Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Nie nie D: dziękuje za odpowiedzi ale w ogóle w złym temacie napisałam xD szukam napisów do filmu o bronies ^^" Przepraszam za kłopot.

Film o Bronies z tego co pamiętam też gdzieś na zalukaj.tv siedział, a o same napisy to chyba Mystherii trzeba pytać.

 

Ukazał się hiszpański zwiastun, co najważniejsze film ma być w kinach 5 września! Myślicie że u Nas też kinówkę mogą zrobić? Trochę mało realne, ale chętnie zobaczyłabym normalny polski zwiastun My Little Pony, do kina w sumie też bym sobie poszła, obejrzała na wielkim ekranie (ale mam wyobraźnię) :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałam, obejrzałam i jestem bardzo zaskoczona tym, że tak szybko to wyciekło. Oglądało się dużo lepiej, o jakieś 20% fajniej. Teraz tylko czekać na dubbing polski.

 

A jak komuś się nie chce ściągać:

http://www.youtube.com/watch?v=ltqb0Fd5vdg&feature=youtu.be

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu 9:29 jest super :lunaderp: potem już wieje nudą...aż do 1:09:00. Jedno mnie irytuje...czemu ona w ogóle nic nie powiedziała tym mane6 z ludzkiego świata ? Spodziewałam się po niej wzruszającej mowy,łez, a tu NIC !? Po prostu sobie poszła ? Well...

 

1:09:34 -> patrzcie na grzywę Twili,taka jak podczas koronacji + zwykła. Wpadka ? No dobra, ale to jest film,mogli tego uniknąć.

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by był polski dubbing. A ma ktoś może jakaś oficjalną informację? Bo może strzępimy sobie języki niepotrzebnie, a tam już wszystko wiadomo :D

 

Chętnie kupiłbym ten film. Chętnie kupiłbym serial... cholera jasna!

Minimini pisało, że powinno u nich być Equestria Girls, ale jeszcze nie wiedzą kiedy, gdzieś ktoś dawał screen.

Na HUB'ie ma być 1 września (chyba zaraz po wynikach głosowania na najlepszego kucyka (z mane6)), więc u Nas będzie zapewne w 2014... chyba że jakoś wcześniej dostaną film, w końcu 3 sezon z dubbingiem wyszedł dość szybko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sobie pobrał tę wersję 1080p, to tutaj macie dopasowane napisy https://docs.google.com/file/d/0B8DySY3bHz1bOWhwT1lYd3ZFR0k/edit

heh, gdybyś wstawiła to 3h wcześniej to nie musiałbym ich przesuwać tak ok 4 sekundy.

 

W końcu postanowiłem obejrzeć EQ i nawet nie najgorsze. Ale jak to bywa w MLP wszystko dzieje się za szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie podoba się tylko koniec. Jest za szybki, jak kolega u góry wspomniał, a nasza "zła" nagle zaczyna ryczeć i wszystko staje się dobrze i wszyscy się cieszą... Jakieś biedne to zakończenie troszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...