Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Filmik wyżej: Nie chodzi o Cosplay, a o pasemka, są dołączane do pudełka z płytą (widziałam jak ktoś rozpakowywał).

 

Komiks jest fajny, ale nielogiczne jest to, że SS jest w wieku Twi jako uczennica Celestii, przecież po odejściu Sunset uczennicą została Twilight, ale jak zaczynała była małą klaczką, więc jakim cudem Sunset jest w wieku licealnym? :rainderp:

 

To Hasbro - tego się nie kwestionuje :rainderp: wszystko jakieś pokręcone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiniMini+ go home,you're drunk ;_:

Wystarczyło tylko do nich napisać !?

Ja nie mogę sobie nawet wyobrazić co będą robiły polskie dziewczynki po ukazaniu się EQG...

Minimini odpowiada na prawie każde zadane pytanie, wystarczy zapytać :) .

W kinach na 95% tego nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej w końcu zdecydowałem się obejrzeć (ciągle próbuję).

No i o ile "culture shock" jest dla mnie bardzo interesującym tematem, o ile akcje w stylu "jestem jak wy, ale zupełnie nie zachowuję się jak wy"(wszelkie udawanki "na siłę") są dla mnie bardzo męczące.

Jestem na 5 mocniejszym, ale jeszcze mi nie pomaga...

 

EDIT: YAY skończyłem (po zastosowaniu odpowiednich forteli taktycznych). Ogólnie było to głupie i fanserwiściaste(i nie chodzi tutaj o kucyki "nagie boczki" - chociaż nie powiem, że "nagie boki" posągu były wyjątkowo fanserwiściaste). Proszę się tylko nie obrażać się, bo to samo mogę powiedzieć o Pacyfic Rim (jeżeli ktoś oczekiwał czegoś więcej niż wielkich robotów naparzających wielkich potworów, to się zawiódł).

Całe to doświadczenie było dla mnie męczące, z powodu jaki napisałem powyżej. Humor "udawanki na siłę" jest dla mnie męczący (a ponad połowa filmu była na tym oparta).

Na szczególna uwagę zasługuje to, że w filmie nie pojawia się, żadna postać dorosła, która wzbudzałaby sympatię (tak, nawet Humanestia wydaje się, żeby tylko chciała spławić TS) - ale to chyba konwencja ("bunt" i "jacy to dorośli są niedobrzy").

Edytowano przez NiBl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,dubbing Teletoon'a przebije MiniMini'owski ? :rainderp: Już mam mieszane uczucia.

 

W przeciwieństwie do MinMini: 

 

„My Little Pony Equestira Girls” to pełnometrażowy film o przygodach znanych i kochanych na całym świecie kucyków.


 

Zauważyliście czego brakuje ? :ming:

 

Woo,woo,woo!!! ZARAZ !

 

„My Little Pony Equestria Girls”. Niezwykle ciepła opowieść o przygodach nastoletniej Twilight to kontynuacja znanej na całym świecie serii „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.


 

Czy tam jest napisane KONTYNUACJA ?! Co,na imię Celestii !?

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że aktorzy głosowi będą Ci sami, no bez przesady, zmieniać coś? Boję się tylko o Flasha i Sunset w takim razie...

I jeszcze jedno ważne pytanie: Kto zrobi live dla osób, które owego kanału nie posiadają (w tym dla mnie)? ^^ Jak 3 sezon wyszedł zabawnie, to i film może wyjść na dobre, no i piosenki, jak popsują - nie daruję.

 

A i teletoon z minimini są chyba jakoś połączone, nie? Mają podobne bajki, a tak się nie robi chyba...

 

"Jedynym sposobem na odzyskanie utraconego skarbu jest zdobycie tytułu królowej balu w Crystal High" - WTF?! CRYSTAL high?! Hahhahahahahaa xD

Edytowano przez ToffiLove
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crystal High... Szykuje się nowy klasyk pokroju "Twilight Sakle" :D 

Co do filmu - widzę, że opinie uległy diametralnej zmianie. Ja "Equestria Girls" jeszcze nie obejrzałem, ale w przyszłym tygodniu zamierzam nadrobić zaległości. Początkowo byłem "na nie", ale coś czuję, że czeka mnie miłe zaskoczenie. Oby!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crystal High... Szykuje się nowy klasyk pokroju "Twilight Sakle" :D

Co do filmu - widzę, że opinie uległy diametralnej zmianie. Ja "Equestria Girls" jeszcze nie obejrzałem, ale w przyszłym tygodniu zamierzam nadrobić zaległości. Początkowo byłem "na nie", ale coś czuję, że czeka mnie miłe zaskoczenie. Oby!

 

Ja też na początku byłem na nie, ale uwierz mi że film jest naprawdę fajny!

