Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

 

 

Oto nadeszła zagłada naszego świata!!! Nadchodzi zwiastun zguby MLP!!

 

uwaga uwaga.

niniejszym ogłaszam wszem i wobec, wszystkim kucykom z całego świata, we wszystkich zakątkach wszechświata, najoficialniej jak się da, iż....     Ten projekt to hańba dla naszego rodu, będziemy walczyć! Chcą przerobić nasze słodkie grzywy ogony i kopytka! Musimy podjąć tego wyzwania! czas na bitwe lub nawet na 3 wojne! Nie damy zawładnąć ludziom w kucykowym świecie! MLP się nie zgubi! weźmiemy naszych dzielnych wojowników i pokonamy te złe czasy! będziemy walczyć dniami i nocami! Walczyć o jedyne prawdziwe MLP! :pinkrage:  .

 

Czyli w skrócie nie podoba mi się ten pomysł  :dunno:

sory dla tych co popierają ten pomysł, ale miałam natchnienie :rainderp:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

przepraszam ale nie przekonuje mnie ten pomysł. nie zamierzałam hejcić po prostu nie lubię takich projektów jak Equestriagirls  :rainbowcry:

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum, lepiej się nie wypowiadać przed premierą, bo może się okazać całkiem inne ;) Po prostu wstrzymaj się, głębszą dyskusję zobaczymy na pewno tutaj w temacie, założe się na 90%, że po premierze tu będzie wrzało, nie wiem jeszcze czy hejtem czy lubieniem tego filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię tego pomysłu i wiem, że w 70% było to robione dla pieniędzy to i tak się wole wstrzymać, ale jakoś mnie to nie pociąga, humanizacje też mnie nie pociągają jak w filmie jak i ogólnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUŻE SPOILERY!

Znalazłem w internetach kilka zdjęć z EQG: holy damn buck!

http://imgur.com/a/GVkYv#SxZ5CFN

 

 

Nie no kurde co to ma być

-ludzkie celestia i luna

-skąd twilight wytrzasnęła skrzydła

-Sunset Shimmer krzyżówka człowieka-kucyka-demona-gremlina

-ostatni screen WHAT THE BUCK? edit, usunęli go to jednak był trolling

 

Oby to był fejk

Edytowano przez Baneblade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! JEŚLI NIE CHCESZ SOBIE SPOILEROWAĆ, NIE CZYTAJ DWÓCH PIERWSZYCH AKAPITÓW!!!!

 

 

Pomimo, iż nie czytałem tego spoilera, to zobaczyłem te screeny. Po ich zobaczeniu, moje obawy na temat fabuł EG prawie znikły. Coś mi się wydaje, że sytuacja, jaka ma miejsce przy EG będzie bardzo podobna do tej z "A Canterlot Wadding". Myślałem, że w CW głównym wątkiem będzie znalezienie sukni ślubnej, dobranie tortu itd, a okazało się, że była tam epicka walka, świetny badass i w ogóle był za*ebiście. Coś mi się wydaje, że w EG też tak będzie. Po trailerze spodziewałem się, że głównym wątkiem będzie chęć zdobyć jak najlepszych ocen oraz dobre ubranie się na dyskotekę. Te screeny, które dostaliśmy sugerują nam, że będzie jakiś potężny badass, walka i inne tego typu rzeczy. W dodatku, głównym scenarzystą jest Meghan McCarthy, która stworzyła takie perełki, jak A Canterlot Wadding, The Crystal Empire i wiele innych, ale dobra, trza zweryfikować screeny, które dostaliśmy. Z tego co widzę, to nasza Sunset Shimmer przepoczwarza się w jakiegoś diabelskiego anioła (na początku myślałem, że to zupełnie inna postać, lecz podobieństwo kolorów włosów Sunset, a tego demona jest zbyt duża). Według mnie, to raczej dobrze, bo wcześniej można było sądzić, że Sunset może jedynie nakapować nauczycielom za to, że Twilight np. biegnie po korytarzu. Teraz stwierdzam, że może z palcem w tyłu rozgromić całą tą szkołę, w której się znajduje, jeśli tylko chce. Na screenach zauważyłem także Celestynę i Lunę. Czy to, dobrze, czy też źle, nie wiem. Mogę za to powiedzieć, że Luna wygląda dość brzydko, ale dla mnie jest to mało istotne, gdyż nie przepadam za tą postacią. Zauważyłem też to, że Twilight, Fluttershy i Rainbow Dash mają skrzydła. Nie mam pretekstu, dlaczego tak jest, ale zapewne ujawni się to pod koniec i zostanie to jakoś wytłumaczone. Mamy także atak zombie, gdyż wszyscy uczestnicy szkolnej libacji wyglądają jak Shining Armor na ślubie. Roździabiona gęba, dziwnie-zielone oczy oraz typowe dla takich postaci, nieprzytomne stanie w miejscu oznacza, że nasz badass  być może potrafi coś więcej, niż tylko dokuczać mane 6 w postaci obrzucania ją papierkami.

