Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Według mnie Equestria Girls to kiepski pomysł, ale nie wierzę, że znajdzie się ktokolwiek, kto nie obejrzy z ciekawości chociaż pierwszego odcinka ;) Ja zerknę na pewno. Nie bądźmy takimi hejterami, co to wjeżdżają na kreskówkę, której nawet nie widzieli (jak robi wielu hejterów MLP).

Na razie możemy ocenić wygląd postaci (o ile to ostateczne projekty). Moim zdaniem... dość brzydkie. Wspomniany już został w tym wątku niezrealizowany serial 'Galaxy Girls', nad którym pracowała kilka lat temu Lauren Faust. Tam główne bohaterki wyglądały dużo ładniej, a część miała mieć charakter bardzo zbliżony do Mane 6. Mogli wrócić do tego pomysłu, albo przynajmniej bardziej się na nim wzorować.

Spike psem? Cóż, widziałem psią wersję naszego smoka i muszę powiedzieć, że wizualnie został najmniej skrzywdzony. Prezentuje się całkiem sympatycznie, w przeciwieństwie do tytułowych bohaterek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gdzieś czytałem' date=' że Lauren Faust mówiła, iż kuce z Mane6 mają 19 lat ludzkich (w sensie, są w takim wieku kuczym, jak ludzie w wieku 19 lat) oprócz, Flutterki, która jest od nich rok starsza... Ale nie mam linka, nie mogę wam tego potwierdzić. :/[/quote']

Trolololo nie powiedziała że mają 19 lat tylko od 13 do 19 ktoś tu nie czytał ze zrozumieniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja sam nie wiem co myśleć o tym Equestria Girls. Jak wyjdzie to wyjdzie. Możliwe, że będzie miało to mniej fanów ze strony męskiej (No bo który chłopak oglądałby jakieś nienaturalnie kolorowe dziewczyny). I wydaję mi się, że nie zdobędzie to takiej popularności jak MLP, ale tu mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 (No bo który chłopak oglądałby jakieś nienaturalnie kolorowe dziewczyny)

 

Cóż tak szczerze myślałem, że prędzej chłopak będzie oglądał nienaturalne kolorowe dziewczyny niż nienaturalnie kolorowe kucyki. Widać, że się nie znam.

A co sądzę o EG? Pożyjemy zobaczymy. Wielu ludzi już hejci serial mimo, że nie się jeszcze nie pojawił. Rozumiem, że pierwsze grafiki nie powalają, ale na obecną chwilę niewiele wiemy o tym zamieszaniu. Ja bym mimo dał szanse przynajmniej pierwszemu odcinkowi. Spodoba się to fajnie, a jeśli nie to trudno. Tragedii przecież nie będzie, a głównej linii MLP przecież nie zaszkodzi. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tak szczerze myślałem, że prędzej chłopak będzie oglądał nienaturalne kolorowe dziewczyny niż nienaturalnie kolorowe kucyki. Widać, że się nie znam.

A co sądzę o EG? Pożyjemy zobaczymy. Wielu ludzi już hejci serial mimo, że nie się jeszcze nie pojawił. Rozumiem, że pierwsze grafiki nie powalają, ale na obecną chwilę niewiele wiemy o tym zamieszaniu. Ja bym mimo dał szanse przynajmniej pierwszemu odcinkowi. Spodoba się to fajnie, a jeśli nie to trudno. Tragedii przecież nie będzie, a głównej linii MLP przecież nie zaszkodzi. 

Mnie jako chłopaka bardziej urzekają kucyki ze znaczkami na tyłku niż dziewczyny ze skrzydłami i uszami wychodzącymi z włosów   :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ile wydedukowałem korzystając z informacji i plotek zawartych w internecie.

 

Equestria Girls ma być spin-offem, zaprezentowanym jakoś w czerwcu. Myślę, że to jest ten film pełnometrażowy, o którym ploty chodziły pod koniec 2012 roku. Nie osobny sezon/serial.

Fabułę znalazłem w kilku miejscach i brzmi mniej więcej tak:

 

Twilight Sparkle musi stanąć przed wyzwaniem i wylądować w ludzkim świecie, a dokładniej w liceum by odzyskać koronę i uratować świat zarówno ludzki, jak i Equestrię przed wielkim zagrożeniem. By dostać się do Ziemi przechodzi przez zwierciadło wraz z przyjaciółkami i staje się człowiekiem.

