Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Znowu się odwołam do pierwszych odcinków, pojedyncze elementy były nic niewarte, bo nie działały. Temu NMM była pewna że jak zniszczy jeden z elementów to nic jej nie zagrozi. Co jak wiemy się nie stało, bo kucyki same w sobie są elementami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony bez elementów nie pokonały Discorda, może tylko one mogą używać elementów, bo mają w sobie ich dopełnienie (jak wiemy Spike zamiast RD korzystał z elementu Lojalności, lecz ten nie zadziałał).

A Celestia i Luna?

Edytowano przez Nessie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda to wszystko lecz wiele wypowiedzi nastawia mnie negatywnie i już nie wiem co o tym sądzić, dużo ludzi tutaj myśli pesymistycznie, ja już sam nie wiem, ale jak zobaczymy to się przekonamy... (i tak nie mogę się doczekać na obejrzenie :rainderp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bo twórcy tak zadecydowali (konsekwencja w kucykach? No way xD ).

2. By było śmieszniej i Twilight zmuszona do samotnego odkrywania nowego świata więcej razy potknęła się o własne (tylko dwie) nogi ;)

 

Nie widzę w tym logiki, więc ją wyłączyłem. Będę rozkoszował się fabułą, a nie konsekwencją detali ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer Equestri Girls uczynił niezły zamęt w fandomie. Jedni mówią, że jest fajny i pewnie EG też, drudzy na odwrót. Jednak pewne jest to, że http://cheezburger.com/7548638208. Natomiast, jeśli chodzi o mnie, to trailer bardzo mi się spodobał i sprawił, że moje przewidywania o EG są jeszcze bardziej pozytywne niż przedtem. W nowym trailerze otrzymaliśmy kolejne strzępki fabuły, dzięki której poznajemy powód, dlaczego Twilight przenosi się do świata pisuarów. Pomysł ze skradzioną korony jest wedle mnie, dobry, lecz mam nadzieje, że podadzą powód, dlaczego Sunset ukradła to, oraz co w Kryształowym Królestwie robi portal do dwu-nożnego świata. Humory w trailerze nie zabrakło. Twilight korzystająca z rak do chodzenia, "I have no idea!" (do Medyka jeszcze bardzo długa droga, lecz zawsze coś), gadający pies na końcu. Spostrzegawczy widzowie mogli zauważyć zhumanizowaną Photo Fish praz Trixie. Coś mi się wydaje, że to są tylko jakieś nawiązania, lecz teoria, że każdy kucyk ma swojego odpowiednika w świecie ludzi też może okazać się prawdą, lecz wątpię. Gdyby w tym całym filmie, chodź na chwilę pojawili by się Flim i Flam, byłbym chyba najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, ale to tak odbiegając od tematu. Strażnik, który na początku witał Twilight w pałacu, czy co to tam robił jest dość podobny do tego niby "chłopaka" naszej bohaterki. Czy to naprawdę jest on, czy to tylko zbieg okoliczności, czy może wielki troll ze strony Hasbor, nie mam pojęcia. Za to mam pojecie, że piosenka, którą można usłyszeć w późniejszej części trailera strasznie mi się spodobała, pomimo iż przypomina te durne seriale jak "Hight Scool Musical" czy inne dna, lecz tutaj bardzo mi się podoba, i byłbym zadowolony, gdyby pojawiła się dłuższa wersja w filmie.
Podsumowując, nowy trailer do EG bardzo mi się spodobał. Wiemy trochę więcej o fabule oraz to, że w świecie kciuków są również zhumanizowane niektóre kucyki z Equesrtii. A, i że muzyka z trailera jest bardzo dobra. Już nie mogę się doczekać 16 czerwca, pomimo iż i tak chyba żaden polak nie pojechał specjalnie do Ameryki obejrzeć to w kinie. Tak czy siak, obejrzę wersie z napisami tak szybko, jak będzie to możliwe i nie mogę się doczekać tego dnia.
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem coś takiego po obejrzeniu nowego trailera.

 

Udało się stworzyć z bajki dla małych dziewczynek coś wspaniałego, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby z komedii dla nastolatek wyszło coś równie pięknego.

 

Czekam z niecierpliwością!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie hejtowałem (i nie hejtuję) Equestria Girls za całokształt... Fabuły ani samej produkcji nie znam, więc tego nie skomentuję... Tak jak mówiłem wcześniej to jedyne co mi się nie podoba to właśnie te grafiki zhumanizowanych postaci... Jako fan humanizacji dużo siedziałem na necie i widziałem po prostu... Lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?  Najbardziej z tego wszystkiego zaciekawiła mnie oprawa muzyczna filmu. Piosenka, którą dało się usłyszeć w trailerze była, przynajmniej według mnie, jednym z najbardziej zachęcających czynników do obejrzenia tego filmu. Hasbro ma szansę osiągnąć sukces, jeśli tylko mu się zechce. Pozostaje tylko odliczać dni do premiery, a pozostało ich już tylko cztery...

Ma szansę? Zaleje ich tsunami gotówki. Cokolwiek z logo MLP rozchodzi się w ilościach hurtowych. Tak samo będzie z EQG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to bardzo ciekawi do jakiego innego "świata" zostaną wysłane nasze bohaterki. Chodzi o to jaki będzie ten "ludzki" świat. Wiadomo, że nie wstawią takieg, z jakim mamy kontakt na co dzień. (Trochę brutalny ten Afganistan, Irak, itp.) Więc zastanawiam się, jak to będzie "zorganizowane" przez Hasbro, aby odzwierciedlał nasz świat, lecz nie był aż tak drastyczny.  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...