 

Podsumowując, te screeny spowodowały, że moje przypuszczenia o EG są jeszcze bardziej pozytywne. Jestem niemal pewien, że fabuły nie zrąbią oraz tego, że "Ekfestriańskie dziewczęta" będzie czymś naprawdę wartym do obejrzenia. Oczywiście, wszystko może się zdarzyć, i może się okazać, że EG będzie kompletną klapą, ale ponieważ jestem optymistą, nie wierzę w to.

 

TO JUŻ NIE JEST SPOILER, WIĘC ŚMIAŁO MOŻNA CZYTAĆ!!!

 

Gdy widzę, że ktoś pisze, że EG to skaza dla MLP, że zniszczy to serial i powinnyśmy zebrać się w kupę uzbrojeni AK-47 i worek granatów, wtargnąć do głównej siedziby Hasbro, zrobić "wybuchową" atmosferę i "wystrzelić" im ten pomysł z głowy, to dostaję aż białej gorączki, a krew zalewa mnie z każdej strony. Pomimo, iż muszę przyznać, że animacja jest dość brzydka, to liczy się to, co jest w środku. A w środku będzie NA PEWNO świetnie, więc nie bądźcie takimi pesymistami, co mówią, że świat jest do dupy i przy byle jakim niepowodzeniu musicie se walnąć kulę w łeb. Myślcie pozytywnie. Dlaczego akurat to ma być debilne, bo ja nie wiem? Powtarzam, że głównym scenarzystą jest Meghan McCarthy, więc klapy nie powinnyśmy się spodziewać.

A teraz wiadomość dla tych, którzy mocno to hejcą. Zachowujecie się jak hejterzy MLP. Oni także mówią "Nie będziemy tego oglądać, bo już widać, że to "główno",a nawet jak to zobaczę, to i tak będzie to dla mnie "głównem". Proszę was, nie zniżajcie się do ich poziomu. Nie należy skazywać czegoś na porażkę, gdy się nawet tego nie widziało. Jest to dla mnie idiotyzm, a jeszcze gorsze jest to, jak niektórzy nawet nie będą tego oglądać, bo to syf, albo że obejrzą, ale i tak dla nich będzie to okropieństwo. Te teksty ciągną za włosy, kopią w jaja i wykręcają sutki. Przecież tak mówią ci najgorsi i najgłupsi hejterzy. Zdebilały plebs, który nie zmieni swojego durnego zdania bez względu na wszystko, pomimo iż praktycznie nic o tym nie wie. Proszę was, nie bierzcie z nich przykładu i zachowujcie się jak normalni, zdrowi na psychice ludzie. Pamiętacie nasze hasło "Love and tolerance"? Wy nie przestrzegacie tego drugiego, więc raczej mało pasujecie na fanów MLP.

 

Mam nadzieję, że niektórym to przemówiło do głowy i przestaną wypisywać takie brednie. Jeśli myślisz, że to RACZEJ zły pomysł, na razie zostaw to dla siebie, a swoje zdanie wygłoś dopiero po obejrzeniu filmu. Tyle z mojej strony, czekam na premierę.

Edytowano przez Talar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejcić się nie powinno, ale skomentować to, co już mamy - można ;) Muszę przyznać, że niestety mnie te screeny i opis trochę zaniepokoiły. Nie chodzi już o design postaci (jak wiemy, trailer =/= grafika produkcji), ale tutaj zanosi się na jakiś kuriozalny cross-over nie wiadomo czego.

