Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Barbie... Barbie wot u doin? Barbie stahp!

 

 

A tak na serio to te lalki też mnie odrzucają. Zero kucykowej gracji i sympatii bijącej z serialu. Zamiast tego podróbka jednej z bardziej znienawidzonej przeze mnie zabawki świata.

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ile wydedukowałem korzystając z informacji i plotek zawartych w internecie.

 

Equestria Girls ma być spin-offem, zaprezentowanym jakoś w czerwcu. Myślę, że to jest ten film pełnometrażowy, o którym ploty chodziły pod koniec 2012 roku. Nie osobny sezon/serial.

Fabułę znalazłem w kilku miejscach i brzmi mniej więcej tak:

 

 

 

 

Ktoś pisał, że te postacie z EqG to anthro - większej bzdury nie słyszałem. Anthro to by było, gdyby bardziej przypominało to kucyki.

 

Nie podobają mi się ludzkie wersje kucyków, jakie mają się pojawić w EqG. I jeśli Spike faktycznie będzie psem... kolejny spory minus. Ale dam szansę temu, obejrzę.

Jednakże już teraz widać, że EqG zostało stworzone perfidnie dla zarobienia mamony na sprzedaży kolejnych zabawek - przypatrzcie się postaciom, a dostrzeżecie perfidne podobieństwo do linii zabawek "Monster High", która wśród dziewczynek się bardzo dobrze sprzedaje.

Ktoś powie, że MLP powstało w tym samym celu. Zgoda. Ale przy MLP nie było to tak uwydatnione, człowiek oglądając serial nie wyczuwał tej komercji.

 

@up

To mój odzew na twoje stwierdzenie, że EqG to anthro  :evilshy:

Poza tym, gdyby Spike zostałby zamieniony w człowieka, to do której klasy by chodził? Kindergarten  :rarity4: ?

Na szczęście wygląd humanizacji-podkreślam, humanizacji- jest dobry. Gdyby to były jakieś anoreksje a'la Klub Winx, to by mnie wkurzyło  :stare:

Ale powtarzam-EqG jest doś ciekawym projektem i Derpy na bank będzie(i żebym się nie mylił, Hasbro!  :rarityderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rosyjskiej stronie internetowej opublikowano już lalki "Equestria Girls".

Zdjęcie (Ostrzeżenie: Grozi natychmiastowym wymiotem, lub spłonięciem oczu)

http://3.bp.blogspot.com/-Barg8PPqcTg/UaPjLRuZOcI/AAAAAAABars/KRQhd_bSxOw/s1600/1.JPG

Co oni zrobili?!

Fluttershy i Pinkie toalnie zepsuli. To, to wygląda jak ten... Monster szajs!

Że co?! To są jakieś wróżki z włosami w kolorze mane6, w sumie RD - 0 podobieństwa. Nie chciałabym takiej lalki gdyby nawet za darmo rozdawali ;d...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@up

To mój odzew na twoje stwierdzenie, że EqG to anthro  :evilshy:

Poza tym, gdyby Spike zostałby zamieniony w człowieka, to do której klasy by chodził? Kindergarten  :rarity4: ?

Na szczęście wygląd humanizacji-podkreślam, humanizacji- jest dobry. Gdyby to były jakieś anoreksje a'la Klub Winx, to by mnie wkurzyło  :stare:

Ale powtarzam-EqG jest doś ciekawym projektem i Derpy na bank będzie(i żebym się nie mylił, Hasbro!  :rarityderp: )

 

 

Na przyszłość polecam lepsze rozplanowanie wyglądu postu (gdzie ma się znaleźć cytat itd.). Osoba czytająca ze zrozumieniem może mieć problem z ogarnięciem, że w tym wypadku czepiałeś się Kalejdoskopu, a nie mnie. No chyba, że to ja nie ogarnąłem, derp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie pytanie było to sorki, ale nie chce mi się czytać tych 12 stron. Ciekawość mnie dręczy, bo nie mogę rozgryźć kim jest ta z czerwono-żółtymi włosami? Tam na zdjęciach widać, że ma koronę itp., ale to chyba nie jest odpowiednik Celesti? xD Bo z wyglądu to jedynie mi na myśl przychodzi Philomena i ewentualnie Spitfire. Chociaż co do Spitfire to się kolor oczu nie zgadza, a Philomena powinna raczej być zwierzakiem. Z charakteru to bym bardziej stawiała na Diamond Tiarę, ale to już kompletnie nie te kolorki. Do Trixie też pasuje charakter i fakt, że tam Snips próbuje zabrać mane 6 koronę.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak ogólnie to mi się wydaję, że produkcja może być całkiem udana i z chęcią obejrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inna ciekawa rzecz, na plakacie ujrzałem uczłowieczone mane6 i okazało się, że jednorożce nie mają rogów! Ale za to skrzydła już są, u pegazów i Twi.

 

Ja zawsze humanizację wyobrażałam tak, że pegazy jako ludzie mają skrzydła, a jednorożce nie mają rogów, bo to dziwnie wygląda. Za to używają magii za pomocą rąk, jak tu: http://bmgf.bulbagarden.net/attachments/f425/69663d1343157507-not-academy-rp-signups-human-twilight.png  :twilight:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco dłuższy opis fabuły (naprawdę, zaskoczyli nas!  :drurrp:): http://www.equestriadaily.com/2013/06/dvd-land-lists-equestria-girls-for.html

 

When her crown is stolen from the Crystal Empire, Twilight Sparkle pursues the thief, Sunset Shimmer, into an alternate world where she finds herself turned into…a teenage girl! To regain her crown and return to Equestria, Twilight must learn how to fit into this strange new world and defeat Sunset Shimmer in a competition to become crowned Princess of the Fall Formal at Canterlot High. Luckily, she’ll have the assistance of Spike and five teenage girls who remind her of a certain group of ponies back home 

 

 

DUŻE SPOILERY!

Znalazłem w internetach kilka zdjęć z EQG: holy damn buck!

 

http://imgur.com/a/GVkYv#SxZ5CFN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...