Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Szczerze mam wielką nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Zawsze byłem zwolennikiem dziwnych i radykalnych idei.

Ja nawet na napisy nie będę czekał. Oglądam jak tylko wyjdzie na YT/gdzieś indziej. Jak nie zrozumiem to słownik w dłoń and let's go. Chociaż sądząc po grupie docelowej tego filmu, myślę, że będę mógł to obejrzeć w oryginale.

Premiera już jutro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nagra dla nas cały film w kinie? :O    Zapewne będzie szybko na torrentach albo gdzieś indziej, a DVD nie miało wyjść? Bo jak wyjdzie to ktoś prześle na pewno ;d

 

3goXD.jpg

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nagra dla nas cały film w kinie? :O    Zapewne będzie szybko na torrentach albo gdzieś indziej, a DVD nie miało wyjść? Bo jak wyjdzie to ktoś prześle na pewno ;d

 

 

Pod warunkiem, że:

 

1. DVD będzie miało region 0 lub/i

2. Wyjdzie np w UK (region 2)

3. Będziesz czekać na wersję legalną inaczej... co najmniej do września/października

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperaci już za kilka dni będą mogli obejrzeć w jakości "nagrywane ziemniakiem i pietruszką w roli mikrofonu czyli:

 

-kolorową plamę widać

-szumy słychać

 

Ewentualnie jakiś naiwniak  rzuci się na tzw DVD-RIPa i ściągnie jakiś film + paczkę wirusów gratis... i oby to nie była "niemiecka wersja językowa"  :twitch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać aż będzie w necie ,bo się do tego troszkę przekonałem i myślę ,że może być bardzo ciekawie. Kuce w świecie ludzi to coś ciekawego i może odnieść jakiś tam sukces którego twórcom tego filmu jak najbardziej życzę :fluttershy5: .  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka.jpg

 

smuci mnie jak to widze , moglismy miec jakis normalny film o FiM , chocby nawet o CMC , a tu tyle pieniedzy wyrzucane na takie COŚ.

 

Coś takiego, czego jeszcze nie widziałeś, więc lepiej tak nie mów. Jak film zobaczysz, to wtedy możesz mówić takie rzeczy, lecz coś mi się wydaje, że raczej mało osób będzie twierdzić, że wyjdzie to głupio. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...