Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Oby ten cały chłopczyk był tylko w Eqg, bo inaczej to nie ma bata, przyczepiam se bombe 5 kg do torsu i jade do biura Hasbro ;P. Sądzę jednak, że z serialem nie ma to prawa kooperacji bo mielibyśmy mane12 co małym dzieciom zrobiłoby sheka z mózgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje wrażenie:

OMG! Nigdy nie przypuszczałam, że tak to będzie wyglądać. Myślałam że EG to będzie totalne dno, a ten zwiastun mnie zachęcił do obejrzenia tego. To może być coś zupełnie innego w sumie też przybliżają się do Brony, w końcu kuc w świecie ludzi ;D.

Następnie co mnie zdziwiło: Sunset Shimmer?! Taak, po grzy... znaczy włosach widać że jednak jest w kreskówce! No i ten niebieskowłosy chłopak, czyżby jakiś romans się szykuje z Twi? Bo na Shining Armor'a nie wygląda.... (Oby romans, uwielbiam romanse! xD)

2 razy obejrzałam ten zwiastun i... Nie mogę uwierzyć w to, mam wrażenie że to jakiś trolling... Twi ledwo stała się księżniczką, a już przechodzi do świata ludzi, nic dziwnego że podzielili to jakoś na większy odstęp czasu, to 2 wielkie zmiany. Może jestem dziwna, ale czekam na ten film z niecierpliwością.

 

 

AAAAAA! 3 raz obejrzałam zwiastun i mam teorię xd:

Sunset Shimmer kiedyś była kucem, przeszła na świat ludzi, chce wrócić do Equestrii, wiec co roku startuje na królową balu by odnaleźć dobrą koronę, na zwiastunie widać że ją zdobywa i pewnie Twi będzie kombinowała jak wrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego "chłopaka" to mogę się założyć że twilight się w nim zabuja i na końcu filmu będzie musiała wybrać pomiędzy chłopakiem a "npncż" (najlepsze przyjaciółki na całe życie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wybierze przyjaciółki ;D. Ja liczę na buzi buzi gdzieś na końcu ;x . Ale znając takie bajki, jak będzie musiała odejść to będą tylko przyjaciółmi, przecież to nie ma być dramat xP.

 

Hmmm... Ile w tym może być prawdy? http://equestriagirls.wikia.com/wiki/ZXInsanity%27s_EQUESTRIA_GIRLS/Transcripts

Jeżeli całość jest prawdziwa, to chłopak na którego wpada Twi będzie się nazywał Brad? Dobrze to zrozumiałam?

Będzie Bon Bon i Lyra? Trixy też? A co z Derpy? Hmm...

 

Założę się, że Twi pójdzie na wymianę z Sunset - korona za Spike'a, inaczej nie trzymałaby go na rękach na zwiastunie, a zabrać korony z rąk raczej nie zabierze... I.. czekam na piosenkę! Liczę na przynajmniej 2 w tym filmie! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zobaczyłem już dawno trailer, nic się nie stanie jak też wypowiem się w tejże sprawie. Moim zdaniem wcale nie jest to takie tragiczne, niektórzy ludzie jak dla mnie przesadzają. Dajmy szansę temu projektowi, kto wie może i wyjdzie on dobrze, trzeba pozytywnie myśleć. Ogólnie humanizacja jest normalną rzeczą w naszym fandomie, także.. Jednakże wracając do głównego tematu. Też myślałem z początku że będzie to jakieś badziewie itp, teraz zmieniłem zdanie. Możecie mówić sobie co chcecie, dla mnie postacie są całkiem ładnie zrobione, o fabule za dużo nie powiem. Przekonam się jak zobaczę całość. Nie lepiej poczekać i dopiero oceniać? Jejku, nie rozumiem rozumowania że wszystko co nowe od razu musi być złe D: Jedyną dziwną rzeczą jest zamienienie Spike'a w psiaka, chociaż z drugiej strony podobno pies  jest najlepszym przyjacielem człowieka. Dobrze, taka jest ma opinia, nie musicie się zgadzać w końcu każdy ma swe poglądy i trzeba je szanować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humanoidalne coś ze skrzydłami, rogami i tatuażami na twarzach? :rarity4:  Brzmi jak film horror science-fiction...

