający kucyki? "Gazeta hejtera", taki powinna nosić tytuł, ta Wasza gazeta! Ta eee "gazeta" szoruje swoim poziomem po dnie jak Titanic, albo jeszcze głębiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brohoof to teraz Titanic co idzie na dno po zderzeniu z górą lodową - artykułem o clopach! :rainderp:

Ale przynajmniej herbatka dobra.

Skończmy te kłótnie i Off-Top. Jak dla mnie to wydanie jest tak na 6/10, byłbym na 8/10, ale jednak niektórych czytelników obrażacie. Mi to wisi, jak ktoś chce mnie nazywać dewiantem społecznym to jego sprawa, ale nie każdy clopper reaguje jak ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty jesteś' date=' żeby to oceniać? I co bo lubią clopy to są gorsi? A fani mlp to co, też mają być chwaleni? Dorośli ludzie oglądający kucyki? "Gazeta hejtera", taki powinna nosić tytuł, ta Wasza gazeta! Ta eee "gazeta" szoruje swoim poziomem po dnie jak Titanic, albo jeszcze głębiej.[/quote']

człowiekiem. pewnie nie mam prawa by powiedzieć złe słowo na clopperów, bo oni przecież są święci tylko aureolek im brakuje :D ale ok, obrażaj nas dalej, pozwalam :P

Niklas, pewnie tylko na to czekałeś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiekiem. pewnie nie mam prawa by powiedzieć złe słowo na clopperów' date=' bo oni przecież są święci tylko aureolek im brakuje :D ale ok, obrażaj nas dalej, pozwalam :P[/quote']

Tak jak Wy nas obrażacie? ps Hitler i Stalin to też byli ludzie......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie my? czy ja występuję w liczbie mnogiej? obraził Cię autor artykułu to do niego miej żal, a nie do mnie.

poza tym reprezentujesz sobą na prawdę niski poziom skoro porównujesz mnie do Hitlera.

Avan - Twoje ulubione tematy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie my? czy ja występuję w liczbie mnogiej? obraził Cię autor artykułu to do niego miej żal, a nie do mnie.

poza tym reprezentujesz sobą na prawdę niski poziom skoro porównujesz mnie do Hitlera.

Raz nie porównuję, ale ok tak sobie to tłumacz..Dwa, autor sam nie dodał tego syfu do gazety chyba nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak to się mówi, dyskusja trwa do momentu, w którym ktoś wywali porównanie do Stalina/Hitlera :drurrp:

jakie my?

Bobule, jesteście złym obywatelem, karny jeżyk czeka :c

A chodzi mu zapewne o autora i was, bo wpuściliście ten tekst :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clopy to nie miłość

Zależy jakie clopy.

Są cloparty, które ukazują kucyków okazujących sobie miłość. Nie mogę ich tutaj pokazać, bo byłoby to łamanie regulaminu.

A jeżeli chodzi o clopfiki to zobacz sobie dzieła Crowley'a na FIMFiction.net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujesz. tylko robisz obrażające mnie aluzje.

Poza tym, nie nazywaj tekstu syfem, bo na prawdę nie sądzę, byś był w stanie napisać coś lepszego :P

Ty mnie też obrażasz i to prawie ciągle więc teraz Ty mi się tu nie unoś. ps Wszystko jest lepsze co nie obraża innych, więc to co tam jest, to syf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak to się mówi, dyskusja trwa do momentu, w którym ktoś wywali porównanie do Stalina/Hitlera :drurrp:

Dokładniej, to idzie to tak:

Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie' date=' prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1[/quote']
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...