 

Moja reakcja była taka:

 

slow-clap-gif.gif

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live'a ? Jak niby ? :rainderp:

 

A co do tego Crystal High,to....TEŻ SIE ZDZIWIŁAM ;___: WTF ?

Cały 3 sezon z dubbingiem był na live i siedziało tam zawsze +100 osób, więc czemu na EG miałoby nie być? :) W sumie to pamiętam jak 2 sezon z dubbingiem też gdzieś znalazłam, ale trudno było się dostać, bo tam jakieś limity były..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie lepiej to: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?s=303d86cebb830d8a8e552b934591a48f&p=731370#post731370 

Eqestria Girls na TeleToon+ 14 września o godzinie 9:30! Dlaczego taka nagła zmiana kanału emisji?! Sama niewiem ale myśle że się jeszcze czegoś może dowiemy w tej sprawie, ale wkońcu znana data premiery!  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt inny nie robiłby streama, to ja mógł bym go zrobić. Tylko jeszcze nigdy nie robiłem streama, więc mam pytanie do osób znających się na tym. Czy justin.tv to dobry serwis do streamowania, czy są tam jakieś limity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiły się pierwsze trailery powstała teoria, że chłopak Twi to jej brat w innym wymiarze :fluttercry:  Całe szczęście, że Shining Armor i Flash Sentry to dwie różne postacie.

Ten niezręczny moment gdy Twi dowiaduje się, że jest zakochana w bracie z innego wymiaru:

homecoming_by_veggie55-d55gieg.png

Cadance Approves :cadance:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nadrobiłem zaległości, obejrzałem film i... spodobał mi się. Serio.

Przede wszystkim: nie jest to żaden szkodliwy filmik dla nastolatek, w którym liczy się wyłącznie popularność i modne ubrania. Dostaliśmy sympatyczną opowieść o mocy przyjaźni, czyli wszystko utrzymane w klimacie serialu. A zdanie "magia przyjaźni działa nie tylko w Equestrii" powinni zapamiętać wszyscy, którzy marudzą, że nasz świat jest tak szary w porównaniu ze światem MLP :)

Fabuła jak fabuła; dała pretekst, by połączyć akcję i przesłanie z klasycznym motywem szkolnego balu. Można to odczytać jako ukłon w kierunku młodszej widowni (głównie płci żeńskiej), wykorzystanie konwencji... Jakkolwiek by nie było, uniknięto tandety, przesadnego skupienia na kieckach i urodzie bohaterek, a wątek miłosny został zaledwie zarysowany. I bardzo dobrze; większa dawka uczuć byłaby (przynajmniej dla mnie) niestrawna. A tak, Flash wydaje się całkiem spoko.

Wygląd głównych bohaterek? Ok, dużo lepiej niż we wstępnej fazie projektu, kiedy miały cutie marki na policzkach. Spike jako pies to również dobry pomysł (akurat to rozwiązanie popierałem od początku) - przecież w Equestrii też należy do innego gatunku niż Twilight i spółka.

Oczywiście najbardziej spodobały mi się drobne nawiązania do serialu - Trixie, scenka z CMC z bibliotece, 'yay' i kilka innych.

 

Podsumowując, jest dużo lepiej niż sądziłem. Da się oglądać bez bólu zębów i zażenowania. 7/10 to sprawiedliwa ocena, może nawet 7+. Choć, nie ukrywam, wciąż wolałbym pełnometrażow film z całkowicie kucykowymi bohaterkami ;) Może kiedyś.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałam się jak wszyscy czegoś w stylu Monster High, na szczęście to coś innego. Popularny motyw balu, był tak często wałkowany w filmach na Disney Channel, że aż mnie lekko odrzucał, ale tragedii nie było. Wygląd bohaterek był znośny, po za tym mnóstwo śmiesznych sytuacji, oraz nawiązań do serialu. Podoba mi się pomysł shippingu między twilligt, a Flashem.

Jeśli czekacie na nowy sezon, a nie macie co robić polecam, link na youtube, po angielsku, wersja HD:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q2_O9xOtXOA

 

Można było się pośmiać, a końcowa scena jest wzruszająca, no i Pinkie... :pinkie3:

Edytowano przez IceWolf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałam się jak wszyscy czegoś w stylu Monster High, na szczęście to coś innego. Popularny motyw balu, był tak często wałkowany w filmach na Disney Channel, że aż mnie lekko odrzucał, ale tragedii nie było. Wygląd bohaterek był znośny, po za tym mnóstwo śmiesznych sytuacji, oraz nawiązań do serialu. Podoba mi się pomysł shippingu między twilligt, a Flashem.

Jeśli czekacie na nowy sezon, a nie macie co robić polecam, link na youtube, po angielsku, wersja HD:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q2_O9xOtXOA

 

Można było się pośmiać, a końcowa scena jest wzruszająca, no i Pinkie... :pinkie3:

Film niedostępny z powodu praw autorskich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...