Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

  • 10 months later...

Jedna z pierwszych świadomie obejrzanych przeze mnie rzeczy związanych z "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Owszem, często jest zbyt dziewczęco, ale byłem wtedy mocno pod wpływem "The Littlest Pet Shop", więc mi to nie przeszkadzało, a ogólnie bardzo przyjemnie się ogląda. Mi się bardzo podobają ludzkie wersje kucyków tu przedstawione. I znów, inne okoliczność. Wielu się interesowało kucykami przed powstaniem tego filmu i miało co do niego oczekiwania, a ja trafiłem na ten film już z dubbingiem i nie miałem żadnych oczekiwań, po prostu miła historyjka, która mnie wciągnęła. Aczkowiek samego serialu "Przyjaźń to magia" jeszcze długo nie tykałem regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W końcu zmusiłem się do obejrzenia, film nie jest tak fajny jak serial, ale da się oglądać. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić do postaci, które już nie są kucykami, ale po pierwszym szoku przyzwyczaiłem się do ich wyglądu. W sumie to nie jest aż takie ważne czy kucyki czy nie kucyki, liczą się relacje między postaciami i klimat. Film oceniam na 7/10, czyli mniej więcej na moją średnią ocenę serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Po długim czasie przerwy dzisiaj znów trafiłem na "Equestria Girls", tym razem na pierwszą część. I tak kurczę sobie pomyślałem, ile to radochy we mnie wywołało. Nie wiem, czy już to pisałem, ale chyba dochodzę do wniosku, że filmy z serii "Equestria Girls" bardziej mi się podobają od normalnego serialu z kucykami. Nie wiem, z czego to wynika. Być może jestem jedynym Bronym, który tak ma. Pamiętam, że widząc film "Equestria Girls" po raz pierwszy, bardziej mi się podobał od serialu z kucykami, kiedy widziałem go po raz pierwszy. No i ta dłuższa przerwa od pełnometrażówek pewnie też miała zbawienny wpływ. Aż mam ochotę odnowić sobie trylogię (jak na razie trylogia) :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Im dłużej trzeba na coś czekać, tym bardziej się to docenia, kiedy już nadejdzie. - Adolf Hitler (?) 

No coś w tym sensie , 
Ja w sumie nie wiem co o tym myśleć podobał mi się równie dobrze co kuce z serialu no w sumie to daje 2/10 i pół kozy czyli jakoś po równo czyli 10/10 no i tyle w moim temacie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Osobiście to ja uwielbiam Equestria Girls, a w szczególności ten pierwszy film. <3

Gdyby nie ten film, to prawdopodobnie nie oglądałbym MLP.

Dlaczego?

Ja zawsze lubiłem animowane filmy, czy kreskówki, z pewnym umiarem oczywiście. Normalnie, to raczej bym nie oglądał kucyków, ale jako że był to film pełnometrażowy, to skusiłem się go obejrzeć. Nooo a potem 'Cafeteria Song' w głowie i *mind blown*. Jakiś rok później w mojej głowie zaczęły powracać fragmenty z filmu - a szczególnie ta piosenka ~ zachciało mi się obejrzeć to jeszcze raz, a potem to już czysta ciekawość, która rosła w siłę. Pomyślałem "A co mi tam, robimy czelendż' i odpaliłem losowy kucykowy odcinek z YT - trafiło na Pożegnanie Zimy z pierwszego sezonu. Potem to już tylko "woah", "omg",  <3 i te sprawy, co sprawiło, że zacząłem oglądać wszystko od początku na poważnie.

 

Kto by pomyślał. . .

 

Ale pierwszy film Equestria Girls zawsze będzie dla mnie najlepszy - obejrzałem go grubo ponad 10 razy. x3 (Rainbow Rocks zresztą też ponad 10)

 

9.07.2016 at 07:51 Triste Cordis napisał:

Nie wiedziałem gdzie to dać. Od poniedziałku w marketach Biedronka będzie można kupić pierwszą część EQG. Cena - 20zł. Będzie też jakiś film MLP:FiM - zapewne kilka odcinków. Cena - 20zł.  

Holy balls, szkoda że nie wiedziałem. x3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Rikifive napisał:

Osobiście to ja uwielbiam Equestria Girls, a w szczególności ten pierwszy film. <3

Gdyby nie ten film, to prawdopodobnie nie oglądałbym MLP.

Dlaczego?

Ja zawsze lubiłem animowane filmy, czy kreskówki, z pewnym umiarem oczywiście. Normalnie, to raczej bym nie oglądał kucyków, ale jako że był to film pełnometrażowy, to skusiłem się go obejrzeć. Nooo a potem 'Cafeteria Song' w głowie i *mind blown*. Jakiś rok później w mojej głowie zaczęły powracać fragmenty z filmu - a szczególnie ta piosenka ~ zachciało mi się obejrzeć to jeszcze raz, a potem to już czysta ciekawość, która rosła w siłę. Pomyślałem "A co mi tam, robimy czelendż' i odpaliłem losowy kucykowy odcinek z YT - trafiło na Pożegnanie Zimy z pierwszego sezonu. Potem to już tylko "woah", "omg",  <3 i te sprawy, co sprawiło, że zacząłem oglądać wszystko od początku na poważnie.

 

Kto by pomyślał. . .

 

Ale pierwszy film Equestria Girls zawsze będzie dla mnie najlepszy - obejrzałem go grubo ponad 10 razy. x3 (Rainbow Rocks zresztą też ponad 10)

 

Holy balls, szkoda że nie wiedziałem. x3

U mnie też w sumie zaczęło się od filmów "Equestria Girls". Widziałem co prawda kilka odcinków regularnego serialu wcześniej, ale jakoś mnie nie wciągnęło. Ale dwie pierwsze pełnomentrażówki są bardzo lubianymi przeze mnie pozycjami, mam do nich wielki sentyment. A zwłaszcza dzięki "Rainbow Rocks" wciągnąłem się w końcu do regularnego kucykowego serialu. Filmy "Equestria Girls" mają to siebie, że mogę je oglądać wiele razy, a mi się nie nudzą:fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.equestriadaily.com/2016/10/my-little-pony-season-7-officially.html

 

Jak wiecie, ostatnio Hasbro zapowiedziało speciale serii. Tym razem jednak nie będą to okołofilmowe shorty, jak przy Rainbow Rocks, a 22-minutowe epizody toczące się po wydarzeniach Legend of Everfree.

Edytowano przez Niklas
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu SebastianRichCountryOwner napisał:

U mnie też w sumie zaczęło się od filmów "Equestria Girls". Widziałem co prawda kilka odcinków regularnego serialu wcześniej, ale jakoś mnie nie wciągnęło. Ale dwie pierwsze pełnomentrażówki są bardzo lubianymi przeze mnie pozycjami, mam do nich wielki sentyment. A zwłaszcza dzięki "Rainbow Rocks" wciągnąłem się w końcu do regularnego kucykowego serialu. Filmy "Equestria Girls" mają to siebie, że mogę je oglądać wiele razy, a mi się nie nudzą:fluttershy4:

Dokładnie!!! x3

U mnie jedyna różnica to taka, że wcześniej nie natykałem się na kucykowy serial i nawet nie miałem pojęcia o czym on w ogóle jest. Ale poza tym ~ to wszystko to samo i zgadam się w 100%. :3

 

Te filmy też mają dla mnie wielką wartość i nigdy mi się nie znudzą! :pinkie2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...