Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Oni nie zobaczyli że zachowuje się jak kucyk. Oni zobaczyli, że Twilight ma problemy psychiczne. Moim zdaniem powinni ją po tym wysłać na badania. Ciekawa byłaby rozmowa Twilight z psychologiem... 

 

I tutaj EQG zaczęłoby zmieniać się w znany fici "Antropologię",ale masz rację,byłoby ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to obejrzałem sobie w końcu. Nie było to aż takie złe, jak co niektórzy krzyczeli. Owszem, nie jakieś to wybitne, ale bez przesady. Na pewno nie uznam chwil spędzonych przy Equestria Girls za stracone.

 

 

 


1. Sunset Shimmer była uczennicą Celestii krótko przed Twilight, ale przerwała studia pod skrzydłem księżniczki bo wolała być okrutna... Ok, tylko, że Twilight była małą klaczą kiedy Celestia przyjęła ją pod termin, więc jeśli zakładając, że SS i TS są w podobnym wieku, to wychodzi na to, że SS była już zepsuta za smarkacza Trochę za ostro jak dla mnie. Myślę, ze to nie było przemyślane.

 

Nie wiemy, ile lat miała SS, gdy została uczennicą Celestii, a wcale nie jest powiedziane, że była małą klaczką jak Twilight.

 

 


2. SS zdobywała w szkole koronę parę razy z rzędu... To znaczy, ze parę razy nie zdała klasy maturalnej?

 

Wydaje mi się, że jej celem naczelnym było otrzymanie jak największej władzy w szkole, a nie edukacja.

 

 

 


4. Pod koniec filmu została wyburzona frontowa strona szkoły i powstał ładny krater, i nikt nie wezwał nawet straży pożarnej ani policji xD Eyup kids, you can do it in your school, and noone gonna punish you xD

 

Ano, mogli się pojawić, choćby po to, by Sunset zmieniła ich w zombie. No ale wtedy nie miałaby szansy na przyjaźń i wybaczenie, bo by poszła prosto do kicia xd

 

 

 


1. RD wcale nie zrobiła niczego co by pokazało jej zarąbistość, zupełnie jak by to była inna postać. Czemu piłka nożna?

 

Może dlatego, że w USA to pewna egzotyka? U nich głównie to futbol amerykański, a soccer to taka bardziej ciekawostka xd Tak to widzę właśnie.

 

 

 


2. Fluttershy tylko raz, albo  dwa wyglądała na bardzo nieśmiałą, a potem ciągle była pewna siebie. Zastanawia mnie, czy na pewno była by w stanie bez tremy odegrać całą choreografię w "Help Twilight win the crown"?

 

Jak dobrze wiemy, Fluttershy potrafi się wziąć w garść, gdy ma wsparcie przyjaciółek, albo gdy są one zagrożone (vide Dragonshy).

 

 


4. Eh, te kolory skóry, to wyglądało dziwnie, ale można to wybaczyć, bo zakładamy, że to był inny równoległy wymiar

 

Ano. Tak to traktuję, dlatego nie jest dla mnie to szczególnie dziwne.

 

 


6. Przesadzili z błyskotliwością Pinkie Pie. Ja rozumiem, że ona zakrzywia czasoprzestrzeń, ale żeby od razu wysnuwać wnioski z powietrza? Dla mnie PP była zabawna tylko przed tym, zanim TS weszła do lustra.

 

Czy ja wiem? Przecież to jest Pinkie Pie, nie wiem, czego oczekiwałeś xD

 

 

A po drobnych przemyśleniach, niejako rozumiem tę nagłą przemianę Sunset Shimmer na końcu. EQG ma w sobie dużo z pierwszych odcinków FiM, więc ostateczny atak przyjaźni również to przypomina. Wtedy też zaatakowali mroczną Nightmare Moon, która została przemieniona w Lunę i która też zaraz zaczęła praktycznie płakać i przepraszać.

