Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Film pełnometrażowy MLP Equestria Girls ukaże się 16 czerwca 2013 roku na festiwalu filmowym w Los Angeles. Niestety, będzie ukazywał się jedynie w kinach amerykańskich. Ukazanie się tegoż filmu na nośnikach DVD oraz Blu-ray planowane jest na 6 sierpnia bieżącego roku, a jesienią emisja na kanale HUB.
Krótkie streszczenie: "W celu odzyskania skradzionej korony, księżniczka Twilight Sparkle przenosi się przez magiczne lustro, do alternatywnego, zupełnie nowego świata, w którym pewne rzeczy się zmieniły, ale prawdziwa przyjaźń pozostaje magiczna!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Pomysł jest dobry. Humanizacje kucy mogą przybliżyć jeszcze bardziej nasze ulubione postacie do nas. Ja jestem za. Tylko wk***iają mnie ludzie, którzy myślą, że EG zastąpią MLP:FiM, mimo tego, że Hasbro conajmniej pierdyliard razy napisało, że to tylko poboczny projekt.

Ale tym, co popchnęło Hasbro do działania raczej były pieniążki. Chociaż jak serial będzie dobry, to pieniążki będą się należeć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że dam szansę! Choćby z czystej ciekawości... poza tym po prostu lubię anthro/humanizację... x]

I raczej to nie zastąpi Hasbro kucyków w swej podstawowej formie. Korporacja posiada je chyba od lat 80-tych i raczej tak już zostanie, a to tylko taka dodatkowa atrakcja, z którą, przyznam, chętnie się zapoznam.

Co do teorii spiskowych, możliwe, że skrócili sezon właśnie po to, aby zająć EqG, ale dziwne, że przeszło to w takiej tajemnicy... bardziej prawdopodobne chyba, że tym projektem zajmie się jeszcze inna ekipa? Nie wiem, czy to wyjdzie mu na korzyść, ale lubię być czarnowidzem .__. (łatwiej o pozytywne zaskoczenie) ^^

A G4 kiedyś się i tak skończy, lepiej wcześniej niż później, gdy już straci na jakości i stanie się, ech, słabe... :sick:

A inna ciekawa rzecz, na plakacie ujrzałem uczłowieczone mane6 i okazało się, że jednorożce nie mają rogów! Ale za to skrzydła już są, u pegazów i Twi. To zaś nam daje trójkę skrzydlatych i trójkę bezskrzydłych, interesujące, nie? Twilicorn zaburzał równowagę w klasycznym M6, a tu ją wprowadza, doprawdy zacna rozkmina, huh? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mnie ciekawi inna rzecz. One będą niejako... Odmłodzone? Czy wiek jaki dadzą im w tym nowym projekcie jest ich wiekiem naturalnym?

Znając życie (i fakt, że to bajka dla dziewczynek/dzieci) to wylądują w jakiejś szkole typowej dla USA. Wtedy patrząc na klasę w jakiej przyjdzie im przesiadywać, moglibyśmy wnioskować po ile lat mają xD.

Inną sprawą jest, że kuce w sumie nie są w tym samym wieku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunie niech będą dzięki, już się bałem, że jestem jedynym, który da temu czemuś szansę. Wprawdzie sam pomysł na to, by humanizacje miały dziwne kolory i CM na policzkach niezbyt do mnie przemawia, ale co tam. Najpierw zobaczę, a potem będę krzyczał, jakie to złe/dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja dam szansę temu projektowi, nie lubię zbytnio humanizacji, ale niektóre całkiem nieźle wyglądają. Zresztą pomysł jest ciekawy, zawsze to będzie jakaś odmiana ^^. Myślę również że 3 sezon dlatego jest krótszy bo chcieli się zająć bardziej tym czymś, ale znając życie to się mylę :pinkieo:

A jeśli chodzi o G4 i tak nie będzie trwać wiecznie przecież, kiedyś na pewno je skończą. A za ile? Tego nikt jeszcze nie wie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to nawet dobry pomysł. Niestety dla mnie humanizacje nie zastąpią mi kucyków do których się już przyzwyczaiłam. Trzeci sezon był krótki to fakt. Jak tu większość przypuszcza właśnie chyba z powodu tego tuż projektu. To zależy od fabuły serialu. Chętnie obejrzę, może później skomentuje czy to dobre czy złe. Mam nadzieje że jakoś to przeżyje. Wierzę, że CMC też będzie. Bo w pierwszym odczuciu poczułam... niepokój. No cóż, Hasbro przecież między innymi im na pieniążkach zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, już to pisałem w teoriach spiskowych na temat 4 sezonu, ale powtórzę to jeszcze raz tutaj :)

Uważam, że Hasbro nie powinno się zabierać za humanizację kucyków, gdyż wymyśliliśmy ją my jako fandom. Sam do humanizacji kucyków nie mam nic przeciwko, jednak Hasbro powinno to omijać szerokim łukiem. Zhumanizowane mane6 niech już powstaje w naszych fanartach i fanficach. Więc w związku z tym uważam, że jeśli Hasbro nie odejdzie od tego projektu, to będzie to "epic fail" (mówiąc slangiem graczy), albo "klapa" (mówiąc jak mane6 po gali).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że CMC też będzie.

Najpewniej tak, bo im więcej nowych laleczek do sprzedawania tym dla Hasbro lepiej :bonbon2:.