Ale po zwiastunie mogę stwierdzić, że nie wygląda to źle. Zrezygnowali z kilku poprzednich, głupawych pomysłów, ale też za to ciekawie wybrnęli z kilku problemów związanych np. z kolorem skóry - bajka to bajka, ludzie mogą być różowi, błękitni, itd. No i po animacji idzie rozpoznać, że twórcy będą chcieli nam zaserwować trochę gagów, bo inaczej kreska byłaby dużo "słodsza" i poważniejsza, jak w pierwszych konceptach.

Nie kumam za to szumu wokół tego, że to "szkoła średnia"... Widać oglądałem za mało filmów typu "High School" i nie mam żadnego skrzywienia na tym punkcie...

O, słodka nieświadomości!

 

Tak czy inaczej - wiadomo raczej jak to będzie wyglądać: Twilight musi się asymilować, przyzwyczajać do rąk(żarty), itd., przy okazji zawierać od nowa stare przyjaźnie, być może zdobyć chłopaka, potem pokonać(?) Sunset Shimmer i wrócić(i stracić przy tym skrzydła - ech, marzenie ściętej głowy).

 

A propos tego całego jej "chłopaka" - gdzieś się spotkałem z teorią, że jest to podobno jeden z kucy ze straży królewskiej, który miałby przejąć obowiązki kapitana straży po Shiningu, czy coś w ten deseń(podobny znaczek z tarczą na koszulce i zbliżony kolorystycznie strażnik widziany w jakiejś scenie w Canterlocie). :twilight9:  Trochę naciągane, ale kto wie...

 

Jedyne co mnie nieco trapi, to cały ten pomysła na fabułę... Twilight przenosi się do alternatywnej rzeczywistości, gdzie każdy kuc ma swój ludzki odpowiednik - jakie z tego mogą wyniknąć paradoksy i zaburzenia czasoprzestrzeni(że o braku logiki nie wspomnę) - dużo by pisać. Taka kuco-incepcja trochę... :portalflank::portalface:

Mimo wszystko aprobuję i wyczekuję wrzucenia na torr... Ekhem... Aż wyjdzie na DVD :aj5:

 

Dla mnie brzmi to jak wymyślna tortura, zdecydowanie nie oglądałeś dość filmów typu "High shool", primo są one robione na odwal, pod jeden schemat, secundo wątek romantyczny wokół którego się to wszystko kręci jest naiwny i bardzo, bardzo amerykański. Co do chłopaka to wątki romantyczne i MLP pasują do siebie jak wódka do budyniu.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wyjdzie na plus dla Brony, jak sprzedadzą nowe zabawki = będzie dużo pieniążków, a jak będzie dużo pieniążków = będzie więcej sezonów MLP:FiM! No i przecież postacie będą miały te same charaktery, nie może wyjść źle xd.

 

Co ja pacze: Film będzie trwał 72min, niebieskowłosy chłopiec będzie nazywał się Flash Sentry, a głos jemu użyczy Andrew Francis :O. Źródło:

 http://www.imdb.com/title/tt2908228/?ref_=ttsnd_snd_tt

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wypowiedzi, wiele razy przyznawałem wam racje, wiele razy chwytałem się za głowę oraz wiele razy sam głowiłem się , co by było gdyby...
 
Ogólnie mówiąc, dla mnie Equestria Girls będzie czymś na prawdę udanym, oraz w całym fandomie odegra dość ważną role (jeśli już tego nie zrobiła). Będzie to miało zarówno olbrzymią liczbę fanów, jak i anty-fanów, lecz ci pierwsi będą górować nad resztą. Coś w rodzaju Twilight-Alirocna, co według mnie, jest fajnym rozwiązaniem i ciekawą rzeczą. Postaram się teraz rozbić cały ten film na różne kategorie i ocenić je, wedle moich poglądów.
 
