Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Teraz trochę obejrzałam co nagrałam.

Jedyne minusy jakie widzę:

- Głos Sweetie Belle jakiś taki beznadziejny

- Opening to gorszy od oryginału

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze: Dzięki ci Piro za livestream'a *pokłon*

Polski dub jak zwykle spełnił moje oczekiwania 99%(zawsze coś musi nie pasować  :pinkiep: )

Oczywiście Sweetie Belle, mimo, że jej kwestia ograniczała się do 2 linijek, to jak mogli zbeszcześcić jej głos.

Jedyne co, za to piosenki co by kto nie mówił: logiczne w sensie i treści, słowa dobrze dobrane,rymy itd, a aktorzy dubbigowi spełnili swe role śpiewająco.

Jedyne na co miałem taką cichutką nadzieję :flutterblush:  to to, że z "Helping Twilight..." zrobią masterpiece jak z "BBBFF", "Smile" itp.

Aha no i głos Sunset oczywiście wyśmienity, lepszego bym nie wymyślił.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam i tak:

-Głos Sweetie Belle,

-Mój Kucyk Pony,

-/+ Equestria Gilrs - wyszło strasznie dziecięco, jakby śpiewały to ośmiolatki, piosenkę ratuje Twi oraz fajny tekst.

-/+ Flash dziwnie brzmiał, nie do końca pasował.

+This is our big night <3

+Fluttershy <3

+Sunset Shimmer <3

+Celestia wkładała więcej emocji w swoją rolę niż w oryginale.

+A friend for life.

 

Ogólnie chyba wszystkie piosenki ratowała Twi, a w niektórych momentach psuła RD. 8/10 myślę, że mogę dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nagranie wraz z napisami końcowymi, ciut czasem obraz zacina się https://docs.google.com/file/d/0B8RqmjLUhnG6enVLMkctNndtTU0/edit?usp=sharing

 

Moim zdaniem Sunset była świetna a zaś Luna i intro było okropne.

 

Inne głosy były bo nagrywało SDI Media Polska.

Edytowano przez JanetJ777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że polski dubing EqG jest świetnej jakości :pinkiesmile: .

Podobał mi się głos Sunset Shimmer. Flash Sentry też nie jest kiepski.

Piosenki wyszły okropnie, moim zdaniem.

Tłumaczenie trochę mi nie pasuje. Zawsze czuję, że jest możliwość przełożenia paru kwestii badziej dosłownie. Ale, pojawił się bardziej potoczny język.

"Mój kucyk pony" - ten "twór" istnieje już od dawna, no cóż...

Oglądało się lepiej niż oryginalną wersję. :celgiggle:  7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nagranie wraz z napisami końcowymi, ciut czasem obraz zacina się https://docs.google.com/file/d/0B8RqmjLUhnG6enVLMkctNndtTU0/edit?usp=sharing

 

Moim zdaniem Sunset była świetna a zaś Luna i intro było okropne.

 

Inne głosy były bo nagrywało SDI Media Polska.

Co do nagrania to pokazuje że właściciel nie udziela uprawnień

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalki w sklepach są już od ok. 2 tygodni, ilość ciągle bez zmian.

Nie są drogie, 170 za Sunset+Twilight i po 70 za pojedynczą lalkę. W każdym razie tak było w sklepie w którym je widziałam :)

Akcesoriów się nie spodziewam, bo film nie był wyświetlany w kinach i niewiele osób będzie go kojarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że rzadko kupujesz w Realu /)^3^(\

Poza tym, jak na produkt od Hasbro, są tanie.

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że kucyk podstawowy jest za 60 zł...

 

Jak się jest leniwym i kupuje,jeździ tylko do Reala...to norma ,że przepłacisz tam za te figurki

 

Poza tym skąd ta kosmiczna cena? Tak się składa ,że w tym sklepie podstawowy kucyk max 34 zł a edycja z kolekcjonerskim (dwa kuce w jednym opakowaniu) 44zł. .

 

PS "This is Our Big Night" wyszło fenomenalnie w polskim dubbingu 

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equestria Girls pomimo kilku błędów, lub braków w fabule jednak pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie sprawdziły się przekonania hejterów, że zostanie to totalnie zje... zepsute. Owszem, było kilka głosów, że jest to słaby twór. Jednak z tym się nie zgodzę. Jeden z lepszych... Bajkowych czarnych charakterów, mianowicie Sunset Shimmer (dobrze?), która jednak była... Strasznie ślamazarna. Popełniła sporo błędów i w efekcie przegrała :<. Wracając do samego filmu. Nie trzeba być Einsteinem, by dostrzec, że Hasbro jest tak leniwe, że nawet nowych postaci nie chce im się umieścić... Celestia jako dyrektor? Hasbro, really? Rozumiem, już.. Mane 6, które jest odwzorowane w tamtym świecie... Ale skoro były tam RD, PP, FS, AJ i Rarity, to dlaczego do kuca jasnego nie było tam Twilight? To by było na tyle w tej chwili... Może coś napiszę później... Kiedyś... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w formacie mkv 1080p: http://goo.gl/ZW7kyk

 

Film posiada 3 ścieżki dźwiękowe: oryginalny dubbing, polski dubbing oraz oryginalny dubbing z polskim lektorem (by misiek200m). Online da się oglądać tylko z polskim dubbingiem. Żeby oglądać z innymi ścieżkami dźwiękowymi, trzeba film pobrać.

Nie bardzo rozumiem, nie znam się na google drivie. Widzę tylko wersję z lektorem. Gdzie znajdę z polskim dubbingiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę odtwarza ci się wersja z lektorem? Mi się odtwarza z polskim dubbingiem.

A chodzi z o to, że w pliku mkv można umieścić kilka ścieżek dźwiękowych. I ja właśnie tak zrobiłem. Ale, żeby można było oglądać film online, to jest on automatycznie konwertowany przez google drive na mp4 albo flv i wówczas już nie ma możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej (chyba, bo jeżeli naprawdę odtwarza ci się wersja z lektorem, to wówczas się mylę). No i żeby mieć dostęp do wszystkich ścieżek dźwiękowych, które są w pliku, to trzeba pobrać oryginalny plik. W tym celu trzeba kliknąć tą strzałkę w lewym górnym rogu, albo wybrać Plik -> Pobierz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę odtwarza ci się wersja z lektorem? Mi się odtwarza z polskim dubbingiem.

A chodzi z o to, że w pliku mkv można umieścić kilka ścieżek dźwiękowych. I ja właśnie tak zrobiłem. Ale, żeby można było oglądać film online, to jest on automatycznie konwertowany przez google drive na mp4 albo flv i wówczas już nie ma możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej (chyba, bo jeżeli naprawdę odtwarza ci się wersja z lektorem, to wówczas się mylę). No i żeby mieć dostęp do wszystkich ścieżek dźwiękowych, które są w pliku, to trzeba pobrać oryginalny plik. W tym celu trzeba kliknąć tą strzałkę w lewym górnym rogu, albo wybrać Plik -> Pobierz.

Dobra, umiem rozłożyć i złożyć karabin po ciemku jedną ręką, ale nie umiem czytać ze zrozumieniem.  ;) To trzeba najpierw pobrać, a potem wybiera się wersję dźwiękową ;) Wszystko gra, myślałem, że odwrotnie. Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...