 

Ktoś pisał, że te postacie z EqG to anthro - większej bzdury nie słyszałem. Anthro to by było, gdyby bardziej przypominało to kucyki.

 

Nie podobają mi się ludzkie wersje kucyków, jakie mają się pojawić w EqG. I jeśli Spike faktycznie będzie psem... kolejny spory minus. Ale dam szansę temu, obejrzę.

Jednakże już teraz widać, że EqG zostało stworzone perfidnie dla zarobienia mamony na sprzedaży kolejnych zabawek - przypatrzcie się postaciom, a dostrzeżecie perfidne podobieństwo do linii zabawek "Monster High", która wśród dziewczynek się bardzo dobrze sprzedaje.

Ktoś powie, że MLP powstało w tym samym celu. Zgoda. Ale przy MLP nie było to tak uwydatnione, człowiek oglądając serial nie wyczuwał tej komercji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli EqG to film pełnometrażowy to w sumie nawet lepiej. Ma to dla mnie większy sens niż osobny serial. Szkoda, że obecnie fabuła brzmi jak największy banał banałów. Niemniej zobaczymy. Może nas zaskoczą oby pozytywnie. Co by nie powiedzieć czekam na to dziwactwo, chociażby z ciekawości.

 

Cóż dla mnie przynajmniej nie ma znaczenia czy te postacie są podobne do jakieś serii zabawek i tak nie będę ich kupował. A, że Hasbro chce zarobić? Takie życie. Najważniejszą rzeczą jest aby EqG broniła się jako dobra animacja. Miała dobrą historie, dubbing, animacje itp. Wtedy będę zadowolony. Niestety pierwsze informacje nie napawają mnie wielkim optymizmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FGE trafiła informacja, z której wynika jednoznacznie to co "zapodał" wyżej Merszyt. 
http://www.fge.com.pl/2013/05/equestria-girls-znamy-date-premiery.html

Wynika z tego, że będziemy mieć raczej do czynienia z filmem o "ludzkich" wersjach kucyków. Tak jak wychodzą filmy różnych kreskówek, które prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zagoszczą na jednym z kanałów tv (HUB). Wychodzi na to, że za lekko ponad miesiąc (16 czerwca) ujrzymy EG. :rarity4: 
Wielu osobom nie chce się nawet o czymś takim słyszeć, ale sądzę że znajdzie się z nich pewna garstka fanów MLP, którzy jednak obejrzą tą animację prawdopodobnie przeznaczoną głównie do powiększania kont bankowych odpowiednich firm.
Trzeba spojrzeć na to z innej strony. Okres wyczekiwania na sezon IV jest w jakiś sposób zapełniany przez pewną animację poniekąd związaną z uniwersum MLP. Już minęły prawie 3 miesiące od zakończenia III sezonu. Czas szybko leci, obejrzy się MLP EG, poczyta się jakieś fanfic`i, poogląda się produkcje na YT i niedługo ujrzymy kolejną serie "kucykowej" wersji MLP. :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mamy trailer tegoż projektu.

Film pełnometrażowy MLP Equestria Girls ukaże się w czerwcu na festiwalu filmowym w LA. Później ukaże się na dvd, a jesienią w HUB.
Najciekawsze jest to, że dyrektor ds. marketingu Hasbro John Frascotti twierdzi, że film jest odpowiedzią na prośby fanów "poniaczy" zrobienia takiego projektu. Co jak co, ale wydaje mi się, że gdy pierwsza informacja o EG ukazała się w necie wywołało to wielką burzę i niezadowolenie wśród bronies.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer mnie uspokoił. Te humanizacje są dobre, tylko tradycyjnie wektory, które używa Hasbro do reklamy są kijowe i stąd ta cała niepotrzebna burza! Spójrzcie tylko jakie wektory są używane do pudełek zabawek, czy do książeczek, a jak wyglądają te kucyki w serialu. Podobnie z Equestria Girls. Teraz tym bardziej chętnie czekam na film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...