Pomysł: Sam pomysł jest... dziwny. O fabule wypowiem się niżej, lecz tutaj powiem o czym innym. Pomimo, iż nie przepadam ( a tak właściwie, to nie cierpię czegoś takiego i oczy mnie bolą, jak na to patrze) za humanizacją czy czymkolwiek podobnym, ale jakoś tutaj mnie to nie denerwuję. Tutaj kolega przedstawił swój przypadek, który tyczy się również mnie

 

Mnie w 90% humanizacji odrzucają gigantyczne biusty i pośladki, a także seksualnie zaakcentowane pozy. Sorry, ale akurat erotyka to jedna z niewielu rzeczy, jakich w kucykach nie szukam. Dlatego fakt, że tutaj dziewczyny są normalne, to dla mnie już wystarczająca zaleta, aby je zaakceptować.

 

I pewnie dlatego, gdy oglądam trailer, nie odwracam wzroku.
Jeśli chodzi o Spike'a jako psa, z jednej strony jest to dobry pomysł, lecz z drugiej zły. Dobry dlatego, że nie to chyba najlepsza i jedyna słuszna rzecz, w jakom mógł się on zmienić. W dodatku, "Spike" to dość częste imię nadawane psom w Ameryce. Zła strona jest taka, gdyż ciągle towarzyszy mi uczucie, że Spike jako pies  jest taki bardziej zepchnięty na bok. Taki mało ważny i niepotrzebny. Nie wiem, dlaczego mam takie widzimisię, ale nie daje mi to spokoju. Na koniec zostawiam "chłopaka" Twilight. 

 

 

Nikern, ta "znajomość" się nikomu nie spodoba

 

 

Mi się nawet podoba. Czy jestem w takim razie nikim? tak czy siak, przypuszczałem, że prędzej czy później ktoś z mane 6 będzie mieć kogoś takiego. Myślę, że ten pomysł wyjdzie im raczej dobrze. Nie wiem, czy Twilight zostanie z nim w świecie pisuarów, czy też zabierze go do świata, w którym zima jest tak leniwa, że trzeba samemu ją wypędzić, lecz żadna z tych opcji nie spowoduje, że będę to tego negatywnie nastawiony. Jedyna rzecz, którą wymagam jest, by ten kolesi by był porządną i fajną postacią, gdyż nie chcę, aby mój drugi ulubiony kucyk oraz najbardziej lubiana przeze mnie klacz była w związku z jakimś przychlastem. Rozwaliło by mnie, gdyby na samym końcu filmu ten koleś powiedział do Twilight: "Kocham Cię", a ona odpowiedziała by: "Zostańmy przyjaciółmi" XD
 
Fabuła: Rzecz, której obawiam się najbardziej. Przeniesienie się do świata ludzi jest lekko wyssany z palca. Celestyna ma tajemnicze lustro, o właściwościach szafy prowadzącej do Narni, lecz nie ma w niej śniegu, tylko dziwne, dwunożne istoty z knykciami na kopytach. W trailerze raczej nie było słowa, skąd Celestia go ma, ale mam nadzieje, że w filmie będzie to wyjaśnione. Motyw z ogólniakiem z jednej strony może być kijowy, gdyż prawie każdy tego typu film o nastolatkach w liceum jest dnem, na którym nawet nie ma wodorostów a fabuła nie istnieje/trzeba ją szukać pod Teleskopem Hubble'a/jest tak głupia, że robi z mózgu wodę po kiełbasach. Lecz z drugiej strony, Hasbro popisało się umiejętnością tworzenia na prawdę ciekawej fabuły, którą widać np. w odcinku z Discordem, Kryśką, Sombrą albo po prostu, samym MLP. Często, na prawdę z głupich opisów powstawały ciekawe rzeczy. Wierze, że Husbro tym razem nas  nie zawiedzie i fabułą będzie na przyzwoitym poziomi, lecz wszystko może się zdarzyć. Sunset wedle mnie, dawniej była uczennicą Celestii, lecz uciekła bądź sama Księżniczka ją tam wysłała, lecz czy były to łagry, czy też tajna misja, tego nie jestem w stanie wybrać. Istnieje duża szansa, że będzie jakieś inne, o wiele lepszy lub gorsze rozwiązanie, ale nie potrafię takiego znaleźć. W trailerze występowało także CMC, ale nie mam bladego pojęcia, o one tam robią i jaką rolę będą odgrywać.
 