Ogólnie obejrzę to coś i zobaczę czy zasługuję na moją uwagę. Humanizacje same w sobie mi się nie podobają: kolorowe skiny (Rarity to jakiś trup -,- ...), jak już ktoś wymienił znaczki na policzkach, skrzydła są, lecz rogów brak (jak już rysujesz te skrzydła to rogi też by się przydało :///...). No i największy minus: nie podoba mi się zhumanizowana Fluterka. Jest po prostu brzydka (:ming:). Jak z takiej pięknej i uroczej postaci mogli zrobić COŚ takiego?! Prócz tego, Rainbow nie wygląda jak Rainbow. Na co jej ten kucyk? Nie mogła mieć rozpuszczonych?! Ja myślałam, że to właśnie AJ cechuje to, że ma tego kucyka ... :/ Na dodatek na początku myślałam, że to nie humanizacja, a szczuranizacja (tak myślałam, że to myszki) :ming:.

Mimo tego wszystkiego spróbuję to obejrzeć. Moźe nie będzie takie złe ... Ach i jeszcze przydałoby się, żeby nasza kochana Mystheria to tłumaczyła :fluttershy5:. Proszę? :octcry:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To... Ciężkie.

Z jednej strony chciałabym dać szansę temu projektowi ale... Nie wiem, czy to się pozytywnie odbije na serialu. Tak, wiem, to zupełnie inny, poboczy projekt. Ale chodzi mi głównie o mój odbiór. Gdyż jeżeli będę oglądać kuce normalnie to gdzieś w mojej podświadomości będę wiedziała, że gdzieś tam... Są te kolorowe... Potworki.... Kurczę. Nie wiem co o tym myśleć.

Życzę im powodzenia.

I niech zmienią ten ohydny wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

No nie wiem czy to taki dobry pomysł .

Zwykle gdy te wielkie wytwórnie próbują coś ,,ulepszyć'' to psują to niemiłosiernie .

Może to tylko stereotypy ale według mnie to zły pomysł .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mogłoby pójść nie tak. Nie znam kreskówki Hasbro, która by im nie wyszła.Ten producent zawsze potrafi sprawić żeby program był edukacyjny i jednocześnie, żeby go ludzie nie przełączali po trzech sekundach. Poza tym te postacie są bardzo ładne :) Jedyne czego się obawiam to to, że ze Spika zrobią psa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem "możliwe" logo serialu. Tylko czekać na datę premiery tegoż projektu.Molestia

Jeśli to faktycznie ma tak wyglądać, to dziękuje bardzo. Kolorowe strachy na wróble. Chociaż Fluttershy jest jak zawsze słodziutka. I czy tylko mi Rarity wydaje się... martwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie specjalnie podoba mi się styl graficzny w jakim zostały przedstawione postacie w EG, ale cóż... szansę temu oczywiście dam ;) Z nawiązaniami do FiM może okazać się ciekawe, przynajmniej ze strony fabularnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humanizacje same w sobie mi się nie podobają: kolorowe skiny (Rarity to jakiś trup -' date='- ...), jak już ktoś wymienił znaczki na policzkach, skrzydła są, lecz rogów brak (jak już rysujesz te skrzydła to rogi też by się przydało :///...).[/quote']

Bo to anthro. Czyli kucyk z wyprostowaną postawą. Cała reszta zostaje (czyli skrzydła, kolor skóry .itp). Co do znaczków: GŁUPI POMYSŁ! Mogli dać na ubraniu czy co one tam noszą. A co do rogów to mi się wydaje że Rarity i Twi będą miały jakąś magiczną różdżkę czy coś w stylu laski Gandalfa. Co do Spika jako psa: OK. Fajny pomysł ale po co on komu? Praktycznie w bajce ma bardzo malutkie znaczenie. Co do wyglądu postaci wg. mnie, wiem że Lauren ma malutki fetysz do rysowania dziwnych ludzi (Max z Domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster czy Super Best Friends Forever lub Milky Way & The Galaxy Girls) i wiem że Lauren czuje się pokrzywdzona, bo coś do czego została zmuszona (MLP) a jej własny pomysł (Milky Way & The Galaxy Girls) nie został przyjęty najlepiej, ale z zaprezentowanych tu postaci podoba mi się Pinkie Pie. Chyba dam szanse ale boje się że to będzie coś w stylu Bratz, a Bratz to wielkie gówno. Poza tym nie wiem dlaczego dlaczego anthro a nie normalna humanizacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthro lepsze od humanizacji. Można rysować tęczowe włosy bez oburzenia rodziców i księży ;p

Spike psem? -1 dla producentów serialu.

Brak rogów? Może nawet i lepiej.

Ale co, do Luny, zrobią z Discordem? Jak go zanthrować? Lub chociaż zhumanizować? Serial bez niego? Tyle pytań, a zero odpowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike jako pies... Jak to zobaczyłem to na początku się śmiałem. Ale tak na poważnie ten pomysł mi się trochę nie podoba.

Co do Spika jako psa: OK. Fajny pomysł ale po co on komu? Praktycznie w bajce ma bardzo malutkie znaczenie.

No tutaj akurat bym dyskutował. Nie jest najważniejszą postacią w FiM, ale nie mówmy że jest tam mało znaczącym bohaterem. W końcu coś tam do serialu wnosi.

Ale wracając, przemiana Spike`a w psa mi się do końca nie patrzy, ale w co innego mogli go "przerobić" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...