Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

oBejrzałem te 13 minut i powiem tak gdybym oceniał grafę to by produkcja nie zdobyła nawet 3 u mnie, ale na szczęście nie na to zawracam uwagę bo Fabuła tych 13 minut  broni obraz normalnie poczułem się jakbym oglądał znowu odcinek 2 1 sezonu + jeszcze to nawiązanie do Sailor Moon podczas transformacji Mane 6 miodzo ja lubie takie klimaty choć Wolę Normalną Sunset Shimers od Tej Sukubowej (bo to jest tragedia na maksa czy oni nie mili innego pomysłu na jej transformację)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi nikt nie powiedział że to nasze kochane zhumanizowane kucyki to bym powiedział że to jakiś odcinek tego szajsu "Monster High".
Błagam o Wielka Celestio, nie pozwól im tak popsuć naszych kucyków.
Wiem, że to po prostu oddzielny serial, ale jednak to nadal nasze kochane Mane6 God damn. !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loooool! Niemożliwe! Ja myślę, że ściemniają, choć fajnie by było :D.

 

Co do spoilerów: Słyszałam 3 piosenki, widziałam kilka zdjęć, nadal czekam aż ktoś wrzuci pełną wersję, wtedy może nawet na napisy nie będę czekać :P.

Nie wiecie może czy jest gdzieś tekst tych nowych piosenek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equestria Grils po polsku...DAJCIE MI NÓŻ! Na serio nie mogę się doczekać  :lolface:  no i pozytywnie nastawiony spytam się matki: Mamo mogę zabrać duży telewizor na kilka godzin -a mama na to- A poco?-Ja na to z poważaniem- Po chcę oglądać film Na MiniMini+ :P-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz ty w mordę kopany!!!!

Te wszystkie zdjęcia i filmiki (których nie oglądałem) sprawił, że aż skacze z podniecenia. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cały film w przyzwoitej jakości z napisami. Wcześniej po prosty byłem ciekawy, co z tego wyjdzie. Teraz chyba oczekuje tego bardziej, niż na sezon 4. Teraz jestem na 99,8% pewny, że będzie to hit jakich mało! Z niecierpliwością czekam na wersje zdatną do obejrzenia.

 

Trochę krótki post, jak na mnie, ale można powiedzieć, że "piszę na kolanie", więc nie ma co się dziwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It could be better...

To jedno zdanie ciśnie mi się na usta nieprzerwanie od obejrzenia zwiastunów + trzech piosenek + ostatnich 13 minut.

Zwyczajnie mogło być znacznie lepiej.

 

Spoilery:

- pomysł z przemianą "tych złych" w gargulce/sukkuby genialny, ale kompletnie niewykorzystany. Raptem jakieś 5 minut pod koniec, w ogóle nie dano im możliwości się zaprezentować, wszystko wyszło na "odwalcie się, my i tak na tym zarobimy".

- animacja = Monster High, a to źle

- fabuła = znacznie lepiej niż Monster High, znacznie gorzej niż MLP i nie jest to żaden komplement

- wygląd ludzkiej Celestii jest rozczarowujący

- w pierwszych dwóch sezonach nie potrzeba było setki iluminujących kolorowych laserów, by udowodnić dzieciom, że magia przyjaźni ważniejsze niż ambicje czarnych charakterów; dało się to zrobić prościej, za to mądrzej.

- Wielki Plus: nie zrobili z Twilight i Ludzia ckliwej zakochanej pary

Koniec Spoilerów

 

Na razie tyle, po obejrzeniu całości wypowiem się konkretniej. Całe szczęście, że to tylko spin-of.

Co nie znaczy, że uważam, iż jest to jakaś totalna chała. Mam nadzieję, że nie odbierzecie tak tych moich kilku uwag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno, bo osobiście tego nie rozumiem. Jaki jest sens oglądania ostatnich 13 minut filmu? I to jeszcze w średniej jakości. Żeby wiedzieć jak się skończy i nie musieć oglądać potem dobrej wersji?

Ja rozumiem, że ciekawość, bo mnie też zżera, jak cały film wygląda, ale jestem w stanie wytrzymać do wyjścia filmu w jakimś porządnym formacie i wcale nie ukraść go przez internet, tylko kupić oryginalne dvd :lie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno, bo osobiście tego nie rozumiem. Jaki jest sens oglądania ostatnich 13 minut filmu? I to jeszcze w średniej jakości. Żeby wiedzieć jak się skończy i nie musieć oglądać potem dobrej wersji?

Ja rozumiem, że ciekawość, bo mnie też zżera, jak cały film wygląda, ale jestem w stanie wytrzymać do wyjścia filmu w jakimś porządnym formacie i wcale nie ukraść go przez internet, tylko kupić oryginalne dvd  :lie:

Ja zanim coś kupię wolę przetestować produkt i dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Nie kupuję w ciemno.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim coś kupię wolę przetestować produkt i dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Nie kupuję w ciemno.

 

Jestem ciekaw jak kupujesz pizzę? Zjadasz dwa kawałki z każdej, a potem decydujesz się którą kupić? (Ot, taka złośliwość xP)

Poza tym brzmisz jakby sens mojego ostatniego zdania był niezrozumiały... Mniejsza.

 

Czy kupię płytę, czy oglądnę na internecie, faktem dla mnie pozostaje jedno, że nie lubię sobie spoilować zakończeń filmów, bo wtedy oglądanie całej reszty traci dla mnie sens. No, ale jak to mówią, co kto lubi.

 

I miło by było, gdybyście ludzie posłuchali Spidiego:

 

LUDZIE! WEŹCIE UŻYWAJCIE SPOILERÓW! Może niektórzy chcieliby sobie spokojnie poczekać do wycieku pełnej, porządnej wersji, zamiast być teraz bombardowanym detalami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...