Wykonanie: Jeśli chodzi o "grafikę" to nie jest ona za dobra. MLP było ładniejsze, i nie mówię tu o postaciach czy animacji, lecz o samym wyglądzie. Drewniane animacje leżą i kwiczą w porównaniu z animacjami w MLP. Zwłaszcza ruch postaci wydaje mi się strasznie sztywny. Co do samego wyglądu postaci, to jedyna rzecz, jaka mocno kuje moje oczy, są zbyt duże nogi i buty. Wyglądają raczej jak jakieś olbrzymie, narciarskie walony, a niżeli buty licealistów. Kolor skóry i włosów mi jakoś pasuje. Dlaczego? Nie wyobrażam sobie, jakby wyglądały nasze bohaterki, gdyby wszystkie miały ten sam kolor skór. ba! gdyby miały w ogóle inny kolor, niż mają. Z włosami zasada się powtarza. Jakby wyglądała Twilight, gdyby była brunetką, lub nie daj boże, blondynką. Gdyby reszta osób w serialu miała normalne włosy, a tylko mane 6 innego, też bym się raczej nie przeczepił. Zresztą, Rolf z Ed, Edd i Edd'y miał niebieskie włosy, i jakoś nikt nie wnosił spray do sondy, że ktoś ma nienaturalny wygląd czupryny. Jednak nie jest to dla mnie zbyt ważne, gdyż jak powiedział kiedyś ktoś mądry, bądź brzydki; najważniejsze jest to, co jest w środku.

 

Inne: Jeśli chodzi o wszelkiej maści "oczka" do fanów MLP, to sądzę, że na pewno takie będą. Już w samym trailerze mam DJ Pon3, więc na pewno będzie tego więcej. Gdzieś tak widziałem jakieś hejtu, na temat jej wystąpienia w tym filmie. Zamiast się cieszyć, że się pojawiła, ten jeszcze marudzisz. Bez komentarza. Zakładam, że kobieta z zezem będzie nam towarzyszyć przez cały film, ukrywając się gdzieś w tłumie. Mam nadzieje, że przynajmniej dwie piosenki zagoszczą w tym tworze, lecz wszystko może się zdarzyć. Humor na pewno będzie, tego jestem prawie pewien. W MLP olbrzymie dawki śmiechu padały prawie w każdym odcinku, więc w filmie na pewno go nie zabraknie. Jeśli chodzi o postacie, które są w MLP, a mogą się pojawić w EQ, to coś mi się wydaje, że jakieś będą. Coś przeczuwam, że zobaczymy ludzką wersje Trixie, Cheerilee oraz przynajmniej jednego z kucykowych celebrytów. W trailerze pojawili się również Snips i Snails, jednak z ich zachowania wynika, że chcieli pokrzyżować plany mane 6. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. O samym trailerze powiem tyle: http://cheezburger.com/7454025472 Liczyło się to również mnie. Gdy widziałem go po raz pierwszy, a było to te wtorek rano, cały dzień miałem to w głowie. Nie mogłem się skupić, taki byłem tym podjarany, sam nawet nie wie, dlaczego. Gdy mój brat w nocy ściągnął filmik na kompa, rzuciłem się na niego jak wściekły tłum na ofiarę (na filmik, nie na brata). Obejrzałem go wiele razy, i nadal nie wiem, dlaczego. Nie jest on jakiś niesamowity, muzyka jest kiepska, a animacje lekko odpychają, lecz wciąż jaram się tym jaram, niczym zapałki. Wiem, dziwny jestem.