 

Coś mi się zdaje, że to zaklęcie ma moc oczyszczania... hmm, serca. Nieco mroku zalęgło się w duszy SS, prawdopodobnie na długo przed wydarzeniami znanymi z filmu. Znowu pojawiła się frustracja - u Luny był to widok kucyków niedoceniających jej nocy, u Sunset - wolny progres umiejętności magicznych. Potrafię sobie wyobrazić jej ćwiczenia i te niepowodzenia. Może nawet lekkie rozczarowanie w oczach mentorki. No i to wystarczyło, by złamać ją wewnętrznie i zatruć. Wtedy już wystarczyło, że odkryła nowy, alternatywny świat wewnątrz lustra.

 

Wyobrażam też sobie, że gdy spędziła tam nieco czasu, zapragnęła wrócić, ale wtedy przejścia już nie było i została uwięziona. Zatem zaczęła myśleć o sobie, o zemście, o zdobyciu większej mocy. I tak narodziła się bestia zwana Sunset Shimmer.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A po drobnych przemyśleniach, niejako rozumiem tę nagłą przemianę Sunset Shimmer na końcu. EQG ma w sobie dużo z pierwszych odcinków FiM, więc ostateczny atak przyjaźni również to przypomina. Wtedy też zaatakowali mroczną Nightmare Moon, która została przemieniona w Lunę i która też zaraz zaczęła praktycznie płakać i przepraszać.
 
Coś mi się zdaje, że to zaklęcie ma moc oczyszczania... hmm, serca. Nieco mroku zalęgło się w duszy SS, prawdopodobnie na długo przed wydarzeniami znanymi z filmu. Znowu pojawiła się frustracja - u Luny był to widok kucyków niedoceniających jej nocy, u Sunset - wolny progres umiejętności magicznych. Potrafię sobie wyobrazić jej ćwiczenia i te niepowodzenia. Może nawet lekkie rozczarowanie w oczach mentorki. No i to wystarczyło, by złamać ją wewnętrznie i zatruć. Wtedy już wystarczyło, że odkryła nowy, alternatywny świat wewnątrz lustra.
 
Wyobrażam też sobie, że gdy spędziła tam nieco czasu, zapragnęła wrócić, ale wtedy przejścia już nie było i została uwięziona. Zatem zaczęła myśleć o sobie, o zemście, o zdobyciu większej mocy. I tak narodziła się bestia zwana Sunset Shimmer.

 

Dobra rozkmina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko obecności postaci z EQG, chociaż, żeby mogły one być musiałoby minąć 2.5 roku w Equestrii. Z drugiej strony może chodzić o wątek TwilightxFlash Sentry. Do tego w sumie też nie mam nic przeciwko, chociaż nie ukrywam, że wolałbym zobaczyć homoseksualny związek. Ale wątpię, żeby Hasbro zależało na tym, a nawet jeśli to to duże ryzyko by było.

Masz jakieś źródło na to, że postacie z EQG się pojawią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak dotąd nikt się nie odważył pokazać tego w bajce dla dzieci. Cóż, zawsze można pomarzyć, że twój ulubiony serial będzie pierwszy.  :twilight7:

No ale weź pod uwagę że to również wywoła większy hejt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie wiem czemu, może tak pierwszy raz tylko poleciała na siłę?

Oj tam oj tam... Nie wiecie, że Equestriańską tradycją jest rzucanie księżniczką aby nauczyła się latać? Twilight rozłożyła skrzydła i doleciała niczym szybowiec aż do Ponyville. Moim zdaniem wpadła do jeziorka czy coś. W końcu musiała przeżyć. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale weź pod uwagę że to również wywoła większy hejt.

Właśnie dlatego mówię, że to byłoby duże ryzyko coś takiego zrobić.

I w sumie to MLP nie byłoby wtedy pierwsze chyba http://www.deseretnews.com/article/865582186/Disney-Channel-show-Good-Luck-Charlie-to-introduce-same-sex-couple.html?pg=all .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Filmik wyżej: Nie chodzi o Cosplay, a o pasemka, są dołączane do pudełka z płytą (widziałam jak ktoś rozpakowywał).

 

Komiks jest fajny, ale nielogiczne jest to, że SS jest w wieku Twi jako uczennica Celestii, przecież po odejściu Sunset uczennicą została Twilight, ale jak zaczynała była małą klaczką, więc jakim cudem Sunset jest w wieku licealnym? :rainderp:

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...