Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Jak myślicie,dubbing Teletoon'a przebije MiniMini'owski ? :rainderp: Już mam mieszane uczucia.

 

W przeciwieństwie do MinMini: 

 

„My Little Pony Equestira Girls” to pełnometrażowy film o przygodach znanych i kochanych na całym świecie kucyków.

 

Na 90% dubbing będzie ze obecnym składem jeżeli chodzi o film

Teletoon+ ma BARDZO złych dubbingujących aktorów, przykład:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pRiwBiGxRxM

http://www.youtube.com/watch?v=WTHtDBtd41E

1.Nie Teletoon+ tylko studia jakim zlecają produkcje jak już co.

2.Teletoon+ i MiniMini+, to kanały jednego właściciela (NC+)

3.W przypadku zmiany studia, ze względu na kanał (mało prawdopodobne) zrealizują film w Studiu Sonica które ma naprawdę porządne głosy, zresztą przykładem mogą być produkcje jeszcze zza ZigZap (poprzednia wersja kanału) czy choćby nowsze produkcje (np :Littlest Pet Shop).

PS:Przykłady pochodzą ze Studia Publishing czyli ze studia gdzie realizują nagrania do niskobudżetowych produkcji

4.Jak już pisałem wcześniej na 90% nagrania będą pochodzić z Master Film (co oznacza fakt że nie będzie zmian składu aktorskiego).

Edytowano przez SonicDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałabym usłyszeć głosy naszych bohaterek w innej odsłonie. :yay:

To z tego co mi wiadomo powstaje fandubbing filmu :P.

 

Tak w ogóle, 1 września ma lecieć Equestria Girls na HUB'ie, a wcześniej mają być te wyniki głosowania na najlepszego kucyka z mane6 i właśnie nie wiecie może czy ktoś z amerykanów będzie robił live tego dnia? Nie wiem, może oglądaliście angielskie premiery odcinków na jakimś livie i go polecacie? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie uwagi:

1.Portal w Kryształowym królestwie prowadzi do liceum Canterlockiego, gdzie większość uczniów to alternatywne wersje kucyków z Ponyville.

2.Trixie i Sunset Shimmer - SS też musiała być nowa, znając charakter T to ona musiała rządzić szkołą, więc jak się udało SS wybić?

a co do koloru skóry to przecież fioletowe, różowe itd. kucyki to też nie zbyt naturalny kolor umaszczenia.

Edytowano przez Arktala
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni w reklamach zawsze głosy zmieniają (a przynajmniej na mini mini tak jest) więc raczej usłyszymy inny głosy. Zresztą, nie sądzę, aby w ogóle je zmieniali. Spodziewam się tych głosów, które są normalnie w polskiej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić ale Spike nie szczekał w EQG ._. 

Nie no,ten trailer wiele mówi...

 

Oni w reklamach zawsze głosy zmieniają (a przynajmniej na mini mini tak jest) więc raczej usłyszymy inny głosy. Zresztą, nie sądzę, aby w ogóle je zmieniali. Spodziewam się tych głosów, które są normalnie w polskiej wersji.

 

A po tych krzykach wydawało mi się że Twilight ma ten sam głos co na mini mini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest dobrze, brak męskiego głosu pod AJ xD. Głosy są te same, słychać dobrze pisk Twi, wcześniej Spike'a w portalu, a jak się przysłuchać bardziej, to jeszcze wcześniej słychać RD. Głosy w zwiastunie są te same, w głównej wersji pewnie też.


Nie chcę nic mówić ale Spike nie szczekał w EQG ._. 

Zawsze tak jest, że w zwiastunach podmieniają głosy, tak było również z głównym (angielskim) zwiastunem ;) . I jeszcze jedno - szczekał. Przy Fluttershy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.o Przez chwilę myślałam, że zaczną śpiewać "Equestria Girls". Bosh, ale to sztucznie zrobione jest xd. Ale jak Monster High ma wszelakie reklamy, to i Equestria Girls musi mieć. Ostatnio widziałam na straganach coraz to lalki z MH, ciekawe czy EG ich przebije (ogólnie w popularności [nie tylko bronych]) :P . Ale piosenka jest fajna :).

 

Jak serial miałby powstać, to tylko typu "Przygody Sunset Shimmer" - coś jak u Twi, uczy się o przyjaźni, ale to by było już zbędne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już tony reakcji na youtube

Ogólnobroniesowa (fajny miks):

Saberspark'a:

I jakiegoś poczochranego randoma, którego reakcja jest jednak bezcenna:

http://www.youtube.com/watch?v=PRlqsIHwKu0

 

Ja sam oglądając to pierwszy raz zacząłem (ku ogólnej uciesze mojej młodszej siostry) przeżuwać własną pięśc, kapiąc śliną na spodnie.

Tak, tak, wykonanie kolorowe, żywe, z choreografią, napracowały się samice jedne, wszystko pięknie...

 

ALE SPÓJRZCIE (choćby) NA RARITY!

mlfw1481_raritygrind.gif

Edytowano przez Hilianus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun z dubbingiem - ja to im się dziwię, że po 2 miechach to oni mają już trailer w PL gotowy  :soawesome:  W innych serialach, które dane mi było oglądać, to odcinek pojawiał się po półrocznej premierze oryginału.
 
Zresztą, widział ktoś TO:

 

https://www.youtube.com/watch?v=foR3CTV_P8I

 

Jedna z lepszych scen :)

Edytowano przez kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...