 

 

Hejt: W tym przypadku, rozumem to, że ktoś nie lubi humanizacji, ale zdawanie tego z góry na porażkę jest dla mnie głupotą. Ludzie mówią, że EG będzie do chrzanu, gdyż zrobiło je Husbro. Co ja o tym myślę o takim zachowaniu: http://cheezburger.com/7462147584. Wiem, że temat budzi spore kontrowersje, styl jest dla wielu z was obrzydliwy, trailer powoduje u niektórych ataki białej gorączki a sam pomysł jest dla wielu idiotyczny, ale warto wierzyć w cuda i podkreślać to, że wszystko może się zdarzyć. Post, w którym ktoś pisze, że nie podoba mu się to, ale być może wyjdzie to fajnie jest do przełknięcia w porównaniu z tym, że ktoś piszę, że będzie to katastrofa na miarę światową, i że będzie to najgorsza rzecz, która zostanie stworzona przez człowieka. Gdy słyszę bądź widzę coś takiego, przebijam sobie czoło facepalmem. Pomimo, iż nie zwalczę hejtu, może ktoś po przeczytaniu tego, pomyśli, zanim coś napisze. I jeszcze jedno. Gdy ludzie piszą, że Husbro myśli tylko o grubej forsie i, jak to mówią, "sprzedali się", krew mnie zalewa po uszy. Równie dobrze, moglibyście powiedzieć, że McDonald się sprzedał, bo w zestawach dla dzieci są dołączone zabawki, albo że twórcy Call od Duty też się sprzedali, tworząc kolejną część Black Ops. A teraz pytanie do wszystkich, którzy tak twierdzą. Czy wasi rodzice chodzą do pracy za pieniądze, oraz czy dostajecie kieszonkowe?

 

I to chyba wszystko, co mogę powiedzieć. Wyczekuje filmu w takim samy stopniu, co S3 po polsku, bądź S4. Opiewam nadzieją, że film będzie naprawdę świetny, i dużo ludzi mających negatywne zdanie na ten temat, zmieni je po obejrzeniu tego tworu. Husbro... nie zawiedź mnie.

 

EDIT Dodałem postacie z MLP, które mogą się pojawić w EQ oraz "sprzedawanie się".

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystheria nie jest jedynym tłumaczem MLP, a historia już nie jeden raz pokazała, że jak tylko główny twórca spuści gardę, to ktoś inny przystąpi do ataku.

Proszę bardzo - kiedyś jedna osoba robiła napisy. Zaraz pojawił się Octopus, który wygrał z konkurencją dzięki wysokiej jakości. Octopus myślał, że jest jedyny, wielu ludzi z resztą tak myślało i co potem się stało? Era Phosiqa, potem Mystherii.

Tak więc spokojnie, na pewno znajdzie się ktoś, kto zrobi napisy do Equestria Girls.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Phosiqiem i resztą, ale Octopus dość zepsuł sobie opinię. Perfidnie trollował ludzi wiele razy, tworzył coś w rodzaju własnej armii (aż się zaśmiałem) do, której przyłączali się przede wszystkim ci, którzy się przejechali na fandomie (np. Puchacz, który został w pewnym sensie obalonym adminem Kucykowego TeamSpeaka za to, że ustanowił regulamin, którego sam nie przestrzegał, banował ludzi często za prywatne problemy itp.) - Octopus niby opuścił wtedy fandom (zaprzestał tworzyć napisy twierdząc, że dostał groźby od Hasbro za łamanie praw autorskich), ale potem na swoim blogu wraz ze swoją armią tworzył serię wpisów "Dlaczego fandom Bronies jest taki wielce zły i hipokryzyjny". Tak w telegraficznym skrócie.

 

Dobra, koniec, bo offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...