Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Czy ktokolwiek sprawdził te informacje wchodząć na jej kanał? :twilight9:

podpis pod filnikiem :tom:  KLIK

Hahhahaha <facepalm> xD

Kto wpuścił psa na dyskotekę? xD A tak na serio, to faktycznie w liceum nosi się wyłącznie takie krótkie spódniczki? Zero spodni i długich spódnic?

Spódniczki może nie, ale spodenki do pośladków - tak :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał, że podobno nie będę tłumaczyła Equestria Girls - otóż jak najbardziej mam zamiar to przetłumaczyć, pisałam jedynie, że nie wiem kiedy to nastąpi (film będzie pokazany tylko w wybranych kinach i tylko w Ameryce, więc istnieje szansa, że nie wycieknie do internetu przed pojawieniem się wersji na DVD, a nawet jak wycieknie, to może być w jakości niezdatnej do oglądania), oraz że nie wiem czy wstawię go na kanał (pierw muszę wybadać, czy Hasbro nie będzie ścigało ludzi za prawa autorskie), ale wtedy najwyżej wstawię go na inny serwis.

 

Co do samego filmu, to od kiedy wiem, że będzie to tylko wątek poboczny, to nie mogę się go doczekać (w najgorszym wypadku obejrzę kiepski film i dalej będę mogła się cieszyć cudownym serialem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o tym było... ale ten dziwny wybuch w trailerze <0:48> nie kojarzy wam się z Chrysalis w Canterlot Wedding???

Tak, to prawda, są to 2 bardzo podobne sceny. Identycznie jest z portretami SS oraz twarzami Cadence złej/dobrej. Gdzieś na internecie były screeny porównujące, teraz jakoś nie mogę znaleźć tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jest z portretami SS

 

lol, obejrzałam sobie trailer raz jeszcze bo chciałam sobie zobaczyć te portrety tych SS-manów, a tu się okazuje, że chodzi tutaj o skrót imienia tej jednej z bohaterek tego filmu. Szkoda, już miałam nadzieje, że nie będzie tak beznadziejny na jaki się zapowiada :<

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie to zastanawia dlaczego EQG nie będzie w polskich kinach skoro to jest produkcja Hasbro a  jakoś MLP leci  na minimini  :aj2

Ja myślę, że nie jest to film na skalę światową, do kin oczywiście, bo na DvD to myślę że dadzą wszędzie i wtedy już dubbingiem zajmie się inne studio (więc prawdopodobnie pozmieniają głosy :/).

 

 

Tak na marginesie, taniec Scootaloo Kurczaka xD:

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę, nie hejtuję zawczasu, bo inicjatywa wydaje mi się nawet fajna i widzę że może tu być sporo nawiązań do całej serii, jak i do fandomu zapewne też.

+ podoba mi się piosenka z tła, ciary mam :D jakby ktoś kiedyś znalazł linka do jakiejś dłuższej wersji to liczę że do mnie napisze ;)

Edytowano przez Xan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wiele mi w tym "projekcie" nie pasuje, ale Trzeba być uczciwym. Obejżę i najwyżej potem będę hejtował całość... Z samej humanizacji mnie wnerwia fakt, że każdy człowiek ma inny kolor skóry, no ale kit. Co jak co, ale po samej fryzurze byśmy homanizacje poznali. Czyż nie?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rosyjskiej stronie internetowej opublikowano już lalki "Equestria Girls".

Zdjęcie (Ostrzeżenie: Grozi natychmiastowym wymiotem, lub spłonięciem oczu)

http://3.bp.blogspot.com/-Barg8PPqcTg/UaPjLRuZOcI/AAAAAAABars/KRQhd_bSxOw/s1600/1.JPG

Co oni zrobili?!

Fluttershy i Pinkie toalnie zepsuli. To, to wygląda jak ten... Monster szajs!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...