 

By nie było, że jestem hejterem: z niecierpliwością czekam na EQG i bardzo się cieszę, że w ogóle coś takiego powstaje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer, mnie osobiście się podoba, nawet bardzo. Chętnie zobaczę. Szczególnie przypadła mi do gustu galopująca ludzka Twilight :rainderp: oraz sentencja "The Magic of Friendship doesn't just exist in Equestria... its everywhere". Nadto, oprawa audio moim zdaniem będzie świetna.

Klik

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku bałem się tego, że zastąpią kucyki ludzkimi postaciami, ale z tego co tu wyczytałem to nie dojdzie do tego. Jeśli to taki poboczny jednorazowy projekt to czemu nie? Co do fabuły to można się spodziewać typowego Amerykańskiego liceum, nowej diewczyny w szkole (Twilight),chłopaka którego poznaje, grupy dziewczyn które jej dokuczają i dyskryminują, i wystrzałowego zakończenia. A potem wszyscy wracają szczęśliwie do Equestri.

 

Natomiast co do zakończenia wersji FIM to nie chce tego, ale to raczej będzie nieuniknione. Mam nadzieję że kolejne wersje będą oparte na wzorcach z tej seri.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sądziłem że to powiem ale... jakoś teraz moje obawy... zniknęły. I patrze na to trochę pozytywnie.

 

Nie ważne kto mówi tekst "I have no idea" zawsze fajnie brzmi... czy to medyk z TF2, Pinkie, Twilight  (czy nawet ja xD) zawsze brzmi epicko. Muzyka od 1:06 do 1:37... Podoba mi się ta muzyka ._.'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu drugiego zwiastuna - nie mogę się doczekać!

Po obejrzeniu zdjęć - potwór? Skrzydła? RÓG?! Straciłam chęć obejrzenia końcówki filmu... W dodatku ten Sunset przestraszy dzieci xD.

Luna niepodobna i... koronacja? W szkole? O.o To zaczyna się robić dziwne.

ZOMBIE?! Dziwniej chyba być nie może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I just translated some sh*t.

A tak naprawdę, to nie mogę się już doczekać! 

Nigdy w życiu nie zamieniłbym kucyków na ich ludzkie odpowiedniki, ale mam przeczucie, że Equestria Girls bardzo mi się spodoba. :)

And here's this sh*t I was talking about.

http://www.youtube.com/watch?v=2dsajqr-wgE

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I just translated some sh*t.

A tak naprawdę, to nie mogę się już doczekać! 

Nigdy w życiu nie zamieniłbym kucyków na ich ludzkie odpowiedniki, ale mam przeczucie, że Equestria Girls bardzo mi się spodoba. :)

And here's this sh*t I was talking about.

 

Mi też się tak wydaje. A takie małe pytanie mwerec... Przetłumaczysz potem całe Equestria Girls jak wyjdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się tak wydaje. A takie małe pytanie mwerec... Przetłumaczysz potem całe Equestria Girls jak wyjdzie?

Equestria Girls zapewne będzie postrzegane jak każdy inny film pełnometrażowy i jestem prawie pewien, że jakiś czas po premierze będzie już kilka wersji od różnych tłumaczy do pobrania m.in. za pomocą NapiProjekt. Jeśli mowa o mnie (pod warunkiem, że długość filmu mnie nie zniechęci), to bardzo prawdopodobne, że podejmę się zrobienia napisów. Nigdy jednak niczego nie robiłem na wyścigi, wolę posiedzieć dłużej nad tym co robię, by miało to ręce i nogi oraz przynajmniej w miarę przyzwoicie wyglądało. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equestria Girls zapewne będzie postrzegane jak każdy inny film pełnometrażowy i jestem prawie pewien, że jakiś czas po premierze będzie już kilka wersji od różnych tłumaczy do pobrania m.in. za pomocą NapiProjekt. Jeśli mowa o mnie (pod warunkiem, że długość filmu mnie nie zniechęci), to bardzo prawdopodobne, że podejmę się zrobienia napisów. Nigdy jednak niczego nie robiłem na wyścigi, wolę posiedzieć dłużej nad tym co robię, by miało to ręce i nogi oraz przynajmniej w miarę przyzwoicie wyglądało. :P

 

A więc wiem teraz że mogę spać spokojnie jeśli chodzi o dobre tłumaczenie :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...